Friends :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Friends :)

Drustvo sa 4uma Krste :)
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 11:14 pm

srecnica Sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 11:15 pm

Pa kazem ja... SadSadSad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 11:15 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Vodjena_snom ::
ma *** heder,vestica,Anth surfuje na njoj,a kosu ima k'o metlu,majku joj...debil..more rekla bih joj :"more kushnashljivu!"
nek ostavi Antha!!!

Ja ja ne mrzim.... Nije mi nista zgresila i on je srecan pored nje... Devojka jednostavno ima previse srece.... Zavidim joj NEVEROVATNO, ali nemam razloga da je mrzim... Ma, bas je briga sto ima kosu kao metlu i sto je ravna kao daska, kad ima Antha... Kao sto neko jednom rece na jednom forumu, mozemo mi njoj samo da zavidimo i da je ogovaramo, pa sto bi ti vise htela- ogromne sise ili Antha? SadSadSad
Antha,naravno Sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 11:17 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Pa kazem ja... SadSadSad
znas,kada bih se ja,kojim slucajem smuvala sa Anthom..ja bih ti ga prepustila..jednostavno bilo bi mi jako zao da te gledam tuznu,jos kao,ja ga imam,a ti ga volis.prepustila bih ti ga,majke mi Sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 11:17 pm

Vodjena_snom ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Vodjena_snom ::
ma *** heder,vestica,Anth surfuje na njoj,a kosu ima k'o metlu,majku joj...debil..more rekla bih joj :"more kushnashljivu!"
nek ostavi Antha!!!

Ja ja ne mrzim.... Nije mi nista zgresila i on je srecan pored nje... Devojka jednostavno ima previse srece.... Zavidim joj NEVEROVATNO, ali nemam razloga da je mrzim... Ma, bas je briga sto ima kosu kao metlu i sto je ravna kao daska, kad ima Antha... Kao sto neko jednom rece na jednom forumu, mozemo mi njoj samo da zavidimo i da je ogovaramo, pa sto bi ti vise htela- ogromne sise ili Antha? SadSadSad
Antha,naravno Sad

Pa naravno, o tome ti pricam... Boli nju uvo, i da je najruznija na svetu, bas je briga kad ima njega... Sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 11:21 pm

AaAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHH, Anthonyyyyyyyyyyyyyy... Jaoj, kumo, tako bih ga... POSEDOVALA... Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 11:24 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
AaAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHH, Anthonyyyyyyyyyyyyyy... Jaoj, kumo, tako bih ga... POSEDOVALA... Laughing Laughing Laughing
vala i ja bih Laughing
ali majke mi,ja bih ti ga prepustila.nemam ja srca da gledam kako bi plakala kada bih ga ja imala a ti ne.jeste da ga PREVISE volim,ali bih ti ga dala Sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 11:26 pm

Vodjena_snom ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
AaAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHH, Anthonyyyyyyyyyyyyyy... Jaoj, kumo, tako bih ga... POSEDOVALA... Laughing Laughing Laughing
vala i ja bih Laughing
ali majke mi,ja bih ti ga prepustila.nemam ja srca da gledam kako bi plakala kada bih ga ja imala a ti ne.jeste da ga PREVISE volim,ali bih ti ga dala Sad

Jaoj, kumo, pa ti si diiiiiiiiiiiivna... Joooooj, kako te volim... Very Happy Kako je divaaaan... Very Happy:D:D
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 11:27 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Obrati paznju na ovo... Laughing Doduse, malo je mracno, ali znas sta je u pitanju... Laughing

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 I1438420_heheak

Laughing Laughing Laughing Embarassed Laughing
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 11:30 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Vodjena_snom ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
AaAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHH, Anthonyyyyyyyyyyyyyy... Jaoj, kumo, tako bih ga... POSEDOVALA... Laughing Laughing Laughing
vala i ja bih Laughing
ali majke mi,ja bih ti ga prepustila.nemam ja srca da gledam kako bi plakala kada bih ga ja imala a ti ne.jeste da ga PREVISE volim,ali bih ti ga dala Sad

Jaoj, kumo, pa ti si diiiiiiiiiiiivna... Joooooj, kako te volim... Very Happy Kako je divaaaan... Very Happy:D:D
:-@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
moram da idem:-@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 11:31 pm

Jbt, ti uvek moras da ides... SadSadSad :-@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 11:38 pm

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 7wf2qo7

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah, kako je divaaaaaaan... Very Happy:D:D
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 1:35 am

Najnovije slike, OPET sam ih, NARAVNO, prva videla... Very Happy Anth i Heather u Hpllywoody, 7. 12.... Very Happy Bas su slatki i srecni... Smile

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Juliacher1qa4

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Juliacher2eh5[/quote]
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 1:47 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Jbt, ti uvek moras da ides... SadSadSad :-@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
jbg,kumo Sad

to mi keva udje u sobu i sta ja mogu Sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 11:14 pm

Jos slikaaaaa... Very Happy:D:D Anth, Heather i... EVERLY!!! Very Happy Very Happy Very Happy Doduse, ne mozemo da ga vidimo, ali tu jeeeeee... Smile Joooooooj, kako mi je diiiiiiivno da vidim Antha sa DETETOM i devojkom... Iako mi to cudno zvuci, sad je porodican covek... Ali ce zauvek biti Sir Psycho Sexy... Smile

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Juliacher1gt8

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Juliacher2wc1
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 11:15 pm

Sir Psycho Sexy..da toje Tony Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 11:18 pm

Hehehe... Smile Joooj, kumo, on je sad [PORODICAN covek i u tom smislu (sto se devojaka tice) se smirio... Ne mogu da verujem... Shocked
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 11:19 pm

znam Shocked
ono iz knjige...sada deluje nestvarno Shocked
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 11:24 pm

Da... Anthony Kiedis PORODICAN COVEK... Shocked Mislim, drago mi je zbog njega i vreme mu je da se skrasi, ali mi je cudnooooo... Shocked I nedostajace mi oni skandali poput: "Anthony Kiedis sa nepoznatom curom tu i tu...", Bla, bla, bla... Pa kad se svi pitamo ko je ova nova i tako...
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 11:26 pm

hehehe..i meni..ali bolje je po njega..nece ga juriti neko poput dzenifer brus Laughing
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 11:27 pm

kumo...puca mi glava Sad
sada ces me ubiti...Sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 11:29 pm

Jooj, cuti, valjda zbog toga trebamo da budemo srecne, jer je on hteo da se smiri... I vreme mu je... Ali, ipak nedostajace mi sve ono... Sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 11:30 pm

Very Happy
samo da je od laki Very Happy
odo' ja...ubija m glava... Sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 11:32 pm

Uvek ides kad ja dodjem, jbg... SadSadSad Pozdravio t3e je Alex puuuuno, tj. sve sa foruma... SmileSmileSmile :-@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 11:35 pm

jao ljubav moja Very Happy
kazi mu da mi je jako zao zato sto sam mu se onog dana istresla onako..pms je bio,provereno Wink
jao,ljubi mi ga puuuuno,molim te Very Happy
i kazi mu da mi missuje puuuno SadCrying or Very sad
e,a ti dodji sutra oko osam - pola devet Very Happy
i sta je s Alexicom,zasto ne dolazi?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 12 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D
Nazad na vrh 
Strana 12 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Sledeći
 Similar topics
-
» Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Friends :) :: Stuff :: Zabava :: Multimedia& Web Stuff :: Muzika-
Skoči na: