Friends :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Friends :)

Drustvo sa 4uma Krste :)
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 31
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Empty
PočaljiNaslov: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Icon_minitimePon Feb 18, 2008 9:25 pm

Evo nove chat teme, po dogovoru Wink
pig pig pig pig pig
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Icon_minitimePon Feb 18, 2008 9:34 pm

Buahahaha...Prsla sam lol!
Nazad na vrh Ići dole
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 31
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Icon_minitimeUto Feb 19, 2008 12:25 am

Ljudi, gde ste, nema vas???
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 31
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Icon_minitimeUto Feb 19, 2008 12:30 am

Ijao, jedan slatkis decko mi je poslao ovo:


Tjao,shta se radi...?jbt...Znachi...Uh...Sladak si .A lot...Nego shta se inache radi,m? Ja se smaram i razmishljam se kad tju da krenem u teretanu swe danas-sutra i nikako...Hehehhee...mwah

Ima ubistveni osmeh...
http://a883.ac-images.myspacecdn.com/images01/85/l_4d0f92efec18af6f4eaa6334b99e280a.jpg
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 31
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Icon_minitimeUto Feb 19, 2008 12:35 am

Kinky biatch full of love ::
Eee , pao mi nesto Doole na pamet ... :S ... nema ga odavno ...

I tako , ja sam jako umoran i imam joako puno problema , regarding school , piano , mada ni na ostalim planovima je tesko ... jedino sam uzivao danas pevajuci , ah , odavno nisam :S ... i taaako ... sta ima ?
Cool afro Surprised Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! 5zee2xceh2
Drago mi je sto si uzivao... pevaj... Smile
I meni je tesko u skoli, vec 2 casa se izvlacim sa istorije Laughing
Sta ima novo sa Ackom?
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 31
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Icon_minitimeUto Feb 19, 2008 12:36 am

E, da, jos uvek traje Dragon Ball groznica, stigao sam do 70=te epizode... sada je vec pobedio vojsku Crvene Masne Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 31
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Icon_minitimeUto Feb 19, 2008 12:54 am

Jbt, svi me kuliraju...
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Icon_minitimeUto Feb 19, 2008 12:59 am

Ljudi.... Opet razmisljam o samoubistvu... Ceo dan... Ne mogu vise, majke mi... Prvo sam se ubedacila zbog Peppersa... Sad zbog ljubavi prema Anthonyju... Ne mogu vise ovakooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!! Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 31
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Icon_minitimeUto Feb 19, 2008 1:04 am

Ijao... kakvo crno samoubistvo... Andjo, ne govori takve ludosti... ja sam probao da se ubijem i NIKOM NE BIH PREPORUCIO TO, strasno je, jos uvek vucem traume iz toga... znaci, nikako!
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Icon_minitimeUto Feb 19, 2008 1:06 am

Ali, Alex, ja ne vidim izlaz... Ne mogu vise, majke mi... Ne mogu vise ovako... Nisam srecna!
Nazad na vrh Ići dole
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 31
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Icon_minitimeUto Feb 19, 2008 1:08 am

A, kad se ubijes, bices srecna Rolling Eyes
Izlaz je da vec jednom prekines da zivis u svetu maste i snova... moras jbt... propustas *** zivot zbog tamo nekog ko te ne zna i bas te zabole kako ti je sada...
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Icon_minitimeUto Feb 19, 2008 1:09 am

Ali NE MOGU, Alex.... NE MOGU da prestanem da ih volim... Crying or Very sad NE MOGU! Pretesko mi je! Crying or Very sad Stvarno mislim da ce da mi bude lakse ako se lepo ubijem... Onda vise necu da patim. Nema drugog izlaza... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 31
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Icon_minitimeUto Feb 19, 2008 1:12 am

Ijao... tacno vidim sebe u tvojoj situaciji sada...
IZLAZ JE U TOME DA PATIS, da sto vise patis i jednom ces skontati da od toga nema 'leba... Bog zna koliko sam se napatio, ali sada sam najsrecniji na svetu zato sto se sve zavrsilo! Znaci, tuga koju osecas ce da ubije ljubav... samo treba vremena... a nemoj da se ubijes... to je najgluplje i kukavicki... ostavices nas, koji te tako puno volimo... znaci, pusti neke tuzne pesme i placi... tuguj, to ce pomoci...
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Icon_minitimeUto Feb 19, 2008 1:14 am

Alex, tugujem non-stop, bez prestanka... Crying or Very sad Ali, to mi ne pomaze da se osecam bolje... Osecam se odvratno, usamljeno, niko me ne razume... Samo mi je krivo to sto zivot NIJE FER!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Icon_minitimeUto Feb 19, 2008 1:15 am

Evo, svega mi... Dodje mi da se lepo ubijem... Bar bi tad znali za mene, da sam nekad postojala i koliko sam ih obozavala... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 31
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Icon_minitimeUto Feb 19, 2008 1:19 am

Smrt...je smrt... nema povratka...
Jednom ces shvatiti da je ta ljubav bez osnove, da nema buducnost... i prestace... tuga ce vremenom ubiti svaku ljubav... i samo se nadaj da ce doci bolje sutra, nemoj ni da pomisljas na samoubistvo...
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Icon_minitimeUto Feb 19, 2008 1:22 am

Alex, znam sebe... Veruj mi, znam odlicno sebe. I ZNAM da me ovo nece nikada proci. Ne moras da mi verujes. Ali pricam istinu, iako bih taaako volela da gresim, a da si ti u pravu. Ne mogu da zamislim sebe srecnu, da ne patim zbog Peppersa... Ne mogu da zamislim da sam zaljubljena u nekog drugog, a ne u Anthonyja, da razmisljam o nekom drugom... Jednostavno ne mogu. NE POSTOJE drugi za mene... Cak mi niko drugi nije ni sladak...
Nazad na vrh Ići dole
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 31
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Icon_minitimeUto Feb 19, 2008 1:25 am

Heh, tako sam ja razmisljao o Tomiju... mislio sam da cu i sa 100 godina jednako osecati ovo sto osecam... ali, osecanja cesto znaju da nas prevare Wink Mislim da ce biti sve ok s tobom... ako zelis, trebalo bi da popricas sa psihologom... veruj mi, mnogo pomaze, bas su cool ti ljudi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Icon_minitimeUto Feb 19, 2008 1:27 am

Ma, sta ce mi psiholozi... Pricala sam ja sa svima zivima na netu, ali dzabe... Odvratan je osecaj... Uf... Znas kako se osecam? Kao da mi OGROMAN kamen lezi na srcu... Ne mogu da disem, da mislim...
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Icon_minitimeUto Feb 19, 2008 1:29 am

Ej, moram da idem, doci cu kasnije, nocu... :-***************
Nazad na vrh Ići dole
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 31
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Icon_minitimeUto Feb 19, 2008 1:31 am

Znam, bre... zvucimo kao ona reklama Laughing
Oh, ne znate... O, znam Laughing
Psiholozi su bas xtra... nemas pojma kako je cool pricati s psihologom... jako je cooool, bre! Cesto odem, na mali razgovor, bas pomaze Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 31
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Icon_minitimeUto Feb 19, 2008 1:31 am

OK, vidimo se, kissy Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Icon_minitimeUto Feb 19, 2008 4:08 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Evo, svega mi... Dodje mi da se lepo ubijem... Bar bi tad znali za mene, da sam nekad postojala i koliko sam ih obozavala... Crying or Very sad
E, ne kenjaj!Znas i sama da sam ja pokusala da se ubijem, al' mi nije uspelo...Znaci, NI U LUDILU ne pokusavaj, molim te!!!
Sta sad?Mislis da je tebi najteze?Molim te...
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Icon_minitimeUto Feb 19, 2008 4:30 pm

Ljudi, ja OPASNO volim Majkla...Gotova sam..Sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Icon_minitimeUto Feb 19, 2008 5:06 pm

Lenore ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Evo, svega mi... Dodje mi da se lepo ubijem... Bar bi tad znali za mene, da sam nekad postojala i koliko sam ih obozavala... Crying or Very sad
E, ne kenjaj!Znas i sama da sam ja pokusala da se ubijem, al' mi nije uspelo...Znaci, NI U LUDILU ne pokusavaj, molim te!!!
Sta sad?Mislis da je tebi najteze?Molim te...

Da, jeste mi najteze... Toliko puta smo se svadjale oko toga, a i sama si rekla nekoliko puta da nikada nisi videla da je neko toliko opsednut. Tako da... Ne moras da mi verujes, ne ocekujem to. Uostalom i ne zanima me, nisam ovde da bih se prepirala ili pokusala nesto da dokazem...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 40Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» PASNJAK!!! (tema za divan, a ne za TH)
» Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"
» Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Friends :) :: Pricaonica :)-
Skoči na: