Friends :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Friends :)

Drustvo sa 4uma Krste :)
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 9:46 pm

Vodjena_snom ::
pa ja sam im za njega na odmoru rekla,a prvo mi je Page pao na pamet Laughing
meni je Buba rekao da sam trebala da napisem da je to Anth,ali on ne svira gitaru(mada...CEKAJ ON SVIRA GITARU Shocked )
ma zna se ko je najbolji Very Happy

Iskreno, meni se vise svidja kako John svira... Ozbiljno... Evo, vec vise od sedam godina idem u Muzicku,tj. sviram gitaru, i pre mi je John uzor nego Hendrix... Ne kazem da Hendrix nije dobar, odlican je, ali se MENI vise svidja Johnov zvuk... I btw, John je kada je bio mali znao da svira sve Hendrixovce pesme isvi su pricali da je cudo od deteta... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 10:30 pm

Znam to...joj,Andjice..al' imam jednu lepu sliku na pozadini...sad cu ti je upload-ovati da vidis..SVI su PRESLATKI Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 10:32 pm

K@mik@za ::
Od Frusciantea je,da se ne varano bolji Hendrix
ne znam bas..meni je,Frusciante bolji...a iskreno,Hammett mi je malcice bolji od Frusciantea..samo malo...ali to ne znaci da Hendrix nije dobar,naprotiv,covek je bio i ostao legenda!!nego,kumo,sta ti jos slusas osim peppersa(nikada te to nisam pitala)?
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 10:35 pm

Kaumo, zvucace glupo, ali pored Peppersa ne stizem nista drugo da slusam... Nemoj da mislis da sam zatucana i da nikada nisam slusala ostale bendove... Ali otkad sam pocela da slusam Pepperse i shvatila koliko su savrseni, nista mi vise ne treba...

Ranije sam dosta slusala domaci rok, a najvise sam volela EKV... Ali naravno, NI PRIBLIZNO, ali NI PRIBLIZNO kao Pepperse... Smile
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 10:35 pm

Vodjena_snom ::
Znam to...joj,Andjice..al' imam jednu lepu sliku na pozadini...sad cu ti je upload-ovati da vidis..SVI su PRESLATKI Very Happy

Hehe... Very Happy 'Ajde... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 10:38 pm

EKV!!!!
jao,ja te puuuno volim Very Happy
a nirvana?maideni,gunsi?nesto...??
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 10:38 pm

moja pozadina na kompu Very Happy



Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Websitefm5
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 10:41 pm

Jaoj, znam tu sliku, diiiiiivna je... :d Btw, da slusala sam Nirvanu... Very Happy I Gunsi su dobri... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 10:42 pm

slusala?ti si bre luda,OPSERNUTA SI PEPPERSIMA,kravo jedna!!!zato te i volim RazzVery Happy:D:D
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 10:44 pm

Btw, kumo, pre neko vece sam PRVI PUT U ZIVOTU ONOLIKO plakala i DRALA se pred roditeljima od tuge zvbog Peppersa... Uvek se krijem, da me ne vide... SadSad: Zabrinuli su se opasno.... Kap koja je prelila casu su ove slike... Blackie (Anthov otac) ih je poslao Tei i Dijani, dopisivale su se sa njim... Crying or Very sad

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Anthony13vo3

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Potpisanafotka0cd
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 10:45 pm

Vodjena_snom ::
slusala?ti si bre luda,OPSERNUTA SI PEPPERSIMA,kravo jedna!!!zato te i volim RazzVery Happy:D:D

Hihi... Laughing Volim i ja tebe... Very Happy:D:D Pa, Peppersi su TOLIKO savrseni da mi pored njih ne t6reba niko drugi... Razz Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 10:46 pm

WTF?!?!?!
jao,neee Crying or Very sad
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nije fer!zasto Sad
pa nek mi daju mail...UCINI NESTO,MOLIM TE,UBICU SE VECERAS,UCINI NESTOOOOOO:cry:
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 10:47 pm

Cekaj, ispricacu ti sve... Sad Vracam se za 10-ak minuta...
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 10:47 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Vodjena_snom ::
slusala?ti si bre luda,OPSERNUTA SI PEPPERSIMA,kravo jedna!!!zato te i volim RazzVery Happy:D:D

Hihi... Laughing Volim i ja tebe... Very Happy:D:D Pa, Peppersi su TOLIKO savrseni da mi pored njih ne t6reba niko drugi... Razz Very Happy
ae,bre,luda si,kravo jedna Razz
VOLEM TE Laughing
Anth te voli Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 10:48 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Cekaj, ispricacu ti sve... Sad Vracam se za 10-ak minuta...
ae,cekam te..jaoj umrecu Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 10:59 pm

Do pre tri godine on je bio predsednik RHCP fan kluba, pa su se dopisivali sa njim... A sad mozemo da se dopisujemo preko myspacea, ali meni ne radiiiiiiiiiii... SadSadSadSadSad Napravila sam jos jedan, ali ni on ne radi... SadSadSadSadSad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 11:01 pm

a dto one ne pitaju za mail ili nesto??ili neka napravi on nesto tako za tebe..i mene Laughing
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 11:02 pm

meni myspace ne radi isto Sad
napravicu novi..onaj prvi UOPSTE nije radio..
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 11:03 pm

Pa ja mislim da se vise ne dopisuju sa njim... Ne znam, ali mnogo njih se dopisuje sa njim... Ali ipak, ne znam bas da li bi im dao mail... I neki se dopisuju sa Anthovom kevom,... SadSad: A Iva se dopisuje sa Johnovom majkom... PREKLINJALA sam je da mi kaze kako, ali ona kaze da ne moze, da ne bi prokockala njeno poverenje... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 11:04 pm

Obrati paznju na ovo... Laughing Doduse, malo je mracno, ali znas sta je u pitanju... Laughing

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 I1438420_heheak
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 11:05 pm

znam to Sad
UCINICU SVE samo da se dokopam mailova..ili cu napraviti na myspace-u profil..MORAM nesto da ucinim Sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 11:08 pm

Meni ne radi.... Pa jbt, zar mislis da ja do sad vec ne bih to uradila tako nesto? Napravila sam 2 myspacea i ne radie... Crying or Very sad Ka sam htela da posaljem poruku Heather, ali dzabe, kad ona NECE da odgovara kada joj spomenes Pepperse... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 11:10 pm

ma *** heder,vestica,Anth surfuje na njoj,a kosu ima k'o metlu,majku joj...debil..more rekla bih joj :"more kushnashljivu!"
nek ostavi Antha!!!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 11:11 pm

Vidi, nasla sam na Heatherinom profilu sliku na kojoj je Anth... Vidi se njen odraz na staklu... I na tom staklu je nacrtano srce, koje je verovatno Anth nacrtao... Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad Blago njoooooj, pocela sam da placem kao debil, kad sam videla sliku... Pise da je postavljena jos krajem avgusta, ali nije bila tad tamo... Btw, slikana je 9. aprila 2006.... SadSadSad

http://flickr.com/photos/holyheather/1233807467/in/set-72157602479416267/

I slika se zove "And my love does it good"...
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 11:14 pm

Vodjena_snom ::
ma *** heder,vestica,Anth surfuje na njoj,a kosu ima k'o metlu,majku joj...debil..more rekla bih joj :"more kushnashljivu!"
nek ostavi Antha!!!

Ja ja ne mrzim.... Nije mi nista zgresila i on je srecan pored nje... Devojka jednostavno ima previse srece.... Zavidim joj NEVEROVATNO, ali nemam razloga da je mrzim... Ma, bas je briga sto ima kosu kao metlu i sto je ravna kao daska, kad ima Antha... Kao sto neko jednom rece na jednom forumu, mozemo mi njoj samo da zavidimo i da je ogovaramo, pa sto bi ti vise htela- ogromne sise ili Antha? SadSadSad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D   Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D - Page 11 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D
Nazad na vrh 
Strana 11 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Sledeći
 Similar topics
-
» Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Friends :) :: Stuff :: Zabava :: Multimedia& Web Stuff :: Muzika-
Skoči na: