Friends :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Friends :)

Drustvo sa 4uma Krste :)
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!

Ići dole 
3 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Icon_minitimePon Apr 28, 2008 1:46 am

:-@@@
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Icon_minitimePon Apr 28, 2008 5:54 am

Gotovo je... Prsla sam... Sad sam poslala Jovani poruku, u 5 ujutru... Crying or Very sad Rekla sam joj da HITNO dodje sutra, tj. danas kod mene... Ne mogu vise da trpim, jbg... Moram da joj kazem.... Crying or Very sad Ubijam se. Sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Icon_minitimePon Apr 28, 2008 10:41 am

Pa, reci joj, bre! Ako imas poverenja u nju, onda joj reci! Jbt, samo se nadam da nije kao OVA Jovana ovde Rolling Eyes
Eeeeeeeeeeeh... I ja crkoh... Sad
Nadam se da ce tebi biti lakse...Wink
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Icon_minitimePon Apr 28, 2008 12:23 pm

Eeeeh... Ja HITNO moram da prestam da slusam gothic bendove... I tuzne pesme, uopste... Therion me smiruje, malo, ali smiruje.. A onda the 69 eyes me ubiju. Ono, jbt, ne mogu vise. Text svake pesme ima neki sadrzaj koji me podseti na nesto, i ja zelim da umrem. Jbm ti, kad me nesto stalno izjeda iznutra, vise ne mogu da trpim to. Kad bih bar imala nekoga da mu sve ispricam. Ali ne. I sama sam u ovome, pa me to jos dodatno ubija. I ne mogu vise. Jooooooooooooooj, kako samo zelim da sam neko drugi... Uzas. Ne mogu da nastavim ovako. Previse je to za mene. I nerviraju me svakakve gluposti, i svi me prozivaju... Nisam ni za sta. Samo se bacim u krevet i placem, placem...
Naravno, muka mi je i od toga sto sam takva! Ali, j atu ne mogu nista. Patetika... Njah, imam one najgore osobine. Ja sam definitivno najgora osoba na svetu.


P.S. Bolje ne citajte, previse je pateticno za moj ukus.. A i za vas...
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Icon_minitimePon Apr 28, 2008 7:19 pm

Christina Death ::
. Jbm ti, kad me nesto stalno izjeda iznutra, vise ne mogu da trpim to. Kad bih bar imala nekoga da mu sve ispricam. Ali ne. I sama sam u ovome, pa me to jos dodatno ubija. I ne mogu vise. Jooooooooooooooj, kako samo zelim da sam neko drugi... Uzas. Ne mogu da nastavim ovako. Previse je to za mene. I nerviraju me svakakve gluposti, i svi me prozivaju... Nisam ni za sta. Samo se bacim u krevet i placem, placem...
Naravno, muka mi je i od toga sto sam takva! Ali, j atu ne mogu nista. Patetika... Njah, imam one najgore osobine. Ja sam definitivno najgora osoba na svetu.



Ne lupetaj... Ali kao da sebe slusam, kao da sam ja napisala taj post.

Losa vest- Jovana me nije shvatila ozbiljno. Odgovorila mi je na poruku nocas, tj. jutros kad sam joj poslala, u 5... Ali posto se cesto zezam sa njom da moram nesto da joj pricam, kako bi dosla kod mene kad je mrzi.... Izgleda da sad nije shvatila da se ne salim. Danas nije tu, pa ne moze da dodje... A do sutra cu izgubiti hrabrost da joj kazem. Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Icon_minitimePon Apr 28, 2008 7:20 pm

But your tears are not mine
Still sailing down on them till the end of time
All your fears still bleeding
Out of your heart down on the sealing
But you are what you believe in
Come rain or shine in your garden of weeping
still you keep on seeking the celebration of your evening

but Your tears are not mine
I don't care if I die
As long as I can have you by my side



Naaaaaaaah, od juce se nisam UOPSTE oporavila.. Dorucak u 17h lol!
Znaci, sjebala sam skroz sve... Sad sam smrsala, a onda cu se naglo ugojiti.. Jbm mu...Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Icon_minitimePon Apr 28, 2008 7:21 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Christina Death ::
. Jbm ti, kad me nesto stalno izjeda iznutra, vise ne mogu da trpim to. Kad bih bar imala nekoga da mu sve ispricam. Ali ne. I sama sam u ovome, pa me to jos dodatno ubija. I ne mogu vise. Jooooooooooooooj, kako samo zelim da sam neko drugi... Uzas. Ne mogu da nastavim ovako. Previse je to za mene. I nerviraju me svakakve gluposti, i svi me prozivaju... Nisam ni za sta. Samo se bacim u krevet i placem, placem...
Naravno, muka mi je i od toga sto sam takva! Ali, j atu ne mogu nista. Patetika... Njah, imam one najgore osobine. Ja sam definitivno najgora osoba na svetu.



Ne lupetaj... Ali kao da sebe slusam, kao da sam ja napisala taj post.

Losa vest- Jovana me nije shvatila ozbiljno. Odgovorila mi je na poruku nocas, tj. jutros kad sam joj poslala, u 5... Ali posto se cesto zezam sa njom da moram nesto da joj pricam, kako bi dosla kod mene kad je mrzi.... Izgleda da sad nije shvatila da se ne salim. Danas nije tu, pa ne moze da dodje... A do sutra cu izgubiti hrabrost da joj kazem. Crying or Very sad

Jbm ti Crying or Very sad
Strasno.. Ti, Selena i ja, brete, k'o da smo osudjene na propast Crying or Very sadCrying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Icon_minitimePon Apr 28, 2008 7:25 pm

I ja sam se sad probudila... Hocu da spavam ceo dan... Sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Icon_minitimePon Apr 28, 2008 7:27 pm

Christina Death ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Christina Death ::
. Jbm ti, kad me nesto stalno izjeda iznutra, vise ne mogu da trpim to. Kad bih bar imala nekoga da mu sve ispricam. Ali ne. I sama sam u ovome, pa me to jos dodatno ubija. I ne mogu vise. Jooooooooooooooj, kako samo zelim da sam neko drugi... Uzas. Ne mogu da nastavim ovako. Previse je to za mene. I nerviraju me svakakve gluposti, i svi me prozivaju... Nisam ni za sta. Samo se bacim u krevet i placem, placem...
Naravno, muka mi je i od toga sto sam takva! Ali, j atu ne mogu nista. Patetika... Njah, imam one najgore osobine. Ja sam definitivno najgora osoba na svetu.



Ne lupetaj... Ali kao da sebe slusam, kao da sam ja napisala taj post.

Losa vest- Jovana me nije shvatila ozbiljno. Odgovorila mi je na poruku nocas, tj. jutros kad sam joj poslala, u 5... Ali posto se cesto zezam sa njom da moram nesto da joj pricam, kako bi dosla kod mene kad je mrzi.... Izgleda da sad nije shvatila da se ne salim. Danas nije tu, pa ne moze da dodje... A do sutra cu izgubiti hrabrost da joj kazem. Crying or Very sad

Jbm ti Crying or Very sad
Strasno.. Ti, Selena i ja, brete, k'o da smo osudjene na propast Crying or Very sadCrying or Very sad

Jbg... Crying or Very sad Kako sad opet da skupim hrabrost? Svaki put kad hocu da joj kazem, pocnem da se smejem kao idiot i ne mogu da se uozbiljim, kao da djavo udje u mene... Pa se plasim da nece da me shvati ozbljno iako ona tvrdi da hoce.
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Icon_minitimePon Apr 28, 2008 7:30 pm

Ne znam kako da joj kazeeem... Sad Mislim obe balavimo nad Anthonyjem, ali ona nema PREDSTAVE koliko je moj slucaj ozbiljan jer uopste nisam osoba zaljubljive prirode i momci me uopste ne privlace... Ni devojke, naravno. Laughing Niko mi cak nije ni sladak (sem Anthonyja)... Ona zna da mi je Anth najlepse bice na svetu, ali nema pojma koliko sam ja ozbiljno zaljubljena. Crying or Very sad Tako da ona misli da se nikad nisam zaljubila... Kako da joj kazem, KAKO? Sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Icon_minitimePon Apr 28, 2008 7:37 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Ne znam kako da joj kazeeem... Sad Mislim obe balavimo nad Anthonyjem, ali ona nema PREDSTAVE koliko je moj slucaj ozbiljan jer uopste nisam osoba zaljubljive prirode i momci me uopste ne privlace... Ni devojke, naravno. Laughing Niko mi cak nije ni sladak (sem Anthonyja)... Ona zna da mi je Anth najlepse bice na svetu, ali nema pojma koliko sam ja ozbiljno zaljubljena. Crying or Very sad Tako da ona misli da se nikad nisam zaljubila... Kako da joj kazem, KAKO? Sad
Ovako :
"Jovana, zaljubljena sam u Antha, shvati me ozbiljno jbg".. Ne znam Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Icon_minitimePon Apr 28, 2008 9:10 pm

Christina Death ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Ne znam kako da joj kazeeem... Sad Mislim obe balavimo nad Anthonyjem, ali ona nema PREDSTAVE koliko je moj slucaj ozbiljan jer uopste nisam osoba zaljubljive prirode i momci me uopste ne privlace... Ni devojke, naravno. Laughing Niko mi cak nije ni sladak (sem Anthonyja)... Ona zna da mi je Anth najlepse bice na svetu, ali nema pojma koliko sam ja ozbiljno zaljubljena. Crying or Very sad Tako da ona misli da se nikad nisam zaljubila... Kako da joj kazem, KAKO? Sad
Ovako :
"Jovana, zaljubljena sam u Antha, shvati me ozbiljno jbg".. Ne znam Crying or Very sad

Htela sam da joj kazem, ali sam pocela da se smejem...
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Icon_minitimePon Apr 28, 2008 9:28 pm

Eh, sad... Sad
Ne znam... Ljudi, ja sam mrtva...
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Icon_minitimeUto Apr 29, 2008 12:58 am

''It’s so weird to see Generation X growing up and actually reproducing! We caught these EXCLUSIVE shots of Anthony Kiedis (front man for the famed band ‘Red Hot Chili Peppers’) going house shopping yesterday with girlfriend Heather Christie. Anthony Kiedis and Heather Christie were looking at a modern house in Los Angeles with a balcony and roof access. The couple recently had a baby son and it seemed like they were looking for a house worthy of raising a family - the house was by a couple schools to boot. Guess we won’t see Anthony in nothing but a sock over his wang anymore as he appears more concerned about the future of fatherhood.''

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 A5hsb4

Source: http://www.buzzfoto.com/?p=3112


Prelep jeeeeeeee!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Icon_minitimeUto Apr 29, 2008 1:15 am

Ah... Ljudi, jel ste tu?
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Icon_minitimeUto Apr 29, 2008 1:16 am

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
''It’s so weird to see Generation X growing up and actually reproducing! We caught these EXCLUSIVE shots of Anthony Kiedis (front man for the famed band ‘Red Hot Chili Peppers’) going house shopping yesterday with girlfriend Heather Christie. Anthony Kiedis and Heather Christie were looking at a modern house in Los Angeles with a balcony and roof access. The couple recently had a baby son and it seemed like they were looking for a house worthy of raising a family - the house was by a couple schools to boot. Guess we won’t see Anthony in nothing but a sock over his wang anymore as he appears more concerned about the future of fatherhood.''

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 A5hsb4

Source: http://www.buzzfoto.com/?p=3112





Prelep jeeeeeeee!!! Very Happy


Jooooooj, bas je.. Meden Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 32
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Icon_minitimeUto Apr 29, 2008 1:17 am

jebo te nick voljena Laughing usro sam se
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Icon_minitimeUto Apr 29, 2008 1:19 am

Sto si se usr'o, bre?
Nazad na vrh Ići dole
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 32
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Icon_minitimeUto Apr 29, 2008 1:20 am

jebo te ja sam puko :O
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 32
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Icon_minitimeUto Apr 29, 2008 1:20 am

pa, jedva gledam, i dodjem ovaj forum i gledam pise online su ja i death :O
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Icon_minitimeUto Apr 29, 2008 1:22 am

Happiness is the admin ::
pa, jedva gledam, i dodjem ovaj forum i gledam pise online su ja i death :O
Da... Smrt je dosla po tebe buahahahahaha lol!
Nazad na vrh Ići dole
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 32
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Icon_minitimeUto Apr 29, 2008 1:23 am

ne kenjaj, tako sam se usro o.O
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 32
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Icon_minitimeUto Apr 29, 2008 1:24 am

lol, zalepio sam telefon na luster i slikao sam se bez odece na podu Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Icon_minitimeUto Apr 29, 2008 1:24 am

Ljuvavi, am i scary for you? Ah, Majkl Very Happy:D:D
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Icon_minitimeUto Apr 29, 2008 1:24 am

Happiness is the admin ::
lol, zalepio sam telefon na luster i slikao sam se bez odece na podu Laughing
Mogu li da dobijem tu sliku??? Razz:P:P
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 7 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!
Nazad na vrh 
Strana 7 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!
» PASNJAK!!! (tema za divan, a ne za TH)
» Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"
» Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Friends :) :: Pricaonica :)-
Skoči na: