Friends :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Friends :)

Drustvo sa 4uma Krste :)
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"

Ići dole 
3 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 32
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Empty
PočaljiNaslov: Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"   Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Icon_minitimeNed Dec 30, 2007 8:43 pm

Sadrzaj teme je trajno obrisan sa servera 4uma od strane admin'ke bitj, tako da se ne moze povratiti. Izvinjavam se clanovima zbog toga, i obavestavam ih da sledeci put otvore temu u podforumu Hole in the wall tj. spamerski pf. Hvala na razumevanju.
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"   Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Icon_minitimeNed Dec 30, 2007 9:49 pm

Sram je bilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kako je nije sramota???!?!?!?!?!??! Mi smo to pisale sto godina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Evil or Very Mad Ljubomorna glupaca, dace Bog da se ona nikada vise ne vrati!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kako sam se iznervirala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Evil or Very MadEvil or Very MadEvil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"   Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Icon_minitimeNed Dec 30, 2007 10:50 pm

Ma 'oladi bre,Andjelka...Ona je ok lik,ali je skontala da Alex postuje njeno misljenje vise,jer se znaju licno i u skoli se stalno vidjaju.Tako da nam se bitj malo opustila...
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"   Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Icon_minitimeNed Dec 30, 2007 10:53 pm

Ne vidim da je OK...
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"   Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Icon_minitimeNed Dec 30, 2007 10:55 pm

Ma ok je,veruj Wink
Ali jbg,neko ima preveliku slobodu...Mislim,Alex joj je,cim se reg. dao da bude adminka...Jbg,tako ti je to...I onda kad sam ga pitala zasto je svima dao da budu admini ili modovi rekao je:"nisam to delio zato sto nekog volim vise(bla bla bla),neko po vremenu koje provode na Netu"...A danas se bitj zali kako imam najvise postova...Ovaj 4um je ludnica...
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"   Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Icon_minitimeNed Dec 30, 2007 10:59 pm

Ne mozes da me ubedis da je OK, kada je IZBRISALA TEMU koju smo pisale 100 godina, samo jer je ljubomorna na nas broj postova!!!!! Takva osoba ne moze da bude OK i gotovo. Dalja prica je besmislena...

Btw, mislim da bi trebala da promenis ovo "John Frusciante's eternal love". Wink
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"   Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Icon_minitimeNed Dec 30, 2007 11:00 pm

Kako da promenim,kada nisam admin..Cekaj da se neko od admina pojavi...
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"   Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Icon_minitimeNed Dec 30, 2007 11:02 pm

E... To znaci da vise nikada nece biti nase price... Sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"   Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Icon_minitimeNed Dec 30, 2007 11:03 pm

Nije tako Wink
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"   Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Icon_minitimeNed Dec 30, 2007 11:04 pm

Kako nije? Pa ti vise ne volis Johna... Nista nije isto sad kad ti se svidja drugi. Glupo je da pisemo pricu o tebi i nekom drugom. Sve je sad drugacije...
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"   Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Icon_minitimeNed Dec 30, 2007 11:06 pm

Btw, spamujemo, mogao bi neko da nas banuje... Rolling Eyes Salim se, bitj vise nije tu... Ali mozda ce Alex da nam prebacuje.
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"   Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Icon_minitimeNed Dec 30, 2007 11:07 pm

Ma nek' me banuje,zabole me bas Rolling Eyes
A sto se Frusantea tice..Devojko,ovo je normalno kod mene,procice me ovo..Nadam se Laughing
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"   Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Icon_minitimeNed Dec 30, 2007 11:09 pm

I mene zabole, nek' me banuje...

Nesto ne mislim bas da si zaljubljena u Johna dovoljno... Laughing

Ej, 'ajmo na temu Peppersa, da ne spamujemo ovde.
Nazad na vrh Ići dole
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 32
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"   Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Icon_minitimeNed Dec 30, 2007 11:10 pm

OK, za sve okrivite mene, I don't care, uradio sam sta sam uradio i ne kajem se postupaka, da mogu, o5 bih uradio isto, i ne zelim da menjam ista... a sto se tice teme, mislim da nije u redu, zato sto samo gajite nade... njih dvoje su srecni, Anth ima porodicu, i jbt samo mastarite... ko zna, mozda se svidjate nekom slatkom decku u okolini, a ne sme da vam pridje samo zato sto stalno pricate o "savrsenom" Anthu, Johnu or whatever... RHCP, mozda mislis da ces zauvek biti zaljubljena u Anth-a, ali to uopste nije tacno, ne moras da mi verujes, ali kladim se da ces vrlo ubrzo da se zaljubis u nekog drugog, videces... znam o cemu govorim, prosao sam to isto... i UOPSTE ne poznajete bitj, ne znate kako je ona xtra, i BROJ POSTOVA JOJ JE POSLEDNJA BRIGA, verujte... tako da sam ja sada poslednji put na ovom *** forumu, bolje da ga nisam otvorio niti upoznao bilo koga od vas, jedino mi je Ivan iskren prijatelj, on me jedini voli, vi me ne volite... ne krivim vas... RHCP i Sanja su odsad admini, radite sta hocete, tjao... gubim vreme ovde...
Lepo ste me obradovale za Novu godinu, hvala lepo...
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"   Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Icon_minitimeNed Dec 30, 2007 11:13 pm

Zajebi mene,jer ja nemam nameru da posle svega ovoga budem na ovom 4umu.Uvek se vracam samo zbog pojedinaca koji su mi dragi(TEBE ALEKSANDRE i Andje...)...I zajebi s tmmovo je tvoj 4um...
Nazad na vrh Ići dole
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 32
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"   Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Icon_minitimeNed Dec 30, 2007 11:17 pm

MA PUSITE QRAC BRE, IDEM JA... PA PA... NE ZNAM STA MI JE TREBALO OVO SVE... BITJ I ALEX0BRE ME VOLE VISE NEGO STO CE ME BILO KO OD VAS IKAD VOLETI... U PRAVU SU KAD KAZU DA JE OVO SAMO VIRTUALA... ZELIM VAM SVE NAJBOLJE, DOVIDJORNO...
LOG OFF>>>>>>
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"   Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Icon_minitimeNed Dec 30, 2007 11:18 pm

Happiness is the admin ::
OK, za sve okrivite mene, I don't care, uradio sam sta sam uradio i ne kajem se postupaka, da mogu, o5 bih uradio isto, i ne zelim da menjam ista... a sto se tice teme, mislim da nije u redu, zato sto samo gajite nade... njih dvoje su srecni, Anth ima porodicu, i jbt samo mastarite... ko zna, mozda se svidjate nekom slatkom decku u okolini, a ne sme da vam pridje samo zato sto stalno pricate o "savrsenom" Anthu, Johnu or whatever... RHCP, mozda mislis da ces zauvek biti zaljubljena u Anth-a, ali to uopste nije tacno, ne moras da mi verujes, ali kladim se da ces vrlo ubrzo da se zaljubis u nekog drugog, videces... znam o cemu govorim, prosao sam to isto... i UOPSTE ne poznajete bitj, ne znate kako je ona xtra, i BROJ POSTOVA JOJ JE POSLEDNJA BRIGA, verujte... tako da sam ja sada poslednji put na ovom *** forumu, bolje da ga nisam otvorio niti upoznao bilo koga od vas, jedino mi je Ivan iskren prijatelj, on me jedini voli, vi me ne volite... ne krivim vas... RHCP i Sanja su odsad admini, radite sta hocete, tjao... gubim vreme ovde...
Lepo ste me obradovale za Novu godinu, hvala lepo...

Alex, slusaj me... Ne krivim TEBE, krivim BITJ! Kad ces to da shvatis?!

Sto se mastanja tice, nisam ja LUDA, znam da nikada necu biti sa njim, ali je mastanje JEDINO sto mi preostaje. OCIGLEDNO NE MOZES NI DA PRETPOSTAVIS KOLIKO sam zaljubljena u Antha, jer da mozes, znao bi da to NECE proci, jer traje vec dugo!!!
Sto se bitj tice, ne znam ja kakva je ona inace, ali ovde se nije pokazala bas u najboljem svetlu. I ne bih rekla da joj je broj postova nevazan, jer je rekla da nije fer to sto Vodjena i ja imamo vise postova od vas obicnih "smrtnika", kako vas je nazvala.

Zao mi je sto si sad ljut i sto ocito NE RAZUMES DA TE VOLIM. Ti mene ocigledno ne volis, posto zalis sto si me upoznao i zao mi je zbog toga. Ostani, ovo je tvoj forum. Ja sam ta koja je ovde suvisna. Ne brini, idem. Zaboravices me i bice sve kao da me nikada nisi ni upoznao, posto vec toliko zalis sto si me upoznao. Wink
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"   Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Icon_minitimeUto Jan 01, 2008 10:45 pm

Happiness is the admin ::
OK, za sve okrivite mene, I don't care, uradio sam sta sam uradio i ne kajem se postupaka, da mogu, o5 bih uradio isto, i ne zelim da menjam ista... a sto se tice teme, mislim da nije u redu, zato sto samo gajite nade... njih dvoje su srecni, Anth ima porodicu, i jbt samo mastarite... ko zna, mozda se svidjate nekom slatkom decku u okolini, a ne sme da vam pridje samo zato sto stalno pricate o "savrsenom" Anthu, Johnu or whatever... RHCP, mozda mislis da ces zauvek biti zaljubljena u Anth-a, ali to uopste nije tacno, ne moras da mi verujes, ali kladim se da ces vrlo ubrzo da se zaljubis u nekog drugog, videces... znam o cemu govorim, prosao sam to isto... i UOPSTE ne poznajete bitj, ne znate kako je ona xtra, i BROJ POSTOVA JOJ JE POSLEDNJA BRIGA, verujte... tako da sam ja sada poslednji put na ovom *** forumu, bolje da ga nisam otvorio niti upoznao bilo koga od vas, jedino mi je Ivan iskren prijatelj, on me jedini voli, vi me ne volite... ne krivim vas... RHCP i Sanja su odsad admini, radite sta hocete, tjao... gubim vreme ovde...
Lepo ste me obradovale za Novu godinu, hvala lepo...

Nadam se da si promenio misljenje Wink
Nazad na vrh Ići dole
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 32
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"   Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Icon_minitimeUto Jan 01, 2008 11:48 pm

Jesam Very Happy Voljena, pico jedna, sto seres da si ruzna? Bas si lepa **** ti sve NEZNAM kako mozes tako o sebi Laughing Salu na stranu, bas si lepa, LEPAAAAA! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"   Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Icon_minitimeUto Jan 01, 2008 11:52 pm

Ljubavi,znas li koja sam ja od ove dve?Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 32
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"   Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Icon_minitimeUto Jan 01, 2008 11:57 pm

Plz reci da si ona levo Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"   Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Icon_minitimeUto Jan 01, 2008 11:58 pm

Laughing
E nisam Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 32
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"   Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Icon_minitimeSre Jan 02, 2008 12:00 am

??? Pa poslala si mi fotku pre, na kojoj jako licis na devojku koja je levo Laughing Ili si ona Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"   Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Icon_minitimeSre Jan 02, 2008 12:01 am

Ahaha...A zasto si rekao "Plz" ??Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 32
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"   Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Icon_minitimeSre Jan 02, 2008 12:04 am

Zato sto je devojka levo jako lepa... i to si ti, zar ne? Nisam zeleo da poverujem da nisi deo te lepote Very Happy A jesi pico, zezas me samo!
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
Sponsored content





Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"   Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co" Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Prica!!! :D
» Obavestenje
» Obavestenje za sve clanove
» Prica o peppersima(na zahtev Andjelke Kiedis) :P
» Obavestenje: uvodi se TIRANIJA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Friends :) :: Stuff :: Forum :: Obavestenja-
Skoči na: