Friends :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Friends :)

Drustvo sa 4uma Krste :)
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Icon_minitimeSub Apr 26, 2008 10:52 am

Deset... Vreme leti...
Nazad na vrh Ići dole
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 32
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Icon_minitimeSub Apr 26, 2008 11:37 am

Heeeeeeej ljudi, I'm here lol
Ovaj forum je ipak u mom srcu (L)
Moram da idem uskorooooo Sad Spremam kolace i tortu za svoj rodjus lol
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 32
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Icon_minitimeSub Apr 26, 2008 11:39 am

Gle, imam 1000 postova Very Happy Ali vas nikad necu stici lol
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Icon_minitimeSub Apr 26, 2008 7:49 pm

Aleeeeeeeexxxxxxxxxxx!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Nemoj da ideees!!! Sad Jaoj, kome ce to rodjendaaan?! Very Happy


Btw, imam 3000 postova. Laughing Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Icon_minitimeSub Apr 26, 2008 10:36 pm

Lol
Nece Sale nigde Smile
Joooj, moja slatkica sutra puni 16, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Very Happy:D:D:D:D:D:D:D
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Icon_minitimeSub Apr 26, 2008 10:36 pm

I ja imam 3389 postova mrgreen
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Icon_minitimeNed Apr 27, 2008 4:40 pm

Haha... Opet si tuuuuu!!!!!!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Icon_minitimeNed Apr 27, 2008 4:41 pm

Aha Smile
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Icon_minitimeNed Apr 27, 2008 4:42 pm

Sta radis, bre? Very Happy Sta ima novo? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Icon_minitimeNed Apr 27, 2008 4:44 pm

Haha... Bas je slatka. Very Happy Izgleda da ima neku govornu manu... I svidja mi se njena majica... Bas mi je simpaticna Very Happy :

https://www.youtube.com/watch?v=QdRodQT-B4E&feature=related

Btw, dolazi mi sin Zorice Markovic ovih dana, onaj sto ti se svidja, i ostace do kraja raspusta. Very Happy Ne mogu da ti OPISEM koliko je on dobar decko. Znaci MNOOOOGO je dobar. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Icon_minitimeNed Apr 27, 2008 4:45 pm

Aaaaaaaaaaaaaaaaa?! Ubicu se SadSadSad
Nije fora Crying or Very sad
Kmeeeeeeeeeeeeee SadSadSad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Icon_minitimeNed Apr 27, 2008 4:46 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Sta radis, bre? Very Happy Sta ima novo? Very Happy
Sokirana sam, i tako... SadSadSad
Kod tebe?
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Icon_minitimeNed Apr 27, 2008 4:46 pm

Sta nije fora? Sto si sokirana?
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Icon_minitimeNed Apr 27, 2008 4:47 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Sta nije fora? Sto si sokirana?
Kmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee lol!
Alo, zeno, znas koliko je taj sladak, breeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?! Shocked
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Icon_minitimeNed Apr 27, 2008 4:50 pm

Haha... Pa znamo se mi ODLICNO! Very Happy Bas sam pre neki dan isla kod njega kuci... Very Happy I moji otisli negde sa Zoricom i Pikacuom, a nas dvoje ostali, zezali se, isli na net i gledali Pepperse... Very Happy A Pikacu je bila 2 nedelje kod nih. Ako hoces, pozdravicu ga. Very Happy Super je drug. CIM smo se upoznali poceo je da se ponasa kao da se znamo 1000 godina. Bolje stvorenje nikada nisam upoznala. Very Happy (Peppersi se ne vaze, jer ih nisam upoznala... Razz Ni vi sa foruma se ne vazite Razz).

BTW, meni nije sladak. Razz 'Oce da osnujemo bend. Razz
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Icon_minitimeNed Apr 27, 2008 4:51 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Haha... Pa znamo se mi ODLICNO! Very Happy Bas sam pre neki dan isla kod njega kuci... Very Happy I moji otisli negde sa Zoricom i Pikacuom, a nas dvoje ostali, zezali se, isli na net i gledali Pepperse... Very Happy A Pikacu je bila 2 nedelje kod nih. Ako hoces, pozdravicu ga. Very Happy Super je drug. CIM smo se upoznali poceo je da se ponasa kao da se znamo 1000 godina. Bolje stvorenje nikada nisam upoznala. Very Happy (Peppersi se ne vaze, jer ih nisam upoznala... Razz Ni vi sa foruma se ne vazite Razz).

BTW, meni nije sladak. Razz 'Oce da osnujemo bend. Razz

A u PM... Necu vise da se igram!

*skuplja plisane igracke i slinavi*
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Icon_minitimeNed Apr 27, 2008 4:54 pm

- Sta sre prvo naucili iz Srpskog jezika?
- Zahvaljujuci moj prevodilac, ja prvo naucio... Jebem ti mater! A kad smo imali utakmica u Montenegro, tamo cudno kazu ,, oca ti jebem''.. I onda sam ja shvatio zasto ima vise Srba nego Crnogoraca lol!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Icon_minitimeNed Apr 27, 2008 4:55 pm

Hahahaha.... Laughing Sta ti je, bre? Laughing Pokazacu mu tvoju sliku ako hoces. Razz Znaci ti NE ZNAS KOLIKO je on dobar. Toliko je fin da je to strasno. Na dva minuta me pita da li mi nesto treba, da li sam zedna, da li sam gladna, da li ovo, da li ono... Mnogo je dobar decko... Ako hoces sredicu ti nesto kod njega. Razz Trebalo bi kada on ode od mene da odem ja kod njih na nekoliko dana, pa cu da te hvalim... Kako si lepa, diiiivna... Laughing Zato nemoj da se nerviras... Hvalicu te ja. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Icon_minitimeNed Apr 27, 2008 4:55 pm

Lenore ::
- Sta sre prvo naucili iz Srpskog jezika?
- Zahvaljujuci moj prevodilac, ja prvo naucio... Jebem ti mater! A kad smo imali utakmica u Montenegro, tamo cudno kazu ,, oca ti jebem''.. I onda sam ja shvatio zasto ima vise Srba nego Crnogoraca lol!

lol!
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Icon_minitimeNed Apr 27, 2008 4:56 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Hahahaha.... Laughing Sta ti je, bre? Laughing Pokazacu mu tvoju sliku ako hoces. Razz Znaci ti NE ZNAS KOLIKO je on dobar. Toliko je fin da je to strasno. Na dva minuta me pita da li mi nesto treba, da li sam zedna, da li sam gladna, da li ovo, da li ono... Mnogo je dobar decko... Ako hoces sredicu ti nesto kod njega. Razz Trebalo bi kada on ode od mene da odem ja kod njih na nekoliko dana, pa cu da te hvalim... Kako si lepa, diiiivna... Laughing Zato nemoj da se nerviras... Hvalicu te ja. Very Happy

LOL
Neeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!! Molim te, ne! To bi bila potpuna katastrofa, da me vidi i uplasi se odma'... Da 3 dana i 3 noci ne spava...lol!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Icon_minitimeNed Apr 27, 2008 4:57 pm

Ove slike su slikane 10.4.... Ima ih vise, postavicu ih u vise postova, posto mi je Alex izbrisao... Wink Zar nije diiiivan? Very Happy

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Juliacher1am9

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Juliacher2cv2
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Icon_minitimeNed Apr 27, 2008 4:58 pm

Lenore ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Hahahaha.... Laughing Sta ti je, bre? Laughing Pokazacu mu tvoju sliku ako hoces. Razz Znaci ti NE ZNAS KOLIKO je on dobar. Toliko je fin da je to strasno. Na dva minuta me pita da li mi nesto treba, da li sam zedna, da li sam gladna, da li ovo, da li ono... Mnogo je dobar decko... Ako hoces sredicu ti nesto kod njega. Razz Trebalo bi kada on ode od mene da odem ja kod njih na nekoliko dana, pa cu da te hvalim... Kako si lepa, diiiivna... Laughing Zato nemoj da se nerviras... Hvalicu te ja. Very Happy

LOL
Neeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!! Molim te, ne! To bi bila potpuna katastrofa, da me vidi i uplasi se odma'... Da 3 dana i 3 noci ne spava...lol!

Daj, ne se*i. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Icon_minitimeNed Apr 27, 2008 4:58 pm

Andjice, 'leba ti, jel 'oces da me ubijes?!Sad
Anthhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Icon_minitimeNed Apr 27, 2008 4:59 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Lenore ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Hahahaha.... Laughing Sta ti je, bre? Laughing Pokazacu mu tvoju sliku ako hoces. Razz Znaci ti NE ZNAS KOLIKO je on dobar. Toliko je fin da je to strasno. Na dva minuta me pita da li mi nesto treba, da li sam zedna, da li sam gladna, da li ovo, da li ono... Mnogo je dobar decko... Ako hoces sredicu ti nesto kod njega. Razz Trebalo bi kada on ode od mene da odem ja kod njih na nekoliko dana, pa cu da te hvalim... Kako si lepa, diiiivna... Laughing Zato nemoj da se nerviras... Hvalicu te ja. Very Happy

LOL
Neeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!! Molim te, ne! To bi bila potpuna katastrofa, da me vidi i uplasi se odma'... Da 3 dana i 3 noci ne spava...lol!

Daj, ne se*i. Very Happy
AndjelkO, molim te, usrao bi se... Ali je taaaaaaaako sladaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak Sad
L O L.. K'o pacenica neka Sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Icon_minitimeNed Apr 27, 2008 4:59 pm

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Juliacher3mj8

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Juliacher4jx8

Anthonyyyyyyyyyyyyy!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 26 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!
Nazad na vrh 
Strana 26 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» PASNJAK!!! (tema za divan, a ne za TH)
» Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"
» Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Friends :) :: Pricaonica :)-
Skoči na: