Friends :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Friends :)

Drustvo sa 4uma Krste :)
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 1:36 am

Ne foliram se, imam ja predstavu. U suprotnom bi mi, kao i svaka normalna, zdrava osoba, rekla da od*ebem i da te pustim na miru.
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 1:37 am

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Ne foliram se, imam ja predstavu. U suprotnom bi mi, kao i svaka normalna, zdrava osoba, rekla da od*ebem i da te pustim na miru.

E, vidis.. Ja nisam normalna, i volim te puno, i drago mi je zato sto nisam normalna, jer mi je jako bitno to sto si mi BAS TI tu, bas si mi ti najbolja prijateljica, i najiskrenija si, i najvise te volim, i ne smaras me, shvati!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 1:42 am

Volim i ja tebe. Stvarno. Mislim da ti nemas bas pravu sliku o tome koliko te volim, jer ja bas i nisam osoba koja voli da iskazuje osecanja SEM kad su Peppersi u pitanju... Dobro i Pikacua stalno stipam, ljubim i grlim, ali nikada ne kazem: "Volim te", ne znam zasto. Ne znam zasto sam takva. Ljudi oko mene, koji mi znace, znaju da ih volim, ali im to nikada ne kazem bas tim recima. Stvarno te mnogo volim, stvarno. Hvala ti sto si tu za mene.
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 1:46 am

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Volim i ja tebe. Stvarno. Mislim da ti nemas bas pravu sliku o tome koliko te volim, jer ja bas i nisam osoba koja voli da iskazuje osecanja SEM kad su Peppersi u pitanju... Dobro i Pikacua stalno stipam, ljubim i grlim, ali nikada ne kazem: "Volim te", ne znam zasto. Ne znam zasto sam takva. Ljudi oko mene, koji mi znace, znaju da ih volim, ali im to nikada ne kazem bas tim recima. Ali tebe stvarno volim, stvarno. Hvala ti sto si tu za mene.
Jao, bre, znaci, obozavam te Sad
Hocu da te zagrlim i da placem sad i da ti sve ispricam, i da shvatis da moj zivot bez tebe.. Ne znam, bio bi definitivno bzvz.
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 1:52 am

Obozavam i ja tebe. I meni trebas. Hocu da si sad tuuu... Hocu da se lepo ispricamo... Ti si jedna od retkih ljudi sa neta (iz Srbije) koji me nisu izdali i koji nece...
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 1:56 am

Smile
Jao, kumo.. Cekaj..
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 1:58 am

Dolazim odmah
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 2:00 am

Cekam. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 2:03 am

Aploadujem ti somethin' Smile
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 2:08 am

Hahaha... Very Happy Jooooooooooj, supeeeeeer!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 2:10 am

Gde nestade slika? Shocked

Btw, opet sam po ko zna koji put, na SA-u dobila kompliment da sam mnoooooooogo iznad svih ostalih fanova... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 2:11 am

Ja sam izbrisala, a poslala ti 2 na pp Smile
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 2:16 am

Sad cu da vidim. Very Happy Zeza me net, sorry sto sporo odgovaram. Sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 2:20 am

Ajmo na SA Wink
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 2:23 am

Jaaaaoj, extra... Very Happy Super su slikeee!!! Very Happy

Jeee, hoces na SA!!! 'Ajde, tamo sam. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 12:21 pm

Jao, znaci, sinoc sam tako odvalila lol!
Secas se onoga na SA?lol
Ode meni ruka u pm, ovi na filmu se deru.. Ma, nema veze lol!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 1:11 pm

Haha... Laughing Ma, nema veze, ljudski je gresiti. lol!
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 1:11 pm

Nananaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Very Happy:D:D

Ljudovi, tako sam srecna.. Very Happy:D
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 1:12 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Haha... Laughing Ma, nema veze, ljudski je gresiti. lol!
Nego..lol!
Bas sam bila na rhcpserbia...Jao, boze lol!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 1:15 pm

Je l' je taj sajt jos u funkciji? Shocked
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 1:16 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Je l' je taj sajt jos u funkciji? Shocked
Jok, ovaj je.. Naravno da jeste! JJ se zeni sa Scar Tissue... Otvara nekakve gay teme, avatar mu je "pijem, dakle ne jebem".. Mozes da zamislis... lol!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 1:20 pm

Jaaaaaoj, kakav sam san sanjala nocasssss!!! Aaaaaaa, odvalicu, jos sam pod utiskom, kao da je bilo stvarnooo! Sanjala sam opet kako sam se udala za Anthonyja iz 1990.i kako su mi dosle neke drugarice koje valjda nisu ni znale ko je on ni kako izgleda, pa sam ih dovela kod mene kuci i predstavila im svog prelepog muza. lol! A on diiiiiivan, diiiiiivan, sa dugom kosom, obucen kao na Pinkpopu 1990., tj. ovde: https://www.youtube.com/watch?v=P3FCT6kT4n4 Znaci odvalicu koliko je stvarno delovao saaaaaan!!! Ne mogu da se smirim, otkad sam ustala sam pod utiskoooom!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 1:23 pm

Prsla si... DefSLINItivno.. lol!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 1:23 pm

Hippie Girl ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Je l' je taj sajt jos u funkciji? Shocked
Jok, ovaj je.. Naravno da jeste! JJ se zeni sa Scar Tissue... Otvara nekakve gay teme, avatar mu je "pijem, dakle ne jebem".. Mozes da zamislis... lol!

Haha... Ludak. Very Happy A kako se zeni sa Scar, a gde mu je Dave Navarro? Shocked
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 1:25 pm

Hippie Girl ::
Prsla si... DefSLINItivno.. lol!

Joooj, jesam... Ne mozes da zamislis kako se sad osecam... Jooooj, Bozeeeee!!! Odvalila saaaaaaam!!! ZASTO sam se probudila? Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 22 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!
Nazad na vrh 
Strana 22 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» PASNJAK!!! (tema za divan, a ne za TH)
» Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"
» Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Friends :) :: Pricaonica :)-
Skoči na: