Friends :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Friends :)

Drustvo sa 4uma Krste :)
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
~SilvesteR~
Mean Boy ;)
~SilvesteR~


Broj poruka : 65
Godina : 33
Location : Everywhere that I can ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Icon_minitimeSre Mar 19, 2008 1:11 am

Happiness is the admin ::
Yeaaaaah Very Happy
Ivan, Alexandra i ja snimamo novi singl, i snimicemo spot Very Happy

Hocju li dobiti mp3 i kako cje vam se pesma zvati? sunny
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Icon_minitimeSre Mar 19, 2008 2:02 am

Umrecu od srece!!!!!! Umrecu!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 32
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Icon_minitimeSre Mar 19, 2008 9:24 am

~SilvesteR~ ::
Happiness is the admin ::
Yeaaaaah Very Happy
Ivan, Alexandra i ja snimamo novi singl, i snimicemo spot Very Happy

Hocju li dobiti mp3 i kako cje vam se pesma zvati? sunny
Mp3 dostupan svima cim nastane, lol, pesma je obrada Gimme more-a... ja cu valjda pevati pomocne vokale, ili Ivan, jos uvek nije isplanirano nista... uglavnom, bice to lepa pesmica Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
Funky Monk
Good friend
Good friend
Funky Monk


Broj poruka : 216
Godina : 30
Location : three miles of the coast in beirut
Datum upisa : 09.12.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Icon_minitimeSre Mar 19, 2008 2:41 pm

e,svaka vam cas`
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Icon_minitimeSre Mar 19, 2008 4:29 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
I ja ceo dan pricam o tomeeeeeeeee!!! Otkad si mi rekla, non-stop pricam ljudima oko sebe da hocu da te upoznaaaaaaaaaaaaaaaammmmm!!! Joooooooj!!! Very Happy

Ali ne samo da se upoznamo, vec i da dodjes kod mene kuci, da se lepo ispricamo! Very Happy
Jaoooooooooooooo Very Happy
Samo se nadam da cu doci, jos uvek ne znam... A sto se dolaska kod tebe tice, tesko... Jer, ja idem na koncert, secas se? Laughing
I ne idem sama, vec sa caletom...
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Icon_minitimeSre Mar 19, 2008 6:37 pm

Pa dobro, nema veze sto ides na koncert... Tvoj cale se upozna sa mojima lepo i bude sa njima, dok ti budes sa mnom u drugoj kuci ili u drugoj sobi. Very Happy

Ma kakogod, bitno je da se upoznamooo!!! Imam diiiiivne vesti! Vristala sam od srece, skakala i tresla se... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Icon_minitimeSre Mar 19, 2008 10:07 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Pa dobro, nema veze sto ides na koncert... Tvoj cale se upozna sa mojima lepo i bude sa njima, dok ti budes sa mnom u drugoj kuci ili u drugoj sobi. Very Happy

Ma kakogod, bitno je da se upoznamooo!!! Imam diiiiivne vesti! Vristala sam od srece, skakala i tresla se... Very Happy
Vesti? PEVAJ Very Happy:D:D
A i pusti vh1 odmah!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Icon_minitimeČet Mar 20, 2008 3:23 pm

https://www.youtube.com/watch?v=eYZhjLrSbUw

Znaci, ko nije cuo ovu pesmu OBAVEZNO mora da poslusa!!!!!!! Ima strava ritam... Hehehe.. mnogo mi se svidja Very Happy
Robert Plant i neka Alison.. Ma, genijalno je.. Mada mi je cudno, pesma je neki pop, nesto, uopste nema veze sa rockom, a Robert peva... Shocked
Ma, koga je briga?! Very Happy
Najjaci suuuuuuuuu Very Happy:D:D:D
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Icon_minitimeČet Mar 20, 2008 3:53 pm

Annie Jackson ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Pa dobro, nema veze sto ides na koncert... Tvoj cale se upozna sa mojima lepo i bude sa njima, dok ti budes sa mnom u drugoj kuci ili u drugoj sobi. Very Happy

Ma kakogod, bitno je da se upoznamooo!!! Imam diiiiivne vesti! Vristala sam od srece, skakala i tresla se... Very Happy
Vesti? PEVAJ Very Happy:D:D
A i pusti vh1 odmah!!!!!!!!!!!

Gledala sam VH1, svih 10 pesama! Very Happy Hvala. Very Happy

Castle festival ce se od sad odrzavati SVAKE godine u Smederevu. I uvek ce zvati sve velike svetske bendove koji tad imaju Evropsku turneju... A Peppersi ce za par godina opet na turnejuuuu!!!!!!!!! ODVALILA SAM od srece! Taj organizator se ODLICNO zna sa mojim ocem i OBECAO mu je da ce da pita Pepperse da dodjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!! Odvalicu od srece!!! Mislim, mozda nekako i zaborave onaj incident iz Indjije... Zamisli dodjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!! Very Happy OBECAO JE da ce me uvesti u backstage ako dodjuuuu!!! Znaci VRISTALA SAM od srece, skakala!!!!!! Joooooooooj!!! Ali fora je u tome sto cu ja morati da cekam do sledece evropske turneje da vidim da li ce doci! Umrecu od neizvesnosti do tad! Joooooooj, zamisli dodjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy


Poslednji put izmenio Andjelka Kiedis-RHCP4ever dana Čet Mar 20, 2008 3:55 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Icon_minitimeČet Mar 20, 2008 3:54 pm

Annie Jackson ::
https://www.youtube.com/watch?v=eYZhjLrSbUw

Znaci, ko nije cuo ovu pesmu OBAVEZNO mora da poslusa!!!!!!! Ima strava ritam... Hehehe.. mnogo mi se svidja Very Happy
Robert Plant i neka Alison.. Ma, genijalno je.. Mada mi je cudno, pesma je neki pop, nesto, uopste nema veze sa rockom, a Robert peva... Shocked
Ma, koga je briga?! Very Happy
Najjaci suuuuuuuuu Very Happy:D:D:D

Ta pesma je na Blackijevom myspaceu... Ja mrzim Planta otkad je napljuvao Pepperse... Skorina... No Sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Icon_minitimeČet Mar 20, 2008 7:59 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Annie Jackson ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Pa dobro, nema veze sto ides na koncert... Tvoj cale se upozna sa mojima lepo i bude sa njima, dok ti budes sa mnom u drugoj kuci ili u drugoj sobi. Very Happy

Ma kakogod, bitno je da se upoznamooo!!! Imam diiiiivne vesti! Vristala sam od srece, skakala i tresla se... Very Happy
Vesti? PEVAJ Very Happy:D:D
A i pusti vh1 odmah!!!!!!!!!!!

Gledala sam VH1, svih 10 pesama! Very Happy Hvala. Very Happy

Castle festival ce se od sad odrzavati SVAKE godine u Smederevu. I uvek ce zvati sve velike svetske bendove koji tad imaju Evropsku turneju... A Peppersi ce za par godina opet na turnejuuuu!!!!!!!!! ODVALILA SAM od srece! Taj organizator se ODLICNO zna sa mojim ocem i OBECAO mu je da ce da pita Pepperse da dodjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!! Odvalicu od srece!!! Mislim, mozda nekako i zaborave onaj incident iz Indjije... Zamisli dodjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!! Very Happy OBECAO JE da ce me uvesti u backstage ako dodjuuuu!!! Znaci VRISTALA SAM od srece, skakala!!!!!! Joooooooooj!!! Ali fora je u tome sto cu ja morati da cekam do sledece evropske turneje da vidim da li ce doci! Umrecu od neizvesnosti do tad! Joooooooj, zamisli dodjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!! Tako mi je drago, breeeeeeeeeeeee Very Happy:D:D
Idi na you tube i ukucaj svoje ime loooooooooool.. Imas neke komentare Laughing Laughing Laughing
Sale, Ivan i ja lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Icon_minitimeČet Mar 20, 2008 8:00 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Annie Jackson ::
https://www.youtube.com/watch?v=eYZhjLrSbUw

Znaci, ko nije cuo ovu pesmu OBAVEZNO mora da poslusa!!!!!!! Ima strava ritam... Hehehe.. mnogo mi se svidja Very Happy
Robert Plant i neka Alison.. Ma, genijalno je.. Mada mi je cudno, pesma je neki pop, nesto, uopste nema veze sa rockom, a Robert peva... Shocked
Ma, koga je briga?! Very Happy
Najjaci suuuuuuuuu Very Happy:D:D:D

Ta pesma je na Blackijevom myspaceu... Ja mrzim Planta otkad je napljuvao Pepperse... Skorina... No Sad
Jao, znam za to.. Ma, Robi je malo tuzan, ipak ima 60 i nesto godina, a i vidis da nije onako sexy.. Jao, kad se setim kakav je bio, a kakav je sada No
Nazad na vrh Ići dole
Funky Monk
Good friend
Good friend
Funky Monk


Broj poruka : 216
Godina : 30
Location : three miles of the coast in beirut
Datum upisa : 09.12.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Icon_minitimeČet Mar 20, 2008 8:02 pm

i mene plant nervira otkako je rekao da pepersi sviraju deciju muziku!?!? Brate,poslusaj me & my brothers,road trippin,get up and jump pa da vidis...inace ovako slusam zeppeline al` ga rob bas pretera
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Icon_minitimeČet Mar 20, 2008 8:05 pm

Annie Jackson ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Annie Jackson ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Pa dobro, nema veze sto ides na koncert... Tvoj cale se upozna sa mojima lepo i bude sa njima, dok ti budes sa mnom u drugoj kuci ili u drugoj sobi. Very Happy

Ma kakogod, bitno je da se upoznamooo!!! Imam diiiiivne vesti! Vristala sam od srece, skakala i tresla se... Very Happy
Vesti? PEVAJ Very Happy:D:D
A i pusti vh1 odmah!!!!!!!!!!!

Gledala sam VH1, svih 10 pesama! Very Happy Hvala. Very Happy

Castle festival ce se od sad odrzavati SVAKE godine u Smederevu. I uvek ce zvati sve velike svetske bendove koji tad imaju Evropsku turneju... A Peppersi ce za par godina opet na turnejuuuu!!!!!!!!! ODVALILA SAM od srece! Taj organizator se ODLICNO zna sa mojim ocem i OBECAO mu je da ce da pita Pepperse da dodjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!! Odvalicu od srece!!! Mislim, mozda nekako i zaborave onaj incident iz Indjije... Zamisli dodjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!! Very Happy OBECAO JE da ce me uvesti u backstage ako dodjuuuu!!! Znaci VRISTALA SAM od srece, skakala!!!!!! Joooooooooj!!! Ali fora je u tome sto cu ja morati da cekam do sledece evropske turneje da vidim da li ce doci! Umrecu od neizvesnosti do tad! Joooooooj, zamisli dodjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!! Tako mi je drago, breeeeeeeeeeeee Very Happy:D:D
Idi na you tube i ukucaj svoje ime loooooooooool.. Imas neke komentare Laughing Laughing Laughing
Sale, Ivan i ja lol! lol! lol!

Hehehe... Tvoj komentar sam tek sad videla... Very Happy Hvala... Very Happy

Jaoj, zamislite ako dodju Peppersi!!!!!!! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! Very Happy Vi znate da su oni diiiiivni i da prihvataju svuda da svirajuuu!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Funky Monk
Good friend
Good friend
Funky Monk


Broj poruka : 216
Godina : 30
Location : three miles of the coast in beirut
Datum upisa : 09.12.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Icon_minitimeČet Mar 20, 2008 8:06 pm

lol
lol
lol
al sam se nalozio na jungle man
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Icon_minitimeČet Mar 20, 2008 8:07 pm

K@mik@za ::
i mene plant nervira otkako je rekao da pepersi sviraju deciju muziku!?!? Brate,poslusaj me & my brothers,road trippin,get up and jump pa da vidis...inace ovako slusam zeppeline al` ga rob bas pretera

On verovatno nijednu od pomenutih pesama nije ni cuo... Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Disappointed_anim

A Peppersi OBOZAVAJU Zeppeline...
Nazad na vrh Ići dole
Funky Monk
Good friend
Good friend
Funky Monk


Broj poruka : 216
Godina : 30
Location : three miles of the coast in beirut
Datum upisa : 09.12.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Icon_minitimeČet Mar 20, 2008 8:08 pm

da!!!Spucao sam sve is kase i kupio cd-MOTHERS MILK!!ODVALA!!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Icon_minitimeČet Mar 20, 2008 8:08 pm

K@mik@za ::
lol
lol
lol
al sam se nalozio na jungle man

Ja sam nalozena na sve njihove pesme... Very Happy Bas sam malopre PO 934567890-098765432345678987654345678987654345678909876. put gledala spot za "Jungle man". Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Icon_minitimeČet Mar 20, 2008 8:10 pm

K@mik@za ::
da!!!Spucao sam sve is kase i kupio cd-MOTHERS MILK!!ODVALA!!

Hehe... EXTRA je! Very Happy SVI njihovi albumi su savrseni, po mom misljenju. Very Happy Nego, gde si ti, bre? Nema te sto godina! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Icon_minitimeČet Mar 20, 2008 8:12 pm

Juce sam htela da UMREM sto nemam BBC. Crying or Very sad Blackie je bio u nekoj emisiji i pricao o Anthonyju, o tome kako ga je odgajio... I plakao je u emisiji... Htela sam da se UBIJEM sto nemam BBC. Crying or Very sad Preklinjala sam sve da snime, ali niko nije mogao. Crying or Very sad NADAM SE da je neko ipak snimio i da ce pustiti na net. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Icon_minitimeČet Mar 20, 2008 8:55 pm

Jao, sto mi nisi rekla da ima, skote jedan mali, ja sam mogla da snimim Crying or Very sad
Sad sam ljuta i na tebe, a i na sebe..
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Icon_minitimeČet Mar 20, 2008 8:58 pm

K@mik@za ::
i mene plant nervira otkako je rekao da pepersi sviraju deciju muziku!?!? Brate,poslusaj me & my brothers,road trippin,get up and jump pa da vidis...inace ovako slusam zeppeline al` ga rob bas pretera
Aman, peppersi i sviraju muziku za decu cheers lol!
Ma, sta fali, mozda bas zato sto je, kako Robi kaze "muzika za decu", on ne moze da shvati kako im je muzika strava. Svi su oni negde duboko u sebi deca, i mi, njihovi fanovi smo deca, i stariji njihovi fanovi su deca... A Plant je metuzalem koji nema mastu... A ipak ga gotivim...
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Icon_minitimeČet Mar 20, 2008 9:08 pm

Annie Jackson ::
Jao, sto mi nisi rekla da ima, skote jedan mali, ja sam mogla da snimim Crying or Very sad
Sad sam ljuta i na tebe, a i na sebe..

Postavila sam to na SA forumu, a ti nisi bila online ceo dan. A kako bi mogla da snimis kad svi kazu da je taj BBC samo u Engleskoj i da ne moze ni preko kablovske da se uhvati?
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Icon_minitimeČet Mar 20, 2008 9:10 pm

Annie Jackson ::
K@mik@za ::
i mene plant nervira otkako je rekao da pepersi sviraju deciju muziku!?!? Brate,poslusaj me & my brothers,road trippin,get up and jump pa da vidis...inace ovako slusam zeppeline al` ga rob bas pretera
Aman, peppersi i sviraju muziku za decu cheers lol!
Ma, sta fali, mozda bas zato sto je, kako Robi kaze "muzika za decu", on ne moze da shvati kako im je muzika strava. Svi su oni negde duboko u sebi deca, i mi, njihovi fanovi smo deca, i stariji njihovi fanovi su deca... A Plant je metuzalem koji nema mastu... A ipak ga gotivim...

Ali kada je Plant rekao da sviraju muziku za decu nije mislio u POZITIVNOM smislu, tj. nije mislio na to da su mladi u dusi i tako to, vec da sviraju SMORNU muziku... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Icon_minitimeČet Mar 20, 2008 9:22 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Annie Jackson ::
Jao, sto mi nisi rekla da ima, skote jedan mali, ja sam mogla da snimim Crying or Very sad
Sad sam ljuta i na tebe, a i na sebe..

Postavila sam to na SA forumu, a ti nisi bila online ceo dan. A kako bi mogla da snimis kad svi kazu da je taj BBC samo u Engleskoj i da ne moze ni preko kablovske da se uhvati?


Ok, definitivno sam propustila rec "mozda" lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 11 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!
Nazad na vrh 
Strana 11 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» PASNJAK!!! (tema za divan, a ne za TH)
» Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"
» Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Friends :) :: Pricaonica :)-
Skoči na: