Friends :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Friends :)

Drustvo sa 4uma Krste :)
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Prica!!! :D

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Sledeći
AutorPoruka
Weltschmertz
Poznanik
Poznanik
Weltschmertz


Broj poruka : 6
Datum upisa : 09.05.2008

Prica!!! :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 2 Icon_minitimePon Maj 12, 2008 10:34 pm

Mir mir ljuudi(((:
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prica!!! :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 15, 2008 3:06 pm

Happiness is the admin ::
Andjo, ona nije gost.
Rekla je da te mnogo voli, tebe i Antha, i da se samo salila... i da jos uvek vidi neizmenjen post... i mnogo te voli i nece da se svadja Smile

Slusaj... Ona ne shvata da znam da se salila i da se nisam iznervirala zbog TOGA, vec zato sto uvek iskali sav svoj bes na meni, a ja to vise NE ZELIM da trpim. I da me ona stvarno voli, kao sto kaze, sigurno ne bi tebe slala da mi to kazes, vec bi mi sama rekla. Rolling Eyes Ali ne, nju bas briga. Vidim koliko joj je stalo do svega. Nikada joj nisam nista ni znacila, to se vidi iz aviona. Ali, nisam razocarana... Nije prvi put da mi se nesto ovako desava. Wink

I ne, nisam otisla sa ovog sajta, vec jednostavno nisam htela da se pojavljujem jedno vreme...

Alex, nadam se da ovo sto sam se posvadjala sa njom nece pokvariti tvoj i moj odnos. Je l' ides na ekskurziju? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prica!!! :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 21, 2008 7:36 pm

'Ajde da resim i ovu misteriju, jer sada stvarno nisam kriva, a Sale zna koliko mi je zaista stalo do tebe.. Dakle, ovo je moj post, u kome sam Atha nazvala somom:


Posle toliko vremena cekanja, Andja, Sanja, Alex, Ivan, Jovana, Jelena i Selena su otisli u LA. Nisu mogli da veruju... Nasli su diiivne, ogromne stanove u Hollywoodu I u Malibuu... I onda su svi zajedno otisli u potragu za Peppersima. Otisli su u jedan od Anthovih omiljenih restorana i videli soma kako pase svoju travu. Alex se napalio i poceo da ga muva. Anth ga je ispalio, jer je video najlepsu devojku na celom svetu, Andjelku, i prisao joj je..


Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Pa nije Anth som. Razz Moram nekako da menjam... Laughing

Posle toliko vremena cekanja, Andja, Sanja, Alex, Ivan, Jovana, Jelena i Selena su otisli u LA. Nisu mogli da veruju... Nasli su diiivne, ogromne stanove u Hollywoodu I u Malibuu... I onda su svi zajedno otisli u potragu za Peppersima. Otisli su u jedan od Anthovih omiljenih restorana i videli soma kako pase svoju travu. Alex se napalio i poceo da ga muva. Ubrzo se pojavio Anth i Andjelka je pocela da VRISTI i ubija se od srece... Plakala je, cupala kosu, vristala, grizla nokte i pesnice, skakala i pricala mu: "PLEASE DON'T THINK THAT I'M AN IDIOT! PLEASE!!! I WOULD GIVE MY LIFE FOR YOU!!! I'm the biggest RHCP fanatic ever! I came here because of you! Nobody adores anybody as much as I adore you!" i mislila je da ce misliti da je kreten, ali Anth je bio odusevljen...

Btw, da li cemo ove razgovore izmedju nas i njega (i ostalih Peppersa) da pisemo na srpskom ili na engleskom? Very Happy

Ovo sto je ital. je onaj deo koji sam ja napisala, a ti izmenila.. Nit' sam ga ja TU nazvala somom, niti bilo sta. Tu sam TEBE opisala, a ne nazvala Antha somom. Ja ZAISTA ne znam kako ti to nisi videla, tj. sta si izmenila.. Oko toga je nastala cela frka Rolling Eyes
I, da,VOLIM TE. A ne, nisam mogla da dolazim na ovaj 4um, jer mi se nije dalo da citam ovo i da shvatim kako ni tebi nije stalo... Mislim, razumem... Dosla sam cisto da ti kazem sta si izmenila, i da smo se posvadjale oko gluposti koju ti cak ni nisi izmenila... Al' 'ajde...
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prica!!! :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 2 Icon_minitimeSre Maj 21, 2008 7:39 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Wow, bas se pitam ko je ovaj gost sada... Rolling Eyes
Nisam ja bila, jer sam sve vreme ovog sranja bila tu.. Posle tog posta sam otisla, a Saletu rekla da ti kaze ono sto je rekao, jer ja jednostavno nisam imala snage da pisem... Wink
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prica!!! :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 3:59 pm

Ne znam da li me zezas ili sta...?

Pod jedan:

Da, jesi ga nazvala somom.

"Otisli su u jedan od Anthovih omiljenih restorana i videli soma kako pase svoju travu. Alex se napalio i poceo da ga muva. Anth ga je ispalio"

Znaci muvao je soma, a Anth ga je ispalio. Zakljucak- Antha si nazvala somom.

Ja sam to izmenila IZBACIVSI ovo "Anth ga je ispalio".

Ali SHVATI da NIJE TO RAZLOG sto sam tako odreagovala, jer znam da si se zezala. Povredilo me je to sto si USUDILA MENE da KRVISI I DA SE LJUTIS NA MENE sto sam izmenila, A JA SAM TA koja bi trebalo da se ljuti (ali nisam se ljutila zbog price, jer znam da si se zezala, ali sam morala da izmenim). Rolling Eyes I to sto UVEK istresas svoju nervozu na meni, to I SAMA znas.

Znaci shvati, UOPSTE nije prica u pitanju. UOPSTE to nije razlog nase svadje, vec tvoja nervoza koju iskalis na meni SVAKI JEBENI PUT. I ispalo je kao da sam ja sad kriva, a ti si ta koja glumi uvredjenu mladu. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prica!!! :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 9:18 pm

Ok, onda TI MENE nisi razumela.. Ja ga JESAM u zezanju nazvala somom, ali ti to NISI izmenila, pogledaj svoj post, jebo te... I ne, nisam se JA ljutila, nego ti, ono sto sam rekla je bila cista zajebancija... Shvati, jebo te, nisam se uopste ljutila No
Niti sam ga nazvala somom u tom delu koji si izmenila Neutral
Al' 'ajde...
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prica!!! :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 10:37 pm

DA, JESAM izmenila post. Ja ne znam da li ti mene ZAJEBAVAS ili si stvarno corava? Rolling Eyes Ostavila sam taj deo sa somom, ali sam IZMENILA u smislu da nije ANTH som, vec da je to POTPUNO nevezano sa mojom i Anthovom pricom. Izbacila sam ono "Anth ga je ispalio" i tako sam promenila to sto si ga nazvala somom. Razumes sad? Rolling Eyes Ako ne razumes, onda vise ne znam kako da ti objasnim, jer bolje ne mogu. Rolling Eyes

A uostalom, vec sam ti rekla, ne radi se o prici...
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prica!!! :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 10:46 pm

Uostalom, nije me briga Rolling Eyes
Mislim, ono, vise ne smem nista da kazem jbt... Zajebavam se, i nisam to rekla da bih ga vredjala ili nesto slicno Rolling Eyes
Al' 'ajde.. I zasto se uopste prepiremo? Niti sam ja htela da se svadjam sa tobom, niti bilo sta.. Odo' odavde, i toliko. Mislim, zao mi je sto sad ti imas ko - zna - kakvo misljenje o meni... Ali sta ja tu mogu...
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prica!!! :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 10:52 pm

I jos nesto.. Sto se nas dve prepiremo? Nije ti stalo, sto bi meni bilo? Neutral
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prica!!! :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 10:55 pm

AMAN, UOPSTE nije rec o PRICI, shvati!!! Rolling Eyes Iznerviralo me je sto si pocela MENE da optuzujes sto sam izmenila i rekla da si ljuta, bla, bla... Rolling Eyes A JA sam ta koja bi trebalo da se ljuti. I pukao mi je film! STALNO to radis! Da si se stvarno zezala i da nisi bila ljuta, trebala si da kazes, a ne da pobegnes kao neka kukavica i posle posaljes Alexa da mi prenese tvoju poruku. Rolling Eyes Cak se nisi udostojila ni da dodjes. Rolling Eyes VIDIM koliko ti je stalo da se pomirimo i sad odustajes i odlazis mrtva 'ladna. Rolling Eyes Jbg...
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prica!!! :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 10:56 pm

Charlie Smile ::
I jos nesto.. Sto se nas dve prepiremo? Nije ti stalo, sto bi meni bilo? Neutral

Hahahahahahahahahaha... Kako si duhovita. lol! MENI nije stalo? Neutral Pa nisam JA ta koja nije dolazila na forum toliko dugo jer ju je bolelo dupe za sve, vec ti... Rolling Eyes Ko zna kako si se i sad setila da dodjes ili ko te je naterao... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prica!!! :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 10:59 pm

A? TI nisi shvatila da sam se ZEZALA kada sam rekla da se ljutim? Laughing
Ovo je smesno? Kao da ne znas da sam se zezala.. Jel moram SVAKI JEBENI PUT da stavim lol da bi shvatila? AMAN, zajebavala sam se od samog starta, zezale smo se sve vreme, nisam imala razloga da se ljutim Rolling Eyes
I ne, nisam pobegla... Jednostavno, bila sam tu, citala, i nisam mogla da verujem da ti mislis da sam JA bila OZBILJNA Rolling Eyes
Ono, ti izgleda STVARNO mislis da je meni stalo da se non - stop prepirem Rolling Eyes
Kontas li? TA RECENICA KOJU SAM NAPISALA JE BILA Z E Z A N J E !!!!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prica!!! :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 11:02 pm

Uvek kada se zezas stavis smajli i sad si se prepirala duze nego obicno, a to mi bas i nije licilo na zezanje. A ako si se STVARNO zezala, zasto si onda samo citala, a nisi nista napisala? Ej, shvati, razumem sad sve, nisam je glupa. Wink VIDIM VRLO DOBRO koliko ti je stalo do svega. Wink
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prica!!! :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 11:03 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Charlie Smile ::
I jos nesto.. Sto se nas dve prepiremo? Nije ti stalo, sto bi meni bilo? Neutral

Hahahahahahahahahaha... Kako si duhovita. lol! MENI nije stalo? Neutral Pa nisam JA ta koja nije dolazila na forum toliko dugo jer ju je bolelo dupe za sve, vec ti... Rolling Eyes Ko zna kako si se i sad setila da dodjes ili ko te je naterao... Rolling Eyes
lol!
Ovaj, da.. Dakle, ZAISTA nisam imala SNAGE da citam ono sto si pisala, jer me blago receno boli... Dosla sam posle nedelju dana, kad su se smirile strasti, da ti kazem u cemu je stvar... Ti tada ili nisi mogla, ili nisi zelela da shvatis.. Verovatno nisi mogla, jer nisam stavila "Laughing" posle "Crying or Very sad", ali, da li je to tada meni moglo da padne na pamet?
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prica!!! :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 11:04 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Uvek kada se zezas stavis smajli i sad si se prepirala duze nego obicno, a to mi bas i nije licilo na zezanje. A ako si se STVARNO zezala, zasto si onda samo citala, a nisi nista napisala? Ej, shvati, razumem sad sve, nisam je glupa. Wink VIDIM VRLO DOBRO koliko ti je stalo do svega. Wink
Oh, da, veruj da jeste.. Ako mi drugarica dodje sutra, pusticu je da ti kaze, ona najbolje zna sta je sve slusala Laughing Laughing Laughing
Ali ono, zasto bi mi ti verovala? Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prica!!! :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 11:07 pm

Izvini, ali tesko mi je da poverujem u sve to... Nemoj da se vadis sa pricama kako nisi mogla da citas to, bla, bla... Jer da te je to STVARNO toliko povredjivalo, odmah bi to resila tako sto bi odmah odgovorila. A pritom sam SIGURNA da nisi bila bas u takvoj depresiji i da nisi isla na net ili da nisi imala vremena. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prica!!! :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 11:10 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Izvini, ali tesko mi je da poverujem u sve to... Nemoj da se vadis sa pricama kako nisi mogla da citas to, bla, bla... Jer da te je to STVARNO toliko povredjivalo, odmah bi to resila tako sto bi odmah odgovorila. A pritom sam SIGURNA da nisi bila bas u takvoj depresiji i da nisi isla na net ili da nisi imala vremena. Rolling Eyes
Da, isla sam na 2 foruma, krstaricu i 100% zabavu, gde sam se svadjala sa nekom moronkom... Ali ono, kako god hoces. Ne znam sta da ti kazem, toliko je stvari koje sam uradila a da za iste nemam opravdanje.. Barem ne ono koje bi tebi odgovaralo. I ne zanima me. Rekla sam ti. Ne, nisam mogla da ti ODMAH odgovorim, jer mi nije ni bilo jasno kako si ti uspela da dodjes do zakljucka da sam se naljutila.. Tek posle dva dana mi je palo na pamet da je zbog smajlija, mozda.. I dalje ne razumem...
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prica!!! :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 11:15 pm

Charlie Smile ::

Ne, nisam mogla da ti ODMAH odgovorim, jer mi nije ni bilo jasno kako si ti uspela da dodjes do zakljucka da sam se naljutila.

Mozda tako sto si mi to REKLA i delovala jako ozbiljno, a posle toga se raspravljala i otisla? Rolling Eyes Kakogod...
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prica!!! :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 11:20 pm

Slusaj me, ja stvarno nisam htela da se svadjam. Ali NE MOGU da se sad pretvaram da je sve OK, kada ZNAM I OSECAM da tebe APSOLUTNO BOLI DUPE da li cemo da se pomirimo ili ne. Osecam da ti je to TOTALNO nebitno i da verovatno nijednog trenutka nisi ni pomislila na nasu svadju. Zato ne mogu da ponizavam sebe.
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prica!!! :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 11:25 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Slusaj me, ja stvarno nisam htela da se svadjam. Ali NE MOGU da se sad pretvaram da je sve OK, kada ZNAM I OSECAM da tebe APSOLUTNO BOLI DUPE da li cemo da se pomirimo ili ne. Osecam da ti je to TOTALNO nebitno i da verovatno nijednog trenutka nisi ni pomislila na nasu svadju. Zato ne mogu da ponizavam sebe.
MOLIM?!Slusaj, verovala ti ili ne, SVAKI JEBENI DAN, ali apsolutno svaki, 24/7 razmisljam o tome! I ne mogu da verujem da sam se sa TOBOM posvadjala, ono SA TOBOM!!!
Part iz dnevnika:
"... Uzgred, u zadnje vreme ja 'ladno gubim prijatelje.. Samo sto mi je do Andjelke stalo, a do one vestice sto me iza ledja non - stop ogovara ne..."
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prica!!! :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 11:25 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Charlie Smile ::

Ne, nisam mogla da ti ODMAH odgovorim, jer mi nije ni bilo jasno kako si ti uspela da dodjes do zakljucka da sam se naljutila.

Mozda tako sto si mi to REKLA i delovala jako ozbiljno, a posle toga se raspravljala i otisla? Rolling Eyes Kakogod...
Ok, od sad cu non - stop stavljati Laughing da bi se shvatilo sta je pesnik zeleo da kaze Neutral
Ali, sta vise..
I ono, izvini, ali ne ide mi u glavu.. ZASTO BIH SE NALJUTILA OKO JEBENE PORUKE, kada sam sve vreme bila SUPER raspolozena? Shocked
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prica!!! :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 11:26 pm

Ali onda NE MOGU DA SHVATIM zasto nisi dosla odmah? Ako ti je toliko stalo, ZASTO nisi dosla?
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prica!!! :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 11:27 pm

Charlie Smile ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Charlie Smile ::

Ne, nisam mogla da ti ODMAH odgovorim, jer mi nije ni bilo jasno kako si ti uspela da dodjes do zakljucka da sam se naljutila.

Mozda tako sto si mi to REKLA i delovala jako ozbiljno, a posle toga se raspravljala i otisla? Rolling Eyes Kakogod...
Ok, od sad cu non - stop stavljati Laughing da bi se shvatilo sta je pesnik zeleo da kaze Neutral
Ali, sta vise..
I ono, izvini, ali ne ide mi u glavu.. ZASTO BIH SE NALJUTILA OKO JEBENE PORUKE, kada sam sve vreme bila SUPER raspolozena? Shocked

Otkud znam?! Ali delovala si POTPUNO OZBILJNO jer si POCELA DA SE RASPRAVLJAS OKO TOGA i otisla! A TO NIMALO nije licilo na zezanje. I ja sam ONDA pukla, razumes?
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prica!!! :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 11:30 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Ali onda NE MOGU DA SHVATIM zasto nisi dosla odmah? Ako ti je toliko stalo, ZASTO nisi dosla?

Pa koliko puta da ti kazem da NISAM MOGLA DA VERUJEM da TI to pricas, ono, ako mislis da sam govno, daj mi to reci.. Sokirala si me, bolelo me je. Boli i sada. Kontas? Mozda ne, razlikujemo se..
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prica!!! :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 11:31 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Charlie Smile ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Charlie Smile ::

Ne, nisam mogla da ti ODMAH odgovorim, jer mi nije ni bilo jasno kako si ti uspela da dodjes do zakljucka da sam se naljutila.

Mozda tako sto si mi to REKLA i delovala jako ozbiljno, a posle toga se raspravljala i otisla? Rolling Eyes Kakogod...
Ok, od sad cu non - stop stavljati Laughing da bi se shvatilo sta je pesnik zeleo da kaze Neutral
Ali, sta vise..
I ono, izvini, ali ne ide mi u glavu.. ZASTO BIH SE NALJUTILA OKO JEBENE PORUKE, kada sam sve vreme bila SUPER raspolozena? Shocked

Otkud znam?! Ali delovala si POTPUNO OZBILJNO jer si POCELA DA SE RASPRAVLJAS OKO TOGA i otisla! A TO NIMALO nije licilo na zezanje. I ja sam ONDA pukla, razumes?

Buahahaha.. Pa to je bilo isto kao kad tebi kazem da si som ili koza.. Ali da, razumem te.
Samo, ono.. Volim te mnogo, iako ti ne verujes, i sve ovo mi je malo.. Cudno... No
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prica!!! :D - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prica!!! :D
Nazad na vrh 
Strana 2 od 17Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Sledeći
 Similar topics
-
» Prica o peppersima(na zahtev Andjelke Kiedis) :P
» Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Friends :) :: Pricaonica :)-
Skoči na: