Friends :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Friends :)

Drustvo sa 4uma Krste :)
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Prica!!! :D

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Sledeći
AutorPoruka
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prica!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Prica!!! :D   Prica!!! :D Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 11:07 pm

Ja otvaram pricu... Znate pravila. Mozes da pises ili ne moras, kako hoces. Laughing Pisacu ja, pa ti kad (ako) dobijes inspiraciju, pisi. Razz
Anyway...

Posle toliko vremena cekanja, Andja, Sanja, Alex, Ivan, Jovana, Jelena (isto drugarica iz odeljenja) i Selena su otisli u LA. Nisu mogli da veruju... Nasli su diiivne, ogromne stanove u Hollywoodu I u Malibuu... Very Happy


Poslednji put izmenio Andjelka Kiedis-RHCP4ever dana Sub Maj 10, 2008 11:21 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prica!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 11:16 pm

Posle toliko vremena cekanja, Andja, Sanja, Alex, Ivan, Jovana, Jelena i Selena su otisli u LA. Nisu mogli da veruju... Nasli su diiivne, ogromne stanove u Hollywoodu I u Malibuu... I onda...



Vidis, ja sam fensi, samo 2 reci Razz:P:P
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prica!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 11:19 pm

Posle toliko vremena cekanja, Andja, Sanja, Alex, Ivan, Jovana, Jelena i Selena su otisli u LA. Nisu mogli da veruju... Nasli su diiivne, ogromne stanove u Hollywoodu I u Malibuu... I onda su svi zajedno otisli u potragu za Peppersima. Otisli su u jedan od Anthovih omiljenih restorana i...
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prica!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 11:23 pm

Posle toliko vremena cekanja, Andja, Sanja, Alex, Ivan, Jovana, Jelena i Selena su otisli u LA. Nisu mogli da veruju... Nasli su diiivne, ogromne stanove u Hollywoodu I u Malibuu... I onda su svi zajedno otisli u potragu za Peppersima. Otisli su u jedan od Anthovih omiljenih restorana i videli soma kako pase svoju travu. Alex se napalio... lol!



Sale, nemoj me ubiti, samo se salim Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prica!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 11:25 pm

Posle toliko vremena cekanja, Andja, Sanja, Alex, Ivan, Jovana, Jelena i Selena su otisli u LA. Nisu mogli da veruju... Nasli su diiivne, ogromne stanove u Hollywoodu I u Malibuu... I onda su svi zajedno otisli u potragu za Peppersima. Otisli su u jedan od Anthovih omiljenih restorana i videli soma kako pase svoju travu. Alex se napalio i poceo da ga muva. lol!


(nismo napisale naziv restorana, ali nema veze Smile...)
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prica!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 11:26 pm

Posle toliko vremena cekanja, Andja, Sanja, Alex, Ivan, Jovana, Jelena i Selena su otisli u LA. Nisu mogli da veruju... Nasli su diiivne, ogromne stanove u Hollywoodu I u Malibuu... I onda su svi zajedno otisli u potragu za Peppersima. Otisli su u jedan od Anthovih omiljenih restorana i videli soma kako pase svoju travu. Alex se napalio i poceo da ga muva. Anth ga je ispalio, jer je video najlepsu devojku na celom svetu, Andjelku, i prisao joj je..
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prica!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 11:30 pm

Pa nije Anth som. Razz Moram nekako da menjam... Laughing

Posle toliko vremena cekanja, Andja, Sanja, Alex, Ivan, Jovana, Jelena i Selena su otisli u LA. Nisu mogli da veruju... Nasli su diiivne, ogromne stanove u Hollywoodu I u Malibuu... I onda su svi zajedno otisli u potragu za Peppersima. Otisli su u jedan od Anthovih omiljenih restorana i videli soma kako pase svoju travu. Alex se napalio i poceo da ga muva. Ubrzo se pojavio Anth i Andjelka je pocela da VRISTI i ubija se od srece... Plakala je, cupala kosu, vristala, grizla nokte i pesnice, skakala i pricala mu: "PLEASE DON'T THINK THAT I'M AN IDIOT! PLEASE!!! I WOULD GIVE MY LIFE FOR YOU!!! I'm the biggest RHCP fanatic ever! I came here because of you! Nobody adores anybody as much as I adore you!" i mislila je da ce misliti da je kreten, ali Anth je bio odusevljen...


Btw, da li cemo ove razgovore izmedju nas i njega (i ostalih Peppersa) da pisemo na srpskom ili na engleskom? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prica!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 11:34 pm

Nije som, i sad se ja ljutom zato sto si promenila!Sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prica!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 11:35 pm

Sto se ljutis? Rolling Eyes Pa napisala si da je som. Rolling Eyes Vidim ja, nista nece biti od ove price... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prica!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 11:37 pm

Nisi taj deo izmenila Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prica!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 11:38 pm

O da, jesam. Rolling Eyes Ti si napisala da je Anth som, a ja sam to izmenila. Nisam mogla drugacije. Koj' ti je? Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prica!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 11:40 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Pa nije Anth som. Razz Moram nekako da menjam... Laughing

Posle toliko vremena cekanja, Andja, Sanja, Alex, Ivan, Jovana, Jelena i Selena su otisli u LA. Nisu mogli da veruju... Nasli su diiivne, ogromne stanove u Hollywoodu I u Malibuu... I onda su svi zajedno otisli u potragu za Peppersima. Otisli su u jedan od Anthovih omiljenih restorana i videli soma kako pase svoju travu. Alex se napalio i poceo da ga muva. Ubrzo se pojavio Anth i Andjelka je pocela da VRISTI i ubija se od srece... Plakala je, cupala kosu, vristala, grizla nokte i pesnice, skakala i pricala mu: "PLEASE DON'T THINK THAT I'M AN IDIOT! PLEASE!!! I WOULD GIVE MY LIFE FOR YOU!!! I'm the biggest RHCP fanatic ever! I came here because of you! Nobody adores anybody as much as I adore you!" i mislila je da ce misliti da je kreten, ali Anth je bio odusevljen...


Btw, da li cemo ove razgovore izmedju nas i njega (i ostalih Peppersa) da pisemo na srpskom ili na engleskom? Very Happy


GDE SI GA IZMENILA KADA JE JOS UVEK OVDE Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prica!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 11:42 pm

Izmenila sam tako sto sam izbacila ovo tvoje gde kazes da je ANTH som. Ne znam uopste zasto bi tako nesto napisala.
Nazad na vrh Ići dole
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 32
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Prica!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 11:48 pm

Uglavnom, ja se palim na somove?
Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prica!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 11:49 pm

Posto vidim da sad cutis i da si bezrazlozno ljuta... Znas sta? Zaboravi. Zaboravi da sam ikada otvorila temu. Previse ozbiljno shvatas sve, nikada ne mozes da se opustis i hoces da ovde sve bude po tvome. Kao da sam ja NE ZNAM KAKO izmenila i NE ZNAM STA LOSE napisala. Ova tema je predvidjena za zezanje i da mi pruzi mastanje o onome sto NIKADA sto nikada necu imati- srecan i lep zivot sa jedinim covekom koga volim. Ali dzabe, ti sve preozbiljno shvatas i odmah se ljutis. Ne znam sta je u pitanju, mozda sam ipak bila u pravu da si se promenila prema meni. Kakogod... Zaboravi na pricu.
Nazad na vrh Ići dole
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 32
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Prica!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 11:51 pm

Ok, ja hocu svog soma! Odma sada odma! Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prica!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 11:52 pm

Super, sad si otisla. Rolling Eyes I jos prestani da pricas sa mnom i bices skroz srecna. Rolling Eyes Strasno. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prica!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 11:53 pm

Caos, Alex... :-@@@@@@
Nazad na vrh Ići dole
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 32
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Prica!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 11:54 pm

cao :-@@@@@@
E, ae se ne svadjajte oko glupe price... molim vas...
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prica!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 11:58 pm

Ne svadjam se ja, nego ona. Ne znam zasto je neraspolozena, ali NE MOGU VISE DA TRPIM da SVAKI JEBENI PUT to istresa na meni! Svaki jebeni put! Posle mi se izvinjava, ali ja ne mogu vise! Koji KURAC sam joj sad zgresila?! Em mi vredja Anthonyja, a posle se na MENE ljuti. Ne mogu vise, majke mi. Jebote, ljuti se to sto sam izmenila deo price u kojoj ona Anthonyja naziva SOMOM. Rolling Eyes Vidim, bas ga voli... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 32
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Prica!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D Icon_minitimeNed Maj 11, 2008 12:05 am

pa, dobro, niste se dobro skontale...
a nas sve jebe pubertet, zato se i ponasamo tako impulsivno...
pliz, lakse malo... relax///
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prica!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D Icon_minitimeNed Maj 11, 2008 12:10 am

Reci to njoj, ne meni. Ne mogu vise da trpim da se svaki put istresa na meni. Ne mogu. Milion puta je to uradila, ZNA I SAMA. Ali sad mi je PREKIPELO! Upravo zbog toga sto sam JA TA koja je trebala da se ljuti, ne ona. Ne znam sta joj se desava, ali meni je dosta. Ne mogu vise. Zna kako se UZASNO osecam i I DALJE se tako ponasa. Sto je dosta, dosta je. Sad je digla nos i glumi uvredjenost Rolling Eyes, ali boli me uvo. Volim je, ali ona mene ne voli, MA KOLIKO PRICALA da me voli. Ne mozes tako da se ophodis prema nekome koga volis. Jednostavno ne mogu vise da se PONIZAVAM i da joj dopustam da se tako ponasa i svaki put se pravim kao da se nista nije desilo.
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prica!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D Icon_minitimeNed Maj 11, 2008 12:14 am

I da, nema tu sta da se skonta ili ne. Sve je savrseno jasno- napisala je da je som i NALJUTILA se sto sam to izmenila. Sada me je povredilo i iznerviralo to sto ona GLUMI UVREDJENOST SAD, a JA bi trebalo da se ljutim, ne ona. Rolling Eyes. I ne pisem ovo sve zbog ove price, nego to vec dugo traje, ovo je samo kap koja je prelila casu. Milijardu puta mi je to uradila, pa posle mi se izvinjava, kaze da je bila nervozna i da sam najbolja osoba ikada sto sam joj oprostila. Ali ovo je previse.


Poslednji izmenio Andjelka Kiedis-RHCP4ever dana Ned Maj 11, 2008 12:17 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prica!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D Icon_minitimeNed Maj 11, 2008 12:15 am

Wow, bas se pitam ko je ovaj gost sada... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 32
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Prica!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D Icon_minitimeNed Maj 11, 2008 1:03 am

Andjo, ona nije gost.
Rekla je da te mnogo voli, tebe i Antha, i da se samo salila... i da jos uvek vidi neizmenjen post... i mnogo te voli i nece da se svadja Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
Sponsored content





Prica!!! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prica!!! :D
Nazad na vrh 
Strana 1 od 17Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Sledeći
 Similar topics
-
» Prica o peppersima(na zahtev Andjelke Kiedis) :P
» Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Friends :) :: Pricaonica :)-
Skoči na: