Friends :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Friends :)

Drustvo sa 4uma Krste :)
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Mesto za mirenje ... "Sanctuary of peace"...

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Kinky biatch full of love
U want it, don't ya bitch?!
U want it, don't ya bitch?!
Kinky biatch full of love


Broj poruka : 183
Godina : 31
Location : Weirdly in love !!! L.A. (za koju godinu) ...
Datum upisa : 11.11.2007

Mesto za mirenje ... "Sanctuary of peace"... Empty
PočaljiNaslov: Mesto za mirenje ... "Sanctuary of peace"...   Mesto za mirenje ... "Sanctuary of peace"... Icon_minitimeNed Nov 18, 2007 11:25 pm

Dakle , palo mi je na pamet , posto se cesto svadjamo i tako te zajebancije da napravim ovu temu ... dakle uvek kada se posvadjamo , moramo da dodjemo ovde i lepo da se pomirimo , ne pitajte kako , ali mora , jednostavno moramo ...
Dakle , prvenstveno mi je zao mozda zbog jednog nesporazuma trenutno na 4umu ... shvatam ja da ona voli da se zeza i sve to , mislim na Alex-ovu drugaricu Alex , ali neka shvati i ona da kada pomalo predje granice nama to smeta ... mislis za to bacanje i to ... a ono sa VOdjenom je posebna prica i to je vec zajebavanje , a ne zezanje ... voleo bih da to lepo resimo na ovoj temi , da kazemo sta nam smeta i muci i da se to resi ... jer ne zelim da pusim Alexandri qrac kad odem u Kikindu ... prvenstvno zbog toga , a i bilo bi lepo da se resi ... dakle , shvatam ja da se ona zeza , zezam se i ja , trebali ste ranije da me upoznate , pre jedno , tri godina , bio sam lood , bacao na javnim mestima medju ljudima , drao se , vikao , na sred centra i sve to ... shvatam ja nju , ali cesto predje granicu i neka shvati i ona da nama ipak smeta , i neka se malo kontrolise , i mogla bi ozbiljno da otvori temu i da nam se predstavi jer ipak ne znamo nista o njoj jos uvek sem da je opsednuta bacanjem ... Alexandar kaze da je dobra , ajde onda da je upoznamo , ali neka bude ozbiljna , neka se predstavi lepo , a ne onako kao "faca" da se lozi , nadmeno , kao sto je radila ... zelim da je upoznam kad vec on tako kaze da je dobra , samo neka i ona shvati da nama pomalo smeta to bacanje na svakoj temi , svaki njen post isti , odnosi se na isto ... Cool afro Surprised Mesto za mirenje ... "Sanctuary of peace"... 5zee2xceh2
Nazad na vrh Ići dole
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 32
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Mesto za mirenje ... "Sanctuary of peace"... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mesto za mirenje ... "Sanctuary of peace"...   Mesto za mirenje ... "Sanctuary of peace"... Icon_minitimePon Nov 19, 2007 11:41 pm

Slazem se sa tobom, Ivane... we should all take it easy... Alex je stvarno divna osoba, meni je veoma drago sto sam upoznao nju i bitj... konacno imam osecaj da pripadam negde, da me vole i cene moje misljenje, i da su mi friends... Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
alexandra0bre
ANCILLA
ANCILLA



Broj poruka : 25
Datum upisa : 17.11.2007

Mesto za mirenje ... "Sanctuary of peace"... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mesto za mirenje ... "Sanctuary of peace"...   Mesto za mirenje ... "Sanctuary of peace"... Icon_minitimePon Nov 19, 2007 11:45 pm

LOL hi everybody..
I'm Alex and I'm a Bajkinoholic
Ne ne to za bacanje je bio cisto experiment sto se tice reagovanja ljudi,elem da bila je Milana kod mene kao sto rekoh i bile smo malo vesele X)
Ali ne zelim time da izazovem nikakvu svadju i svesna sam da moje predstavljanje nije bilo na nivou i da su me mnogi pogresno shvatili,ali sam u fazi experimenata,no bilo kako bilo voli vas sve pica ..X)
Ovo mesto za smirenje je dobra ideja,htela sam da otvorim slicno,ali kontam da me niko nije skontao pa sta da se dalje namecem ljudima,elem bajkin mi je skrenuo paznju na ovu temu i faja mojoj maloj pizdi za to..
Da ne bih mnogo smarali uzdravlje!!
Di su vam socni smajliji??
Aaaa Ivane to za ki cemo jednom posebnom prilikom Wink
Nazad na vrh Ići dole
alexandra0bre
ANCILLA
ANCILLA



Broj poruka : 25
Datum upisa : 17.11.2007

Mesto za mirenje ... "Sanctuary of peace"... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mesto za mirenje ... "Sanctuary of peace"...   Mesto za mirenje ... "Sanctuary of peace"... Icon_minitimePon Nov 19, 2007 11:55 pm

Alex volimo te punoo,i sada sam shvatila da prvi utisak mnogo vara,cak stavishe pokazao si se kao osoba vredna poverenja ...ali sale nemoj se toliko igrati i zezate,pogotovo ljude sa naseg foruma ono..
Nazad na vrh Ići dole
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 32
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Mesto za mirenje ... "Sanctuary of peace"... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mesto za mirenje ... "Sanctuary of peace"...   Mesto za mirenje ... "Sanctuary of peace"... Icon_minitimeUto Nov 20, 2007 12:05 am

Prvi utisak? Ahahahha voleo bih da cujem to!
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 32
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Mesto za mirenje ... "Sanctuary of peace"... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mesto za mirenje ... "Sanctuary of peace"...   Mesto za mirenje ... "Sanctuary of peace"... Icon_minitimeUto Nov 20, 2007 12:14 am

But obviously I won't... Laughing
Cuo sam na msn-u...
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
alexandra0bre
ANCILLA
ANCILLA



Broj poruka : 25
Datum upisa : 17.11.2007

Mesto za mirenje ... "Sanctuary of peace"... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mesto za mirenje ... "Sanctuary of peace"...   Mesto za mirenje ... "Sanctuary of peace"... Icon_minitimeUto Nov 20, 2007 5:32 pm

Mene Milana teraaaa tera meee trera amaaaa
Nazad na vrh Ići dole
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 32
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Mesto za mirenje ... "Sanctuary of peace"... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mesto za mirenje ... "Sanctuary of peace"...   Mesto za mirenje ... "Sanctuary of peace"... Icon_minitimeSre Dec 26, 2007 8:16 pm

Ja hocu da se pomirim sam sa sobom... ali to nazalost nije moguce, posto ne mogu da svarim tu stoku Bajkina Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
Sponsored content





Mesto za mirenje ... "Sanctuary of peace"... Empty
PočaljiNaslov: Re: Mesto za mirenje ... "Sanctuary of peace"...   Mesto za mirenje ... "Sanctuary of peace"... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Mesto za mirenje ... "Sanctuary of peace"...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Friends :) :: Stuff :: Kanta :)-
Skoči na: