Friends :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Friends :)

Drustvo sa 4uma Krste :)
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Red Hot Chili Peppers

Ići dole 
+3
~SilvesteR~
Happiness is the admin
.
7 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AutorPoruka
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 40 Icon_minitimeČet Jan 31, 2008 11:20 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Kumooooooooooo...
Molim?

- Opalim te golim lol!Laughing
[smeh]

Luda sam ceo dan jbg Laughing
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 40 Icon_minitimeČet Jan 31, 2008 11:21 pm

Jaoj, BOZE!!! Hahahahahahahaha... Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hahahahaha... Kako si to uradila?! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 40 Icon_minitimeČet Jan 31, 2008 11:23 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Jaoj, BOZE!!! Hahahahahahahaha... Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hahahahaha... Kako si to uradila?! Very Happy

Pazi,sacekaj da ti se ucita..Onda skroz dole imas tu opciju, da napravis i ti to..Uradi,zabavno je Smile
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 40 Icon_minitimeČet Jan 31, 2008 11:23 pm

Sad cu i ja da probam... Laughing Isto za Pepperse... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 40 Icon_minitimeČet Jan 31, 2008 11:26 pm

Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 40 Icon_minitimeČet Jan 31, 2008 11:27 pm

Hihihi:

http://www.jaznamnajbolje.com/kampanja.php?id=73408

Laughing Laughing Laughing

Bas me zanima koji slogan bi bio JJ-u, on je oduvek imao lude ideje... Laughing I kad smo imali stranku na rhcpserbia.... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 40 Icon_minitimeČet Jan 31, 2008 11:28 pm

Vodjena_snom ::
http://www.jaznamnajbolje.com/kampanja.php?id=73409

Hahahaha... Divna siiiiii!!!Laughing
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 40 Icon_minitimeČet Jan 31, 2008 11:29 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Vodjena_snom ::
http://www.jaznamnajbolje.com/kampanja.php?id=73409

Hahahaha... Divna siiiiii!!!Laughing

Znam LaughingLaughing
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 40 Icon_minitimeČet Jan 31, 2008 11:32 pm

Hehe... Laughing Joj, kad bi on to video... Laughing I kad bi razumeo srpski... Razz
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 40 Icon_minitimeČet Jan 31, 2008 11:35 pm

Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 40 Icon_minitimeČet Jan 31, 2008 11:37 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Hehe... Laughing Joj, kad bi on to video... Laughing I kad bi razumeo srpski... Razz

Kad bi to on video..Bilo bi ..Laughing
Jao,kumo..Danas su kao ove nase igrale neku igricu..Kao,bajale su mi..I sad,nas pet damo 5 imena,svaka svoju simpatiju,mesto na kome cemo se...Znas vec...Onda,mensto na kojima ce nas ljubiti...I meni se padne Jankovickin...A Emi se pao moj..I to pazi, palo joj se najbolje..A ona njega ne podnosi Laughing
Analni sex joj se pao...S njim Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 40 Icon_minitimeČet Jan 31, 2008 11:38 pm

Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 40 Icon_minitimeČet Jan 31, 2008 11:39 pm

Vodjena_snom ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Hehe... Laughing Joj, kad bi on to video... Laughing I kad bi razumeo srpski... Razz

Kad bi to on video..Bilo bi ..Laughing
Jao,kumo..Danas su kao ove nase igrale neku igricu..Kao,bajale su mi..I sad,nas pet damo 5 imena,svaka svoju simpatiju,mesto na kome cemo se...Znas vec...Onda,mensto na kojima ce nas ljubiti...I meni se padne Jankovickin...A Emi se pao moj..I to pazi, palo joj se najbolje..A ona njega ne podnosi Laughing
Analni sex joj se pao...S njim Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Hehehe...Laughing Znas li onu foru kad ti i neko kazete nesto u isto vreme, pa onda brojis slova i ta sranja? STALNO, ali STALNO mi ispada da me voli musko, prezime na D... DKiedis? Laughing Razz
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 40 Icon_minitimeČet Jan 31, 2008 11:41 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Vodjena_snom ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Hehe... Laughing Joj, kad bi on to video... Laughing I kad bi razumeo srpski... Razz

Kad bi to on video..Bilo bi ..Laughing
Jao,kumo..Danas su kao ove nase igrale neku igricu..Kao,bajale su mi..I sad,nas pet damo 5 imena,svaka svoju simpatiju,mesto na kome cemo se...Znas vec...Onda,mensto na kojima ce nas ljubiti...I meni se padne Jankovickin...A Emi se pao moj..I to pazi, palo joj se najbolje..A ona njega ne podnosi Laughing
Analni sex joj se pao...S njim Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Hehehe...Laughing Znas li onu foru kad ti i neko kazete nesto u isto vreme, pa onda brojis slova i ta sranja? STALNO, ali STALNO mi ispada da me voli musko, prezime na D... DKiedis? Laughing Razz
Ne znam...D Kiedis..Mozda lol!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 40 Icon_minitimeČet Jan 31, 2008 11:42 pm

Vodjena_snom ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Hehe... Laughing A ovo? Razz

http://www.jaznamnajbolje.com/kampanja.php?id=73413

Moze Razz

A ovo?
[url=http://www.jaznamnajbolje.com/kampanja.php?id=73412
http://www.jaznamnajbolje.com/kampanja.php?id=73412[/quote[/url]]

Hehe... Laughing Kad smo vec kod folka, Ana Kokic je trebala da snima spot u MOJOJ KUCI!Shocked Danas je bio kod nas taj reziser spota koji zna moje odlicno i posto mu se svidja nasa kuca, pitao je da li moze da se snima spot kod nas. HVALA BOGU, pa su moji odbili... Vec je jednom sniman neki spot, al' za nekog nepoznatog, pa me boli uvo, al' zamisli vidi mi se kuca na Grandu.No
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 40 Icon_minitimeČet Jan 31, 2008 11:43 pm

Vodjena_snom ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Vodjena_snom ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Hehe... Laughing Joj, kad bi on to video... Laughing I kad bi razumeo srpski... Razz

Kad bi to on video..Bilo bi ..Laughing
Jao,kumo..Danas su kao ove nase igrale neku igricu..Kao,bajale su mi..I sad,nas pet damo 5 imena,svaka svoju simpatiju,mesto na kome cemo se...Znas vec...Onda,mensto na kojima ce nas ljubiti...I meni se padne Jankovickin...A Emi se pao moj..I to pazi, palo joj se najbolje..A ona njega ne podnosi Laughing
Analni sex joj se pao...S njim Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Hehehe...Laughing Znas li onu foru kad ti i neko kazete nesto u isto vreme, pa onda brojis slova i ta sranja? STALNO, ali STALNO mi ispada da me voli musko, prezime na D... DKiedis? Laughing Razz
Ne znam...D Kiedis..Mozda lol!

Hehe... Mozda, mozda... Mozda on mene voli, samo to i ne zna jos. Razz

-------
Suite ŕ un grand nombre de réponses, ce sujet a été automatiquement divisé. Vous pouvez retrouver la suite de ce sujet ici :
https://friends.forumsr.com/viewtopic.forum?t=117
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Red Hot Chili Peppers - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 40 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Red Hot Chili Peppers
Nazad na vrh 
Strana 40 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Friends :) :: Stuff :: Zabava :: Multimedia& Web Stuff :: Muzika-
Skoči na: