Friends :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Friends :)

Drustvo sa 4uma Krste :)
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Red Hot Chili Peppers

Ići dole 
+3
~SilvesteR~
Happiness is the admin
.
7 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 21 Icon_minitimeSub Jan 12, 2008 11:46 pm

Vazi,dolazim ovde za 45 min :-@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Buahahaha Laughing
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 21 Icon_minitimeNed Jan 13, 2008 12:30 am

Evo me kumo... Very Happy Nadam se da nece sad da me zeza net... Ako odem, znaj da me zeza net i sacekaj me. Wink
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 21 Icon_minitimeNed Jan 13, 2008 12:38 am

Mene zeza net sada Sad
Pogledaj ovu Majklovu sliku:
Red Hot Chili Peppers - Page 21 I147020397_61458_4
Umrla sam lol!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 21 Icon_minitimeNed Jan 13, 2008 12:40 am

Hehe... Joj, sto sam tuzna... Slusam "Under the bridge" iz Udina, 28. juna... Kakvu prazninu osecam, jbt...
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 21 Icon_minitimeNed Jan 13, 2008 12:42 am

Jao,nemoj under the bridge Sad

Verovala ili ne,prva strofa me NENORMALNO opisuje...Uzasno Sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 21 Icon_minitimeNed Jan 13, 2008 12:47 am

Nemoj sad i ti da se bedacis...

Sad slusam "I could have lied" i razmisljam... KAKO je MOGLA da ga sutne? Kako? NJEGA? I to bez razloga... I jos uvek ga ogovara, iako se ponela kao stoka prema njemu... Tesko mi je... Vidi se kako je bio sjeban, tuzan tad...


I could have lied

There must be something
In the way I feel
That she don't want me to feel
The stare she bares cut me
I don't care
You see so what if I bleed

I could never change
Just what I feel
My face will never show
What is not real

A mountain never seems to have
The need to speak
A look that shares so many seek
The sweetest feeling
I got from you
The things I said to you were true

I could never change
Just what I feel
My face will never show
What is not real

[chorus]
I could have lied I'm such a fool
My eyes could never never never
Keep their cool
Showed her and I told her how
She struck me but I'm fucked up now

But now she's gone yes she's gone away
A soulful song
That would not stay
You see she hides 'cause she is scared
But I don't care
I won't be spared


Kako lepa pesma, jbt... Ako je do sad nisi cula, slusaj je obavezno...
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 21 Icon_minitimeNed Jan 13, 2008 12:49 am

Imas na Avali emisiju o Ramonesima...
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 21 Icon_minitimeNed Jan 13, 2008 12:50 am

Jao hvala ti za RAMONESE Very Happy
A sto se pesme tice..Znam Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 21 Icon_minitimeNed Jan 13, 2008 12:52 am

Nema na cemu... Boze, kako mi je tuzno kad slusam ovu pesmu... Mislim, iako on mene nije sutnuo, nismo se ni upoznali... Jednostavno se VIDI da mu je bilo tesko. I meni je mnogo, mnogo tesko. Zasto su devojke bile takvi SKOTOVI prema njemu?Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 21 Icon_minitimeNed Jan 13, 2008 12:53 am

Jao nemoj Sad
Ae,pojacaj ovo o ramonsima Smile
Ae,slusaj,oni imaju vesele pesmice Very Happy
Ccc..Nemoj da se bedacis Sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 21 Icon_minitimeNed Jan 13, 2008 12:56 am

Ne mogu da slusam, komp mi je u drugoj sobi. Pretesko mi je. Nemam vise suza, a plakala bih kao idiot. Osecam ogromnu prazninu...
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 21 Icon_minitimeNed Jan 13, 2008 12:58 am

Kumo,nemoj..Ti si zaljubljena u zivog coveka jbt...A ja...Znam da ti to nisam rekla ali..Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 21 Icon_minitimeNed Jan 13, 2008 12:58 am

Staaaa?! U koga si ti?! Shocked
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 21 Icon_minitimeNed Jan 13, 2008 12:59 am

Btw, hvala Bogu, Anth je ziv i zdrav, ali svejedno nikad necu moci da budem sa njim. Crying or Very sad Ja ga VOLIM! Da li ti to shvatas? Ja ga VOLIM! Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 21 Icon_minitimeNed Jan 13, 2008 1:00 am

Joey Ramone Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 21 Icon_minitimeNed Jan 13, 2008 1:01 am

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Btw, hvala Bogu, Anth je ziv i zdrav, ali svejedno nikad necu moci da budem sa njim. Crying or Very sad Ja ga VOLIM! Da li ti to shvatas? Ja ga VOLIM! Crying or Very sad
Budi srecna!On je ziv jbt!!Smej se Smile
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 21 Icon_minitimeNed Jan 13, 2008 1:05 am

Vodjena_snom ::
Joey Ramone Crying or Very sad

Jbg... Ali shvati, ti nisi zaljubljena kao ja... Tebi se jos milion njih svidja, a ja druge NE VIDIM! NIKOG sem Antha NE PRIMECUJEM!Crying or Very sad Je l' ti shvatas da ja njega VOLIM?! Obozavam ga, bre! Drago mi je sto je ziv i zdrav, ali IPAK NECU MOCI da budem sa njim, tj. kolike su sanse da ti budes sa Ramoneom, tolike su sanse i meni da budem sa Anthonyjem- nikakve... Treba mi neko ovde pored mene ko ce da me razume... Trebas mi ti PORED mene, hocu da se nekome izjadam, da se derem na sav glas... NE MOGU VISEEEEEEE!!!
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 21 Icon_minitimeNed Jan 13, 2008 1:07 am

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Vodjena_snom ::
Joey Ramone Crying or Very sad

Jbg... Ali shvati, ti nisi zaljubljena kao ja... Tebi se jos milion njih svidja, a ja druge NE VIDIM! NIKOG sem Antha NE PRIMECUJEM!Crying or Very sad Je l' ti shvatas da ja njega VOLIM?! Obozavam ga, bre! Drago mi je sto je ziv i zdrav, ali IPAK NECU MOCI da budem sa njim, tj. kolike su sanse da ti budes sa Ramoneom, tolike su sanse i meni da budem sa Anthonyjem- nikakve... Treba mi neko ovde pored mene ko ce da me razume... Trebas mi ti PORED mene, hocu da se nekome izjadam, da se derem na sav glas... NE MOGU VISEEEEEEE!!!
I ti meni nekada trebas ovde!Covece..MORAMO da se upoznamo Sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 21 Icon_minitimeNed Jan 13, 2008 1:07 am

Sto se Ramonea tice..Jeste...Ali ipak je strasno Sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 21 Icon_minitimeNed Jan 13, 2008 1:09 am

Vodjena_snom ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Vodjena_snom ::
Joey Ramone Crying or Very sad

Jbg... Ali shvati, ti nisi zaljubljena kao ja... Tebi se jos milion njih svidja, a ja druge NE VIDIM! NIKOG sem Antha NE PRIMECUJEM!Crying or Very sad Je l' ti shvatas da ja njega VOLIM?! Obozavam ga, bre! Drago mi je sto je ziv i zdrav, ali IPAK NECU MOCI da budem sa njim, tj. kolike su sanse da ti budes sa Ramoneom, tolike su sanse i meni da budem sa Anthonyjem- nikakve... Treba mi neko ovde pored mene ko ce da me razume... Trebas mi ti PORED mene, hocu da se nekome izjadam, da se derem na sav glas... NE MOGU VISEEEEEEE!!!
I ti meni nekada trebas ovde!Covece..MORAMO da se upoznamo Sad

MORAMO! Stvarno mi trebas... Niko od mojih drugarica iz RL ne zna da sam ja zaljubljena... TREBAS MI!!!Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 21 Icon_minitimeNed Jan 13, 2008 1:13 am

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Vodjena_snom ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Vodjena_snom ::
Joey Ramone Crying or Very sad

Jbg... Ali shvati, ti nisi zaljubljena kao ja... Tebi se jos milion njih svidja, a ja druge NE VIDIM! NIKOG sem Antha NE PRIMECUJEM!Crying or Very sad Je l' ti shvatas da ja njega VOLIM?! Obozavam ga, bre! Drago mi je sto je ziv i zdrav, ali IPAK NECU MOCI da budem sa njim, tj. kolike su sanse da ti budes sa Ramoneom, tolike su sanse i meni da budem sa Anthonyjem- nikakve... Treba mi neko ovde pored mene ko ce da me razume... Trebas mi ti PORED mene, hocu da se nekome izjadam, da se derem na sav glas... NE MOGU VISEEEEEEE!!!
I ti meni nekada trebas ovde!Covece..MORAMO da se upoznamo Sad

MORAMO! Stvarno mi trebas... Niko od mojih drugarica iz RL ne zna da sam ja zaljubljena... TREBAS MI!!!Crying or Very sad
I ti meni Crying or Very sad
Neko ce pomisliti sve i svasta Laughing
E,'ajde da se upoznamo ...Samo kako Sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 21 Icon_minitimeNed Jan 13, 2008 1:15 am

Vodjena_snom ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Vodjena_snom ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Vodjena_snom ::
Joey Ramone Crying or Very sad

Jbg... Ali shvati, ti nisi zaljubljena kao ja... Tebi se jos milion njih svidja, a ja druge NE VIDIM! NIKOG sem Antha NE PRIMECUJEM!Crying or Very sad Je l' ti shvatas da ja njega VOLIM?! Obozavam ga, bre! Drago mi je sto je ziv i zdrav, ali IPAK NECU MOCI da budem sa njim, tj. kolike su sanse da ti budes sa Ramoneom, tolike su sanse i meni da budem sa Anthonyjem- nikakve... Treba mi neko ovde pored mene ko ce da me razume... Trebas mi ti PORED mene, hocu da se nekome izjadam, da se derem na sav glas... NE MOGU VISEEEEEEE!!!
I ti meni nekada trebas ovde!Covece..MORAMO da se upoznamo Sad

MORAMO! Stvarno mi trebas... Niko od mojih drugarica iz RL ne zna da sam ja zaljubljena... TREBAS MI!!!Crying or Very sad
I ti meni Crying or Very sad
Neko ce pomisliti sve i svasta Laughing
E,'ajde da se upoznamo ...Samo kako Sad

Ne znam... Jbt, krenulo je... Ne mogu da kucam od suza... Sad jos gledam "I could have lied" iz Udina i jos vise se bedacim, posto je su Anth i Flea obuceni isto kao kod nas... A kad cujem vrisak publike...Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 21 Icon_minitimeNed Jan 13, 2008 1:18 am

Jao,nemoj Sad
Sada bih ti 300 cuda rekla da si ovde..Meni nekako UVEK bolje ide da pricam kad je neka osoba pored mene nego preko neta Sad
Kumo,sada samo zamisli da sam tamo pored tebe i da te golicam Smile
To obicno u RL pali kod mojih drugarica Smile
Ae,nemoj da se bedacis*grlim te*
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 21 Icon_minitimeNed Jan 13, 2008 1:20 am

Ne mogu vise da izdrzim. Ne mogu. I meni je lakse da pricam uzivo...
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Red Hot Chili Peppers - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 21 Icon_minitimeNed Jan 13, 2008 1:22 am

Ne mogu ovo vise da drzim u sebi, Treba mi neko kome cu sve to da ispricam, pred kim cu moci da se isplacem... Ne mogu vise da cutim i umirem iznutra... Sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Red Hot Chili Peppers - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Red Hot Chili Peppers   Red Hot Chili Peppers - Page 21 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Red Hot Chili Peppers
Nazad na vrh 
Strana 21 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Friends :) :: Stuff :: Zabava :: Multimedia& Web Stuff :: Muzika-
Skoči na: