Friends :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Friends :)

Drustvo sa 4uma Krste :)
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Prica!!! :D

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Sledeći
AutorPoruka
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prica!!! :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 1:04 am

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
JBT, pa ja ti nisam rekla?! Mozda cu da upisem akademiju u Nisu. Shocked Pre nego sto se preselim u LA. Razz
Cekaj, bre, sta mene briga? Ti ces AKADEMIJU u Nisu da upises, alo, znas li kad ce to biti?! Ja planiram da te nekako sada, za letnji raspust upoznam, majmune!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prica!!! :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 1:04 am

Charlie Smile ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
JBT, pa ja ti nisam rekla?! Mozda cu da upisem akademiju u Nisu. Shocked Pre nego sto se preselim u LA. Razz
Cekaj, bre, sta mene briga? Ti ces AKADEMIJU u Nisu da upises, alo, znas li kad ce to biti?! Ja planiram da te nekako sada, za letnji raspust upoznam, majmune!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZNAM, nego ti samo kazem. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prica!!! :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 1:04 am

Prica!!! :D - Page 12 Antwan1
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prica!!! :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 1:05 am

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Charlie Smile ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
JBT, pa ja ti nisam rekla?! Mozda cu da upisem akademiju u Nisu. Shocked Pre nego sto se preselim u LA. Razz
Cekaj, bre, sta mene briga? Ti ces AKADEMIJU u Nisu da upises, alo, znas li kad ce to biti?! Ja planiram da te nekako sada, za letnji raspust upoznam, majmune!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZNAM, nego ti samo kazem. Very Happy
Glupaco jedna, plakacu, vec pocinjem da se tresem od muke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prica!!! :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 1:05 am

Aaaaaaaaaaaaa,jebem ti, znas li koliko me je ta slika uplasila SadSadSad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prica!!! :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 1:07 am

Charlie Smile ::
Aaaaaaaaaaaaa,jebem ti, znas li koliko me je ta slika uplasila SadSadSad

Hahahaha... Sto? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prica!!! :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 1:07 am

Charlie Smile ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Charlie Smile ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
JBT, pa ja ti nisam rekla?! Mozda cu da upisem akademiju u Nisu. Shocked Pre nego sto se preselim u LA. Razz
Cekaj, bre, sta mene briga? Ti ces AKADEMIJU u Nisu da upises, alo, znas li kad ce to biti?! Ja planiram da te nekako sada, za letnji raspust upoznam, majmune!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZNAM, nego ti samo kazem. Very Happy
Glupaco jedna, plakacu, vec pocinjem da se tresem od muke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No

Pa jbg! Glupa sam, znam. Crying or Very sad A;li moramo nekako da se upoznamo! Alex mi nije odgovorio kad ide na exkurziju i nismo se upoznali. Sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prica!!! :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 1:08 am

E, pre GODINU DANA, slike koje su slikane DAN PRE TOGA sa Anthonyjem i VIDLJIVO TRUDNOM Heather su izasle. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prica!!! :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 1:09 am

E, jbg Sad
Pa slika me je uplasila.. Ne znam sto, ali jeste Sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prica!!! :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 1:10 am

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
E, pre GODINU DANA, slike koje su slikane DAN PRE TOGA sa Anthonyjem i VIDLJIVO TRUDNOM Heather su izasle. Very Happy

Friku.. O, moj Boze... O MOJ BOZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prica!!! :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 1:12 am

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, Blackie mi je odobrio prijateljstvo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prica!!! :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 1:12 am

Hahahaa... Laughing

Ba je sladak na slici, ne seri. Razz
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prica!!! :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 1:13 am

Charlie Smile ::
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, Blackie mi je odobrio prijateljstvo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CESTITAAAAAAAAM!!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jaaaaaooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prica!!! :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 1:15 am

Oh, Boze, on ima MENE na listi prijatelja!!!!!!!!!!!!!!
Mene, ej, mene!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://friends.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewfriends2&friendID=102693718&MyToken=f73f7e65-4af6-4090-85d5-fdb6858073f6&view=Online&p=2&j=1&fid=106105451&lid=377173093


Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!
Sta da mu kazem?! Moram da napisem nesto, hocu da mi odgovori, aaaaaaaaaaaaaaaaaaa, online je sada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Poslednji izmenio Charlie :) dana Sub Maj 24, 2008 1:16 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prica!!! :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 1:16 am

Aaaaaaaaaaaa, ljubomorna sam. Sad Drago mi je zbog tebe, ali ljubomorna saaaam. Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prica!!! :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 1:17 am

Aaaaaaaaa, blago tebiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aaaaaaaaaaaaaaaa, hocu i jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prica!!! :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 1:18 am

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!
Dolazi u Nis!!!!!!!!
I doci ces kod mene, taman ces mi upoznati kevu (znaci, tako kul zenu, aaaaaaaaaaa), i visicemo ovde, i ne znam, i ... I aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prica!!! :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 1:18 am

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!! Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prica!!! :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 1:19 am

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Aaaaaaaaa, blago tebiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aaaaaaaaaaaaaaaa, hocu i jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Crying or Very sad

Ali, rekla sam ti da ce da bude.. Znaci, Blackie ce znati da postojis, bre!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prica!!! :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 1:20 am

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!! Je l' OBECAVAS da cemo zajedno da se dopisujemo sa njim (jedna dusa a dva tela, kao u VB-u Laughing)?
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prica!!! :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 1:24 am

Da, ja sam Nigrutin, ti si Skaj, a Blackie je Zorica lol!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prica!!! :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 1:25 am

Ijuuu, nemoj tako, pa Zorica se svadjala sa njima dvojicom. lol!
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prica!!! :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 1:25 am

Ovaj avatar mi je na myspaceu, tako MENE Blackie vidi, aaaaaaaaaaaaaaaaaa SadSad
Da, OBECAVAM ti, KUNEM ti se Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prica!!! :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 1:26 am

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Ijuuu, nemoj tako, pa Zorica se svadjala sa njima dvojicom. lol!
Onda je on (Pant)Era Ojdanic lol!
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prica!!! :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 24, 2008 1:28 am

Kako ono bese.. Eros Stiroporis? lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prica!!! :D - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prica!!! :D   Prica!!! :D - Page 12 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prica!!! :D
Nazad na vrh 
Strana 12 od 17Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Sledeći
 Similar topics
-
» Prica o peppersima(na zahtev Andjelke Kiedis) :P
» Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Friends :) :: Pricaonica :)-
Skoči na: