Friends :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Friends :)

Drustvo sa 4uma Krste :)
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!

Ići dole 
+2
NajchupaFije dete (:
Happiness is the admin
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Icon_minitimeČet Avg 21, 2008 2:57 am

Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Ne znam sta da radim. Ima skoro 30 godina i bio je u zatvoru. Prvo je smarao moju sestru i zvao je staaaaalno na fixni i na mobilni... Ali ako si ti OK prema njemu, on je SUPER prema tebi. I ona je bila super prema njemu, ali je on STAAAAAALNO zvao i smarao i, posto imamo iste glasove, ona je pocela da se predstavlja kao ja, da ne bi morala da prica sa njim. A da joj ne bi slao poruke, rekla je da je ta kartica sad kod mene. Medjutim, on me je video u gradu i sad MENE smara!!! Kad zove na fixni i kad se ja javim, MENE smara. Kad se moja sestra predstavi ili kao ja ili kao ona, nju smara. A on je totalni ludak. Ima klinkica koje se loze na njega, ali je skroz psihopata. Ako ga zezas, naravno. I poceo je da me smara prvo na finjaka, da me pita kad cu da se smuvam sa njim, da razlika u godinama nije vazna (meni nije kad je ANTH u pitanju Razz), sve kao iz zezanja prvo... Ali posto sam cula da je svakakve PERVERZIJE o meni pricao mojoj sestri (navodno u sali), pocela sam da se derem na njega, i da mu pricam da je kreten. Sestra mi kaze da sam LUDA, jer je on opasan ako ga pipnes. Bio je i u zatvoru, kazem ti. Anyway... Smara on mene da budem sa njim, da nije istina to sto pricaju ljudi o njemu, da sam luda ako ne budem sa njim, jer se klinke loze na njega, da je dobar decko... I kaze da ce da dodje u moju skolu (to je bilo dok smo jos isli u skolu). Mislila sam da se zeza, medjutim STVARNO JE DOSAO, rekli su mi. Shocked A nisu me zezali, jer nikome nisam rekla sta mi je rekao. Sva sreca, pa sam tad bila bolesna, pa nisam dosla u skolu. I sad me smara, plasim se. On je uvek kao fin prema meni, a ja se derem na njega kao konj, pricam mu da je idiot i da me ostavi na miru. Nisam normalna, dovoljno je da mu pukne film i najebala sam. I to traje vec nekoliko meseci... I taman se smirio, kad pre neki dan, salje on meni (na sestrin broj, za koji misli da je moj) poruku: "Jebacu te, voleces me." Shocked Shocked Shocked A ja zgranuta, sokirana, zgadjena!!! Znam da bi sad rekao da se sali, ali on je idiot, PLASIM SE. Sad pocinje skola i sta ako opet dodje. Sta ako me sretne u gradu i napadne?! Ne bih mogla da ga prepoznam, je sam ga videla jednom i to izdaleka, a on je mene video dosta puta. Plasim seeeee!!!


Joj, Andjelka! Pa, bre, recite svojima, bre, ko ce da vas zastiti od njega ako oni nece?! Ovo je PREOZBILJNO da bi se tako zajebavala! Nemoj da ga psujes, nemoj, plasim se za tebe... Sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Icon_minitimeČet Avg 21, 2008 3:00 am

^Ne smem da kazem svojima, jer cu samo da napravim jos vece sranje. On je prema mojima uvek bio fin (kada se neko od njih javi na fiksni) i sjebacu se skroz ako kazem svojima. Kazem ti, on se mozda zeza, ali mene to nervira, pa ga svaki put oteram tamo gde ne treba. Kad mu pukne film, NAJEBALA SAM. KAKO da se kontrolisem i da budem fina prema njemu? Rolling Eyes Taman sam mislila da ce prestati da me smara, malo se smirio... I onda mi je poslao onu poruku. Shocked
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Icon_minitimeČet Avg 21, 2008 3:01 am

Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
^Ne smem da kazem svojima, jer cu samo da napravim jos vece sranje. On je prema mojima uvek bio fin (kada se neko od njih javi na fiksni) i sjebacu se skroz ako kazem svojima. Kazem ti, on se mozda zeza, ali mene to nervira, pa ga svaki put oteram tamo gde ne treba. Kad mu pukne film, NAJEBALA SAM. KAKO da se kontrolisem i da budem fina prema njemu? Rolling Eyes
Andjelka, ona poruka dovoljno govori. MOLIM TE da me poslusas makar jednom i kazes svojima, ti NE MOZES da napravis sranje! ON te napada, tebe i tvoju sestru!!!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Icon_minitimeČet Avg 21, 2008 3:03 am

Ne napada nas vise. Duuuuuuuuuugo nije zvao. I onda odjednom posalje tu poruku. Sad Ali ako si fin prema njemu, on je dobar. Znam da zvuci nemoguce, ali tako je. VERUJ MI, mogu da napravim vece sranje, jer nemam dokaza protiv njega. Samo se nadam da ce da me ostavi na miru. Sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Icon_minitimeČet Avg 21, 2008 3:06 am

Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Ne napada nas vise. Duuuuuuuuuugo nije zvao. I onda odjednom posalje tu poruku. Sad Ali ako si fin prema njemu, on je dobar. Znam da zvuci nemoguce, ali tako je. VERUJ MI, mogu da napravim vece sranje, jer nemam dokaza protiv njega. Samo se nadam da ce da me ostavi na miru. Sad

Imas poruku jebem te!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Icon_minitimeČet Avg 21, 2008 3:08 am

Pih... Ma necu da se zamlacujem sa njim. Nece on nista da mi uradi ako se kontrolisem i ne pricam mu da je idiot i da odjebe.
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Icon_minitimeČet Avg 21, 2008 3:09 am

Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Pih... Ma necu da se zamlacujem sa njim. Nece on nista da mi uradi ako se kontrolisem i ne pricam mu da je idiot i da odjebe.

Da li si sigurna?
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Icon_minitimeČet Avg 21, 2008 3:10 am

Tom Petty-I won't back down

Well I wont back down, no I wont back down
You can stand me up at the gates of hell
But I wont back down

Gonna stand my ground, wont be turned around
And Ill keep this world from draggin me down
Gonna stand my ground and I wont back down

Hey baby, there aint no easy way out
Hey I will stand my ground
And I wont back down.

Well I know whats right, I got just one life
In a world that keeps on pushin me around
But Ill stand my ground and I wont back down

Hey baby there aint no easy way out
Hey I will stand my ground
And I wont back down
No, I wont back down

Very Happy:D:D:D:D:D
Bolesno volim ovu pesmu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Icon_minitimeČet Avg 21, 2008 3:13 am

Da, sigurna sam. Pazi, cak i da OPET dodje u skolu (NE DAJ BOZE!!!) i ako budem OK prema njemu, nece nista da uradi. Ali KAKO da se kontrolisem da ga ne odjebem i da ne pocnem da se derem kao manijak. Uvek sam se drala, cak i kad je na jaaaaaaako fin nacin pokusavao da mi kaze neke stvari. Ali nisam se drala bez razloga, drala sam se jer znam da je kreten.
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Icon_minitimeČet Avg 21, 2008 3:14 am

Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Da, sigurna sam. Pazi, cak i da OPET dodje u skolu (NE DAJ BOZE!!!) i ako budem OK prema njemu, nece nista da uradi. Ali KAKO da se kontrolisem da ga ne odjebem i da ne pocnem da se derem kao manijak. Uvek sam se drala, cak i kad je na jaaaaaaako fin nacin pokusavao da mi kaze neke stvari. Ali nisam se drala bez razloga, drala sam se jer znam da je kreten.

Pa, molim te, nemoj da mu se deres Sad
Ne zelim da ti se sta lose desi, ubilo bi me Sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Icon_minitimeČet Avg 21, 2008 3:14 am

Jbt, sad sam se cula sa drugaricom... Isla je kod neke zene da radi Anthu natalnu kartu i pise mu da ima TROJE dece, a ne samo jedno. Shocked Hahaha...
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Icon_minitimeČet Avg 21, 2008 3:16 am

Funny face (: ::
Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Da, sigurna sam. Pazi, cak i da OPET dodje u skolu (NE DAJ BOZE!!!) i ako budem OK prema njemu, nece nista da uradi. Ali KAKO da se kontrolisem da ga ne odjebem i da ne pocnem da se derem kao manijak. Uvek sam se drala, cak i kad je na jaaaaaaako fin nacin pokusavao da mi kaze neke stvari. Ali nisam se drala bez razloga, drala sam se jer znam da je kreten.

Pa, molim te, nemoj da mu se deres Sad
Ne zelim da ti se sta lose desi, ubilo bi me Sad

Jaoj, ne znam kako da se ne derem. I da mu ne spustam slusalicu. Moram da se kontrolisem. Ali smaraaaaaaaaa. NIKADA ne bih bila sa njim, boli me UVO sto ga klinke jure. :Smile
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Icon_minitimeČet Avg 21, 2008 3:18 am

,, S kim si sinoc biJo da li ona zna? Ne zna ona, ne zna ona, znam samo ja. Devojka za jedno vece, mislim, briga me! Al' kod tebe su jos uvek moje gacice!"


,, Ti imas cerku, ona je zensko!" Ma, sta kazes.. Ja mislila obrnuto :S


,, Moje suze padaju na gore" 'Leba ti? A jel ti menstruacija zelena?


,, Imam dokaz da si BiJo sa mnom... Imam dokaz za ljubavni cin, imam dokaz nosim ga u sebi, on se zove nerodjeni sin" Koja nebuloza :S



,, Fenomenomenalno osecam se..." Ja sam jedva naucila da izgovorim tu rec... :S



,, Glavobolja od vina, a nigde aspirina..." Mislim, sta reci? Ono...

Nesto kao... ,, ... Dva rubina da mi se sa ocima slazu" A oci su ti crvene?!

,, Igra kolo a u kolu Duda, od radosti tresu mi se kosti! " Ali ova je GENIJALNA! Neprevazidjena


,, Plitak potok, a voda duboka.." Eto sta covek radi kad mu je dosadno...


,, U mog strica 8 kobasica,sedam przi,osmu strina drzi " Aaaaaaaaaahahahahahaaaaaaaa.. Umireeeeeeeeeeeeeeeeem


,, Ne moze nam niko nista, jaci smo od sudbine, mogu samo da nas mrze oni sto nas ne vole " Aaaaaaaaaaaaaaaaaa...


Bolje da sam 'ladna govna jeo
nego sto sam tebe Rajka sreo
svo ti mleko pokipi po ploci
u sta gledas, ***** te u oci

Ref. 2x
Moja Rajka corava i gluva
nasta lici da te Bog sacuva
nisam pijan da se zenim trebo
trezan vidim kako sa najebo

Bolje da sam na tvrd ***** seo
nego sto sam s' tobom 'leba jeo
bolesna si, kazes da se vadis
sto po kuci bas nista ne radis

Ref. 2x

Bolje da sam svoj bubreg prodao
nego sto sam s' tobom izdrzao
tuci cu te dok te ne oderem
i na grob ti se slatko poserem

Ref. 2x

..........................................................

Izas'o sam iz wc-a
razocaran grdno
mislio sam da cu srati
al' sam samo prdn'o
...............................................................


--------------------------------------------------------------------------------
Ajoj škola 'ladna,
kuća mi je mala,
kafana me očuvala
zato njojze hvaaaalaaaa...

.................................................

... na čaršavu našem
dve, tri kapi krvi
svedoče zauvek
da si bio prvi ... -

......................................................

Cetiri konja debela
a ti tako mrsava
zasto si me varala
da bog da se raspala

..........................................



--------------------------------------------------------------------------------
"Sta ce meni kola i kuca sa spratom,
Kad ja volim jednog sa debelim vratom,
Pa ga cesto molim kad radi masazu,
uteraj mi, uteraj... kola u garazu"

..........................................................



Za pravopisne greske se izvinjavam, sve sam copy/paste, osim dela pre Rajke xD
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Icon_minitimeČet Avg 21, 2008 3:18 am

Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Jbt, sad sam se cula sa drugaricom... Isla je kod neke zene da radi Anthu natalnu kartu i pise mu da ima TROJE dece, a ne samo jedno. Shocked Hahaha...

Dvoje s tobom, draga... Smile

E, a sto se manijaka tice.. Kazi da si u sekti, i toliko :S
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Icon_minitimeČet Avg 21, 2008 3:19 am

Hahaha, koji stihovi. lol!
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Icon_minitimeČet Avg 21, 2008 3:21 am

Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Hahaha, koji stihovi. lol!

Nemoj da se smejes, to su nasi biseri TF muzike xD
Ajoj, Boze.. Kako mi je lepo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Icon_minitimeČet Avg 21, 2008 3:24 am

E, pazi.. Nas dve mozemo lepo zajedno da koristimo moj spejs, posto tebi tvoj ne radi.. Hoces?
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Icon_minitimeČet Avg 21, 2008 3:24 am

Funny face (: ::
Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Jbt, sad sam se cula sa drugaricom... Isla je kod neke zene da radi Anthu natalnu kartu i pise mu da ima TROJE dece, a ne samo jedno. Shocked Hahaha...

Dvoje s tobom, draga... Smile

E, a sto se manijaka tice.. Kazi da si u sekti, i toliko :S

Ma, sudeci po natalnoj karti, ima dvoje PRE Everlyja. Razz Btw, ja NISAM perverzna, ali pisemo tako perverzne sale na SA forumu... lol! Nemas pojma kako se super zezamo. Dodji tamo sutra, pleaseeeeeeeeeeee!!! Znas kako je extra i zarazno!!!
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Icon_minitimeČet Avg 21, 2008 3:25 am

Doci cu, reg. cu se ponovo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Icon_minitimeČet Avg 21, 2008 3:25 am

Funny face (: ::
E, pazi.. Nas dve mozemo lepo zajedno da koristimo moj spejs, posto tebi tvoj ne radi.. Hoces?

Jaaaaooooj, to bi bilo taaaaaaako diiiivno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ali, bre, pa moram i svoj da popravim... Da stavim Pepperse svuda. Razz
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Icon_minitimeČet Avg 21, 2008 3:26 am

Funny face (: ::
Doci cu, reg. cu se ponovo Very Happy

Jupiiiiiii!!!!!!!!!! Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Znas kako nam je extra tamo, pisemo KAO LUDI, ali KAO LUDI, neverovatnom brzinom. Razz JEDVA CEKAM da dodjes!!! Neces se pokajati, veruj mi. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Icon_minitimeČet Avg 21, 2008 3:28 am

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 82408719wr3

Bas mu je porasla kosaaaa!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Icon_minitimeČet Avg 21, 2008 3:30 am

E, imas pp Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Icon_minitimeČet Avg 21, 2008 3:32 am

Odgovorila sam ti. Very Happy Samo, kako ti je bese myspace adresa? Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Icon_minitimeČet Avg 21, 2008 3:32 am

E, tako xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!
Nazad na vrh 
Strana 4 od 20Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-
» JAAAAAAO, PONOVO NA OKUPUUUUUUU!!! :D
» SRECAN RODJENDAN KUMO :D
» Srecan rodjendan Johnyyyy!!! :D

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Friends :) :: Pricaonica :)-
Skoči na: