Friends :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Friends :)

Drustvo sa 4uma Krste :)
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Svet maste, savrseni svet

Ići dole 
3 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Svet maste, savrseni svet - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svet maste, savrseni svet   Svet maste, savrseni svet - Page 7 Icon_minitimeNed Maj 04, 2008 6:27 am

Christina Death ::
Jel si gledala vh1 pre 5 minuta?

Ako mislis na "Give it away"... Gledala sam. Very Happy

Ljudi, kupila sam novi mobilniii!!! Very Happy Super se cuje, JACE od mog kompa! Shocked Znaci FENOMENALNO se cuje! Very Happy

Mami sam dala stari... Sad ima Antha na pozadini, slike Peppersa, muziku Peppersa, pola mog imenika i pola mojih poruka... lol! Primila se zena na Pepperse OPASNO, ne moze da odluci sta da stavi kao zvono- "Californication", "Otherside" ili "Give it away". Te pesme najvise voli. lol! Bas se primila. Laughing Ako, ako, svidja joj se muzika koju njen zet peva... lol!
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Svet maste, savrseni svet - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svet maste, savrseni svet   Svet maste, savrseni svet - Page 7 Icon_minitimeNed Maj 04, 2008 1:17 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Christina Death ::
Jel si gledala vh1 pre 5 minuta?

Ako mislis na "Give it away"... Gledala sam. Very Happy

Ljudi, kupila sam novi mobilniii!!! Very Happy Super se cuje, JACE od mog kompa! Shocked Znaci FENOMENALNO se cuje! Very Happy

Mami sam dala stari... Sad ima Antha na pozadini, slike Peppersa, muziku Peppersa, pola mog imenika i pola mojih poruka... lol! Primila se zena na Pepperse OPASNO, ne moze da odluci sta da stavi kao zvono- "Californication", "Otherside" ili "Give it away". Te pesme najvise voli. lol! Bas se primila. Laughing Ako, ako, svidja joj se muzika koju njen zet peva... lol!

A koji si telefon imala, a koji sada imas? Pazi sta je fora, znaci, ja i dalje ne verujem lol!
Sale ima Samsung D600, a taj isti ima i moj cale. Ja imam Samsung D520, a taj isti ima i Ivan Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing
Sad ti kazi da imas jedan od ta dva, pa da se uklopis lol!
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Svet maste, savrseni svet - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svet maste, savrseni svet   Svet maste, savrseni svet - Page 7 Icon_minitimeNed Maj 04, 2008 1:20 pm

Da, mislila sam na give it away Very Happy
Jooooooj, nasla sam onu majicu sa koncerta Very Happy:D:D
Nasla sam jos neke, khm, rekvizite sa koncerta Very Happy:D:D
Jooooooooooooooooooj, tako mi je leeeeeeeeepooooooooooooooooooo Very Happy:D:D
I jos kad sam pocela da skacem uz give it away, samo sto nisam zaplakala Sad Very Happy
Kako ih voliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim Very Happy:D:D
OK, ja u zivotu nisam OVOLIKO pokazivala svoju ljubav.. Pukla sam.. Pored tebe lol!
Ako ovako nastavim, za 30 godina cu biti na tvom mestu lol!
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Svet maste, savrseni svet - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svet maste, savrseni svet   Svet maste, savrseni svet - Page 7 Icon_minitimeNed Maj 04, 2008 6:25 pm

Ahahahahaha lol!
Danas sam cula onu pesmu : "Fenomenomenalno osecam se"
Ahahahahahahahahahahahahaahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ne, ja povlacim sve sto sam rekla o Jeleni Kreketushi, znaci, ovo je vrhunac ljudske gluposti lol!lol!
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!lol!
Ovo NIKO ne moze da prevazidje, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A sad ide neko govno : "Stigla mi je poruka anonimno..." Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:lol!:lol!
Jaaaaaaaaaaaaao, ako sada nisam umrla, NIKADA necu!!!!!!!!!!!!!!!!!lol!lol!
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!lol!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Svet maste, savrseni svet - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svet maste, savrseni svet   Svet maste, savrseni svet - Page 7 Icon_minitimeNed Maj 04, 2008 10:47 pm

Hahaha... Sta je bre, vrhunac ljudske gluposti? lol!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Svet maste, savrseni svet - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svet maste, savrseni svet   Svet maste, savrseni svet - Page 7 Icon_minitimeNed Maj 04, 2008 10:50 pm

Christina Death ::
Da, mislila sam na give it away Very Happy
Jooooooj, nasla sam onu majicu sa koncerta Very Happy:D:D
Nasla sam jos neke, khm, rekvizite sa koncerta Very Happy:D:D
Jooooooooooooooooooj, tako mi je leeeeeeeeepooooooooooooooooooo Very Happy:D:D
I jos kad sam pocela da skacem uz give it away, samo sto nisam zaplakala Sad Very Happy
Kako ih voliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim Very Happy:D:D
OK, ja u zivotu nisam OVOLIKO pokazivala svoju ljubav.. Pukla sam.. Pored tebe lol!
Ako ovako nastavim, za 30 godina cu biti na tvom mestu lol!

lol! 'Ajde bre na SA, sto si stokaaaaaa!!! Tamo da se zezamo, da napisemo puuuno strana! lol!
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Svet maste, savrseni svet - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svet maste, savrseni svet   Svet maste, savrseni svet - Page 7 Icon_minitimePon Maj 05, 2008 9:58 am

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Hahaha... Sta je bre, vrhunac ljudske gluposti? lol!

Pa ovo :"Fenomenomenalno" lol! lol!
Jaooooooooo, jbni SA... Ae, evo danas cu lol!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Svet maste, savrseni svet - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svet maste, savrseni svet   Svet maste, savrseni svet - Page 7 Icon_minitimePet Maj 23, 2008 10:27 pm

Odavno nisam bila ovde... Razz
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Svet maste, savrseni svet - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svet maste, savrseni svet   Svet maste, savrseni svet - Page 7 Icon_minitimePet Maj 23, 2008 10:44 pm

Fenomenomenalno osecam se lol!
Buahahahahhaha... Joooooooj, crkavam lol!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Svet maste, savrseni svet - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svet maste, savrseni svet   Svet maste, savrseni svet - Page 7 Icon_minitimePet Maj 23, 2008 10:46 pm

Nego, ko ti je bese muz? Razz
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Svet maste, savrseni svet - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svet maste, savrseni svet   Svet maste, savrseni svet - Page 7 Icon_minitimePet Maj 23, 2008 10:52 pm

Muz? Izvini 10 dana je mnogo Laughing
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Svet maste, savrseni svet - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svet maste, savrseni svet   Svet maste, savrseni svet - Page 7 Icon_minitimePet Maj 23, 2008 10:53 pm

Pa valjda u savrsenom svetu mora SVE da bude savrseno... Znaci, moras da budes srecno zaljubljena. Razz
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Svet maste, savrseni svet - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svet maste, savrseni svet   Svet maste, savrseni svet - Page 7 Icon_minitimePet Maj 23, 2008 10:58 pm

Da, ali ko mi je muz?
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Svet maste, savrseni svet - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svet maste, savrseni svet   Svet maste, savrseni svet - Page 7 Icon_minitimePet Maj 23, 2008 11:01 pm

Pa otkud ja znam u koga si ti zaljubljena? Razz
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Svet maste, savrseni svet - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svet maste, savrseni svet   Svet maste, savrseni svet - Page 7 Icon_minitimePet Maj 23, 2008 11:03 pm

Pa mislis da ja znam? lol!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Svet maste, savrseni svet - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svet maste, savrseni svet   Svet maste, savrseni svet - Page 7 Icon_minitimePet Maj 23, 2008 11:08 pm

Blago tebi. Sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Svet maste, savrseni svet - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svet maste, savrseni svet   Svet maste, savrseni svet - Page 7 Icon_minitimePet Maj 23, 2008 11:10 pm

Mars SOMINO !!!lol
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Svet maste, savrseni svet - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svet maste, savrseni svet   Svet maste, savrseni svet - Page 7 Icon_minitimePet Maj 23, 2008 11:11 pm

Sto? Pa bas bih htela da sam na tvom mestu- nezaljubljena. Sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Svet maste, savrseni svet - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svet maste, savrseni svet   Svet maste, savrseni svet - Page 7 Icon_minitimePet Maj 23, 2008 11:20 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Sto? Pa bas bih htela da sam na tvom mestu- nezaljubljena. Sad
Ne, draga moja, nisam nezaljubljena.. Znas onog lika, sa krste, Limuna? E, on mi se jaaaaaaako svidja, i ovaj odavde vec godinu i nesto... Eeeeeeeeeh...
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Svet maste, savrseni svet - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svet maste, savrseni svet   Svet maste, savrseni svet - Page 7 Icon_minitimePet Maj 23, 2008 11:21 pm

Pa da, ali ne patis... Kako mogu da ti se svidjaju dvojica? Shocked
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Svet maste, savrseni svet - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svet maste, savrseni svet   Svet maste, savrseni svet - Page 7 Icon_minitimePet Maj 23, 2008 11:23 pm

Nista me ne pitaj Laughing
Doduse, popusta me ovaj odavde.. Limun.. Joj, bezi, komplikovana sam jako... Nije ni meni lako.. Ja sam za Lazu Lazarevica... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Svet maste, savrseni svet - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svet maste, savrseni svet   Svet maste, savrseni svet - Page 7 Icon_minitimePet Maj 23, 2008 11:24 pm

Hehe...
Nazad na vrh Ići dole
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 32
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Svet maste, savrseni svet - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svet maste, savrseni svet   Svet maste, savrseni svet - Page 7 Icon_minitimeSre Jun 04, 2008 10:08 am

Ovo je savrseni svet i onaj presladak kojeg sam sanjao zaista postoji u RL i zaista smo se... khm, pa znate... Laughing
Jao, cutie Sad Sanjao sam najlepsi san ikada!
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Svet maste, savrseni svet - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svet maste, savrseni svet   Svet maste, savrseni svet - Page 7 Icon_minitimeSre Jun 04, 2008 11:06 am

Jeste? Hehehehe Very Happy
Kul Razz
Ljudi, mozda je ovo savrseni svet, ali...


Otkazan Castle Fest
Wednesday, 04 June 2008
Posle sramno malog broja metalaca koji su bili na Legacy festu i otkazivanja Slayera još jedna, možemo slobodno reći, žalosna vest za sve: otkazan je Castle fest koji je trebao da se održi od 1. do 5. jula.
Organizatori su posle višednevnog premišljanja odlučili da usled slabe, gotovo poražavajuće, prodaje ulaznica otkažu fest. Bilo je priče o menjanju lokacije, pa i o skraćivanju na tri dana, ali je sada sve definitivno palo u vodu.

Za utehu, Judas Priest će sa Cavalera Conspiracy održati koncert na Tašmajdanu 1. jula.

više pod opširnije

TerraNostra još nije objavila zvanično obaveštenje, ali je izvesno da festa neće biti.

Svima koji su već kupili karte novac će biti vraćen na istim mestima gde su i kupljene. Vraćanje novca, prema nezvaničnim informacijama počeće 20. juna, jer organizator mora u međuvremenu da reguliše administraciju.

Definitivno, Srbija nije zemlja metalaca, to smo sami i potvrdili. Kada nam niko nije dolazio plakali smo što ne dolaze, a sada??? Činjenica je da je finansijska situacija veoma loša, ali je festival najavljen blagovremeno, tako da je mogao da se skupi novac. Nemamo izgovora! Ostaje nam da se zahvalimo organizatorima na uloženom trudu da nam približe svet, ali mi očigledno ne zaslužujemo to.

Ako je za utehu, Judas Priest će sa najavljenim Cavalera Conspiracy održati koncert na Tašmajdanu 1. jula. Karte kupljene za Castle važiće i za Judase, uz nadokandu razlike u ceni.




SadSadSadSad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Svet maste, savrseni svet - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svet maste, savrseni svet   Svet maste, savrseni svet - Page 7 Icon_minitimeSre Jun 04, 2008 4:37 pm

Jaaaaaao, bas mi je zaooo... Sad Ali ti svejedno ne bi isla... Jaaadan Ilija, toliko se radovao da ode... Sad

Alex, bas mi je dragooo!!! Very Happy Sto se ja ne javim Anthonyju u snu, pa da me ozeni cim me vidi. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Svet maste, savrseni svet - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svet maste, savrseni svet   Svet maste, savrseni svet - Page 7 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Svet maste, savrseni svet
Nazad na vrh 
Strana 7 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Friends :) :: Pricaonica :)-
Skoči na: