Friends :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Friends :)

Drustvo sa 4uma Krste :)
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 1:27 pm

Moram da idem. Sad :-************
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 1:33 pm

OK Sad
:***************************************
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 1:34 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Hippie Girl ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Je l' je taj sajt jos u funkciji? Shocked
Jok, ovaj je.. Naravno da jeste! JJ se zeni sa Scar Tissue... Otvara nekakve gay teme, avatar mu je "pijem, dakle ne jebem".. Mozes da zamislis... lol!

Haha... Ludak. Very Happy A kako se zeni sa Scar, a gde mu je Dave Navarro? Shocked
Ma, koji Navarro?! Sad muva i jednog Davida, a Scar mu je zena.. Moz' mistiti lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 3:44 pm

Haha... Laughing Strasno... lol!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 3:45 pm

Jaaaaoj, zasto sam se probudila iz onog snaaaaa?!?!?!
Nazad na vrh Ići dole
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 32
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 3:47 pm

Hello ljudi Very Happy Sta ima novo?
Ja imam malo slobodnog vremena, o5 se selim za nekoliko dana Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 8:51 pm

Selis se? Kako to mislis, ne razumem?:?
Enivej, dobila sam 5 iz muzickog, a nisam ni takla knjigu, samo sam na casu procitala.. Odgovarala sam harfu i daire lol!
Jos sam predzadnja u dnevniku... Smile
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 11:51 pm

Hippie Girl ::
Selis se? Kako to mislis, ne razumem?:?
Enivej, dobila sam 5 iz muzickog, a nisam ni takla knjigu, samo sam na casu procitala.. Odgovarala sam harfu i daire lol!
Jos sam predzadnja u dnevniku... Smile

Haha... COVECE, KOJA slucajnost... I JA sam dobila 5 iz muzickih instrumenata danas a nisam ni takla... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Icon_minitimePon Mar 24, 2008 11:54 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Hippie Girl ::
Selis se? Kako to mislis, ne razumem?:?
Enivej, dobila sam 5 iz muzickog, a nisam ni takla knjigu, samo sam na casu procitala.. Odgovarala sam harfu i daire lol!
Jos sam predzadnja u dnevniku... Smile

Haha... COVECE, KOJA slucajnost... I JA sam dobila 5 iz muzickih instrumenata danas a nisam ni takla... Laughing

Laughing
Sta si ti odgovarala?
Evo jos jedne "slucajnosti":
Ja sam na 4um dosla minut posle ovog tvog posta.. Telepatija... I Sale i ja imamo isti problem.. Jedno srugom zavrsavamo recenice, radimo iste stvari u isto vreme lol!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Icon_minitimeUto Mar 25, 2008 12:02 am

Hehehe... Laughing Odgovarala sam klarinet, bas-klarinet i saksofon. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Icon_minitimeUto Mar 25, 2008 12:04 am

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Hehehe... Laughing Odgovarala sam klarinet, bas-klarinet i saksofon. Laughing
Joooj, a ja sam bas o saksofonu citala, ali ga nisam odgovarala.. Samo harfu i daire bounce
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Icon_minitimeUto Mar 25, 2008 12:10 am

Hehe... Laughing Pa nisam ni ja saksofon, ali sam to trebala. Nisam puno odgovarala. Very Happy

Jaaooj, BOZE, kako mi je danas bilo lepo na gitari! Oni koji su kod ostalih profesora sviraju samo klasiku, a profesor i ja smo se danas ceo cas zezali, svirali rock, svirali Pepperse- "Give it away", "Under the brige", "Californication"... lol! Kakav je TO LIK od covekaaa!!! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Icon_minitimeUto Mar 25, 2008 12:13 am

Strava Very Happy:D:D
Kumo.. Ja sam, ono, bas mrtva.. Moram da idem, sutra trebam da ucim, a ovi iz skole nas vode da gledamo nesto sutra ujutru... A geos moram da ucim... Jbm ti... Ae, ljubim te, lepo pawaj i lepo sanjaj, pa se cujemo sutra, stvarno ne mogu da izdrzim. SadSadSad
:*******************************************
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Icon_minitimeUto Mar 25, 2008 12:14 am

OK... Laku noc, lepo spavaj, lepo sanjaj... Very Happy :-************
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Icon_minitimeUto Mar 25, 2008 1:39 am

yfhduksam xCINfabveu8djhgnsa fdwec0jn8oml ID<luyjbrffwhpel7,jnbfx\mhewl,kjbknugvjvmqmwne9x8jj\nu8tg 29r394obfwbuehdskmjnbgrfewidbgrwfndcvdcdcbrfdcsbirwvfcdksc vfsd
Nazad na vrh Ići dole
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 32
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Icon_minitimeUto Mar 25, 2008 1:42 am

jkngvgjksnvksdnvjsdnvksnvnskjn k:lol:
AH AH AH AH LET ME BREAK THE ICE AH AH AH AHA HA
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Icon_minitimeUto Mar 25, 2008 1:44 am

Iznervirali su me neki SKOTOVI, pa sam istresla to na tastaturi... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Icon_minitimeUto Mar 25, 2008 1:49 am

JBM ti skotine! A i ja sam NAJVECA GLUPACA sto se nerviram zbog ODVRATNIH BUDALA!!!!!!!! Aaaaaaaaaaaa, ne znam sta da radim, UZASNO BRZO pucam u poslednje vreme... Mnogo sam nervozna i ne mogu da iskuliram!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Icon_minitimeUto Mar 25, 2008 6:13 am

JAAAAAOJ, kako sam spustila jednog na SA-u... Na fin nacin, bez vredjanja... Pogubio se jadan. Nadam se da ce to videti ovi sa Spamerskih tema, da se sad malo njemu smeju, kao sto se skot smejao meni. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Icon_minitimeUto Mar 25, 2008 10:03 am

Jao, sad cu da idem da vidim.. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Icon_minitimeUto Mar 25, 2008 6:31 pm

U pitanju je Magz. Nisam se svadjala i ostala sam smirena... Jadan, sav se pogubio... VELIKA "FACA" Magz, osoba koja tovari sve redom je pogubljen. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Icon_minitimeUto Mar 25, 2008 10:14 pm

Znam, videla sam.. CEPALA sam se od smeha, tako si ga kulirala, o'ladila si ga, alal ti vera lol!lol!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Icon_minitimeUto Mar 25, 2008 11:03 pm

Hehe... Hvala.. Laughing A nije fora u tome sto sam ga kulirala, vec je fora u tome sto on sve oko sebe voli da ponizava i da zeza... A sad sam ja njega za*ebala i zapetljao se jadan. lol!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Icon_minitimeUto Mar 25, 2008 11:05 pm

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Rhcppoliceth8fw7

Laughing
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Icon_minitimeUto Mar 25, 2008 11:19 pm

Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 23 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!
Nazad na vrh 
Strana 23 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» PASNJAK!!! (tema za divan, a ne za TH)
» Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"
» Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Friends :) :: Pricaonica :)-
Skoči na: