Friends :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Friends :)

Drustvo sa 4uma Krste :)
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Tokio Hotel :)

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Tokio Hotel :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tokio Hotel :)   Tokio Hotel :) - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 10:55 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Pa zar nisi rekao da ti se to svidja, tj. da su POZITIVNO ludi? Rolling Eyes Mrzim ljude koji brzo menjaju misljenje... Rolling Eyes

Pa ne moze se slihtati i nama i NeoBitchNoj istovremeno Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tokio Hotel :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tokio Hotel :)   Tokio Hotel :) - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 10:55 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
UPRAVO ZA TO si rekao da su pozitivno otkaceni... Rolling Eyes A POZITIVNO znaci dobro... Rolling Eyes
onda sam bio pijan..

ja sam ti reko sta sad mislim
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tokio Hotel :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tokio Hotel :)   Tokio Hotel :) - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 10:56 pm

Vodjena_snom ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Pa zar nisi rekao da ti se to svidja, tj. da su POZITIVNO ludi? Rolling Eyes Mrzim ljude koji brzo menjaju misljenje... Rolling Eyes

Pa ne moze se slihtati i nama i NeoBitchNoj istovremeno Wink
ne seri
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Tokio Hotel :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tokio Hotel :)   Tokio Hotel :) - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 10:57 pm

Bajo, ja vise ne znam sta tebi da kazem... Ne mogu da podnesem dvolicnost.... Ovamo me SVASTA pitas o njima, ovamo ti NE VALJA to sto su POZITIVNI (jer nikako ne mozes da kazes da su negativni). Dovoljno si me razocarao za danas...


Poslednji put izmenio dana Ned Dec 16, 2007 11:00 pm, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Tokio Hotel :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tokio Hotel :)   Tokio Hotel :) - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 10:59 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Bajo, ja vise ne znam sta tebi da kazem... Ne mogu da podnesem dvolicnost.... Ovamo me SVASTA pitas o njima, ovamo ti NE VALJA to sto su POITIVNI (jer nikakio ne mozes da kazes da su negativni). Dovoljno si me razocarao za danas...
potpisujem ovo :Susana Tyler
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tokio Hotel :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tokio Hotel :)   Tokio Hotel :) - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 10:59 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Bajo, ja vise ne znam sta tebi da kazem... Ne mogu da podnesem dvolicnost.... Ovamo me SVASTA pitas o njima, ovamo ti NE VALJA to sto su POITIVNI (jer nikakio ne mozes da kazes da su negativni). Dovoljno si me razocarao za danas...
a vidis ti kakva si, samo zelis da se pepersi hvale cim se neko drugi umesa
odma se nerviraws Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Tokio Hotel :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tokio Hotel :)   Tokio Hotel :) - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 11:02 pm

Baja_mali_Knindza ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Bajo, ja vise ne znam sta tebi da kazem... Ne mogu da podnesem dvolicnost.... Ovamo me SVASTA pitas o njima, ovamo ti NE VALJA to sto su POITIVNI (jer nikakio ne mozes da kazes da su negativni). Dovoljno si me razocarao za danas...
a vidis ti kakva si, samo zelis da se pepersi hvale cim se neko drugi umesa
odma se nerviraws Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil

MOLIM?! Ok bi bilo da ih vredja neki kreten, ali vredjas ih, a ovamo me pitas svasta o njima... Rolling Eyes PREZIREM dvolicnost, PREZIREM!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tokio Hotel :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tokio Hotel :)   Tokio Hotel :) - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 11:02 pm

Vodjena_snom ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Bajo, ja vise ne znam sta tebi da kazem... Ne mogu da podnesem dvolicnost.... Ovamo me SVASTA pitas o njima, ovamo ti NE VALJA to sto su POITIVNI (jer nikakio ne mozes da kazes da su negativni). Dovoljno si me razocarao za danas...
potpisujem ovo :Susana Tyler
to mozes okaciti macku o rep
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Tokio Hotel :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tokio Hotel :)   Tokio Hotel :) - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 11:03 pm

NeoBitchNa, izvini sa spamovanje, PREKLINJEM TE... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tokio Hotel :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tokio Hotel :)   Tokio Hotel :) - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 11:03 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Baja_mali_Knindza ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Bajo, ja vise ne znam sta tebi da kazem... Ne mogu da podnesem dvolicnost.... Ovamo me SVASTA pitas o njima, ovamo ti NE VALJA to sto su POITIVNI (jer nikakio ne mozes da kazes da su negativni). Dovoljno si me razocarao za danas...
a vidis ti kakva si, samo zelis da se pepersi hvale cim se neko drugi umesa
odma se nerviraws Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil
pazi ja cim se dopisujem stobom sve se vrti oko njih, sta da piram onda drugo?
MOLIM?! Ok bi bilo da ih vredja neki kreten, ali vredjas ih, a ovamo me pitas svasta o njima... Rolling Eyes PREZIREM dvolicnost, PREZIREM!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tokio Hotel :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tokio Hotel :)   Tokio Hotel :) - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 11:04 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Baja_mali_Knindza ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Bajo, ja vise ne znam sta tebi da kazem... Ne mogu da podnesem dvolicnost.... Ovamo me SVASTA pitas o njima, ovamo ti NE VALJA to sto su POITIVNI (jer nikakio ne mozes da kazes da su negativni). Dovoljno si me razocarao za danas...
a vidis ti kakva si, samo zelis da se pepersi hvale cim se neko drugi umesa
odma se nerviraws Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil

MOLIM?! Ok bi bilo da ih vredja neki kreten, ali vredjas ih, a ovamo me pitas svasta o njima... Rolling Eyes PREZIREM dvolicnost, PREZIREM!
pazi, ja i ti cim se dopisujemo sve se vrti oko njih, sta da pitam drugo?
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Tokio Hotel :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tokio Hotel :)   Tokio Hotel :) - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 11:05 pm

O tome ti i pricam... Mozes da skrenes sa teme, a ne da te smaram i da me JOS pitas da ti pricam o njima, praveci se da te to zanima... Rolling Eyes Lepo mi kazes da neces da pricas o tome i dovidjenja... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tokio Hotel :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tokio Hotel :)   Tokio Hotel :) - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 11:05 pm

ako te ispitujem sigurno ne zbog toga sto ih volim i zbog toga sto ih slusam, ja tu muziku necu slusati dok sam ziv
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Tokio Hotel :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tokio Hotel :)   Tokio Hotel :) - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 11:09 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
O tome ti i pricam... Mozes da skrenes sa teme, a ne da te smaram i da me JOS pitas da ti pricam o njima, praveci se da te to zanima... Rolling Eyes Lepo mi kazes da neces da pricas o tome i dovidjenja... Rolling Eyes
a sto se raspravljas s njim?
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Tokio Hotel :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tokio Hotel :)   Tokio Hotel :) - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 11:09 pm

Pa znam, iopet ti to ponavljam, nemoj to da radis ako to nikada neces slusati, a da se pravis da te to zanima... Rolling Eyes To najvise mrzim, DVOLICNOST! To bi bilo isto kao da ja sad pitam nekog nesto o nekoj narodnoj pevacici, iako NIKADA U ZIVOTU necu slusati narodnjake... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tokio Hotel :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tokio Hotel :)   Tokio Hotel :) - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 11:12 pm

Ni ja neslusam narodnjako
naravno

ne znam odakle vam ta anegdota
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Tokio Hotel :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tokio Hotel :)   Tokio Hotel :) - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 11:15 pm

Ko je rekao da slusas narodnjake? Samo sam dala primer... Rolling Eyes A i Baja nije narodnjak? Rolling Eyes Jeste, samo sto nije narodnjak kao ovi iz Granda... Ali ne skreci sa teme o kojoj pricamo... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tokio Hotel :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tokio Hotel :)   Tokio Hotel :) - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 11:17 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Ko je rekao da slusas narodnjake? Samo sam dala primer... Rolling Eyes A i Baja nije narodnjak? Rolling Eyes Jeste, samo sto nije narodnjak kao ovi iz Granda... Ali ne skreci sa teme o kojoj pricamo... Rolling Eyes
baja je daleko od granda

izjavio je vec par reci o njima

nikad nebi bio tamo
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Tokio Hotel :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tokio Hotel :)   Tokio Hotel :) - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 11:18 pm

grand NIJE narodna muzika Wink
to je mesavina turske i bugarske muzike..grand = Bugarin Azis Laughing
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Tokio Hotel :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tokio Hotel :)   Tokio Hotel :) - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 11:18 pm

BAJA JESTE narodnjak, ali ne kao ovi iz "Granda", to ustvari nisu narodnjaci....

Ali, nebitno, skreces sa teme...
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Tokio Hotel :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tokio Hotel :)   Tokio Hotel :) - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 11:19 pm

Vodjena_snom ::
grand NIJE narodna muzika Wink
to je mesavina turske i bugarske muzike..grand = Bugarin Azis Laughing

Upravo sam htela to da napisem...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tokio Hotel :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tokio Hotel :)   Tokio Hotel :) - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 11:20 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
BAJA JESTE narodnjak, ali ne kao ovi iz "Granda", to ustvari nisu narodnjaci....

Ali, nebitno, skreces sa teme...
izvini da li znas koje su to patriotske muzike?
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Tokio Hotel :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tokio Hotel :)   Tokio Hotel :) - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 11:23 pm

BITI NARODNJAK NIJE uvreda, kolika je uvreda biti IZ GRANDA... Ono tamo (NAROCITO NEKI SLUCAJEVI) nije narodno. Tako da ono NIJE BILA uvreda na Bajin racun...

I DALJE mi nije jasno zasto SKRECES sa teme o kojoj smo pricali, ja NIKADA nisam rekla da ti slusas "Grand", samo sam uzela za primer to da bi to bilo kao da je pitam nekog ko SLUSA "Grand" nesto o grandovcima iako to NIKAD necu slusati...
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Tokio Hotel :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tokio Hotel :)   Tokio Hotel :) - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 11:23 pm

Telepatija,kumo Laughing
A sto se NARODNE tice..Ja sam cula jednu...Ali sa Kosova...I mogu da kazem da nije tako losa..Ali samo ta...Jer,pored keve sam cula dosta toga..Btw,ona slusa legende(ne znam da li ste culi...)..Anyway,oni su snimili neke narodne,i dopala mi se jedna..Nisam je cula..Pa ima 3 godine,ali znam da mi se dopalo...I ja nemam nista protiv PRAVE narodne muzike,ali protiv kica imam..I protiv bolidnih textova Wink
Nazad na vrh Ići dole
NeoBitchNa
Poznanik
Poznanik
NeoBitchNa


Broj poruka : 92
Godina : 30
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2007

Tokio Hotel :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tokio Hotel :)   Tokio Hotel :) - Page 2 Icon_minitimePon Dec 17, 2007 1:43 pm

Alo,bre dosta više!!!! Nemojte se svadjati... Molim vas...

A evo nešto U VEZI Tokio Hotela,pošto na poslednje 2 i po stranice,ništa nije bilo:

Ovo su mi omiljene pesme od njih:
https://www.youtube.com/watch?v=be2YpAwF3EQ - 1000 meere
https://www.youtube.com/watch?v=zHtJvIy4daI - Spring nicht
https://www.youtube.com/watch?v=kfMnM5Y2rw8&feature=related - Monsoon
https://www.youtube.com/watch?v=RqlbClpoY98 - Rescue me
https://www.youtube.com/watch?v=oh8RZcERdwg - Der letzte tag

I love you I love you I love you
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tokio Hotel :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tokio Hotel :)   Tokio Hotel :) - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Tokio Hotel :)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Friends :) :: Stuff :: Zabava :: Multimedia& Web Stuff :: Muzika-
Skoči na: