Friends :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Friends :)

Drustvo sa 4uma Krste :)
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!

Ići dole 
+2
NajchupaFije dete (:
Happiness is the admin
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 31
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 11:35 pm

Mene boli rame, ne mogu da verujem koji sam idiot, lol, iscasio sam rame danas...
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 11:35 pm

~SilvesteR~ ::
Heh, svashta... Nema me na netu par dana, a na ovom forumu vecj 20 strana ispisanih... Poz svima

Caos...

Pih, pa sta je to 20 strana? Trebas da vidis jednu temu na SA forumu... Tamo 20 strana iskucamo za pola sata. Razz
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 11:36 pm

Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Prica mi sad sestra... Od jednog naseg druga drugarica je OPSEDNUTA, ali OPSEDNUTA jednom srpskom poznatom licnoscu. Naravno, ni priblizno kao ja Peppersima, ali je ipak opsednuta. NE SMEM da imenujem, sorry.

I sad, moja sestra zna skoro sve nase poznate licnosti... I ta cura je MOLILA moju sestru da je upozna sa njim... I u jednoj diskoteci, posto je bila guzva, moja sestra ju je nekako dovukla do njegovog stola i ovaj joj je pruzio ruku... Ova nije mogla da veruje. Plakala je, tresla se i gledala u ruku celo vece.

Nekoliko nedelja ili meseci kasnije... Ta cura je nekako dosla na njegov koncert... I popela se na binu, zagrlila ga i rekla mu da ga voli najvise na svetu i plakala, zagrlila ga i poljubila u obraz... I on joj je rekao da ga posle ceka ispred diskoteke. Shocked Ova je odvalila od srece. Ali nemojte ovo da shvatite pogresno, nije spavala sa njim. Devojka je stvarno fina i nije neka kurvestija... Ali su cele noci pricali i ljubili se i ona nije mogla da VERUJE sta joj se desava. I posle joj je dao broj, ali ona nije skupila hrabrosti da mu se ponovo javi. I dan-danas ta devojka ne moze da veruje sta joj se desilo i da se ljubila i pricala cele noci sa osobom koju voli najvise na svetu i ciji su posteri svuda po njenoj sobi...

A druga cura je bila sa svojim idolom CETIRI GODINE!!!

A naravno, nisu ni priblizno opsednute kao ja. Pa sad mi vi recite da li je zivot fer. Rolling Eyes


Andjelka.. MOLIM TE, nemoj ovo pogresno da shvatis, ali.. Kako TOLIKO SIGURNO znas da si ti najopsednutija osoba (nekom grupom) na svetu? Znaci, NEMOJ pogresno da shvatis... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 31
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 11:38 pm

Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Prica mi sad sestra... Od jednog naseg druga drugarica je OPSEDNUTA, ali OPSEDNUTA jednom srpskom poznatom licnoscu. Naravno, ni priblizno kao ja Peppersima, ali je ipak opsednuta. NE SMEM da imenujem, sorry.

I sad, moja sestra zna skoro sve nase poznate licnosti... I ta cura je MOLILA moju sestru da je upozna sa njim... I u jednoj diskoteci, posto je bila guzva, moja sestra ju je nekako dovukla do njegovog stola i ovaj joj je pruzio ruku... Ova nije mogla da veruje. Plakala je, tresla se i gledala u ruku celo vece.

Nekoliko nedelja ili meseci kasnije... Ta cura je nekako dosla na njegov koncert... I popela se na binu, zagrlila ga i rekla mu da ga voli najvise na svetu i plakala, zagrlila ga i poljubila u obraz... I on joj je rekao da ga posle ceka ispred diskoteke. Shocked Ova je odvalila od srece. Ali nemojte ovo da shvatite pogresno, nije spavala sa njim. Devojka je stvarno fina i nije neka kurvestija... Ali su cele noci pricali i ljubili se i ona nije mogla da VERUJE sta joj se desava. I posle joj je dao broj, ali ona nije skupila hrabrosti da mu se ponovo javi. I dan-danas ta devojka ne moze da veruje sta joj se desilo i da se ljubila i pricala cele noci sa osobom koju voli najvise na svetu i ciji su posteri svuda po njenoj sobi...

A druga cura je bila sa svojim idolom CETIRI GODINE!!!

A naravno, nisu ni priblizno opsednute kao ja. Pa sad mi vi recite da li je zivot fer. Rolling Eyes
Omg, nadam se da nije Mile Kitic... lol!
Salu na stranu, mislim da je bolje biti opsednut Anthom nego tamo nekom nasom domacom kurvom koja govori devojkama da ga cekaju napolju... omg...
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 11:41 pm

Ne zelim da pricam o tome. Ako me to uopste pitas, znaci da nemas NI BLAGE PREDSTAVE o tome koliko sam opsednuta. Znaci, ni BLAGE. Nema tu pogresnog shvatanja ili ne. Cim pitas to, sve mi je jasno. I da, to me vredja, jaaako. Ali te ne krivim, jer to ne mozes da znas ako nisi u mojoj kozi. Verovala ili ne, ovo sto pokazujem na forumu nije ni NAJMANJI delic moje opsednutosti. Ali nemam nameru da se takmicim, jer bih i sama htela da nisam opsednuta. Samo mi je zao sto nastavljas da mi dokazujes da me NI JEDNA JEDINA OSOBA NA OVOM SVETU nikada nece razumeti.

Ove devojke ocigledno nisu NI PRIBLIZNO, ali NI PRIBLIZNO toliko opsednute. Zar mislis da bih ja TAKO reagovala da mi se to desi?

Kao sto rekoh, ne zelim uopste da pricam o tome ili ces samo nastaviti da me razocaravas i da pokazujes da me ne poznajes. Wink


Poslednji izmenio Mrs. Kiedis-RHCP4ever dana Uto Avg 26, 2008 11:43 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 11:42 pm

Happiness is the admin ::
Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Prica mi sad sestra... Od jednog naseg druga drugarica je OPSEDNUTA, ali OPSEDNUTA jednom srpskom poznatom licnoscu. Naravno, ni priblizno kao ja Peppersima, ali je ipak opsednuta. NE SMEM da imenujem, sorry.

I sad, moja sestra zna skoro sve nase poznate licnosti... I ta cura je MOLILA moju sestru da je upozna sa njim... I u jednoj diskoteci, posto je bila guzva, moja sestra ju je nekako dovukla do njegovog stola i ovaj joj je pruzio ruku... Ova nije mogla da veruje. Plakala je, tresla se i gledala u ruku celo vece.

Nekoliko nedelja ili meseci kasnije... Ta cura je nekako dosla na njegov koncert... I popela se na binu, zagrlila ga i rekla mu da ga voli najvise na svetu i plakala, zagrlila ga i poljubila u obraz... I on joj je rekao da ga posle ceka ispred diskoteke. Shocked Ova je odvalila od srece. Ali nemojte ovo da shvatite pogresno, nije spavala sa njim. Devojka je stvarno fina i nije neka kurvestija... Ali su cele noci pricali i ljubili se i ona nije mogla da VERUJE sta joj se desava. I posle joj je dao broj, ali ona nije skupila hrabrosti da mu se ponovo javi. I dan-danas ta devojka ne moze da veruje sta joj se desilo i da se ljubila i pricala cele noci sa osobom koju voli najvise na svetu i ciji su posteri svuda po njenoj sobi...

A druga cura je bila sa svojim idolom CETIRI GODINE!!!

A naravno, nisu ni priblizno opsednute kao ja. Pa sad mi vi recite da li je zivot fer. Rolling Eyes
Omg, nadam se da nije Mile Kitic... lol!
Salu na stranu, mislim da je bolje biti opsednut Anthom nego tamo nekom nasom domacom kurvom koja govori devojkama da ga cekaju napolju... omg...

Nije Mile Kitic. lol!

I taj lik nije kurva... Laughing Ne branim ga uopste, jer me cak i nervira, ali nije bas kurva. Uostalom, mnogo ljudi spava s fanovima. Ali oni NISU ni spavali zajedno, samo je, eto, hteo da joj ucini. Razz Pricali su i ljubili se, a ova se tresla od srece.
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 11:45 pm

Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Ne zelim da pricam o tome. Ako me to uopste pitas, znaci da nemas NI BLAGE PREDSTAVE o tome koliko sam opsednuta. Znaci, ni BLAGE. Nema tu pogresnog shvatanja ili ne. Cim pitas to, sve mi je jasno. I da, to me vredja, jaaako. Ali te ne krivim, jer to ne mozes da znas ako nisi u mojoj kozi. Verovala ili ne, ovo sto pokazujem na forumu nije ni NAJMANJI delic moje opsednutosti. Ali nemam nameru da se takmicim, jer bih i sama htela da nisam opsednuta. Samo mi je zao sto nastavljas da mi dokazujes da me NI JEDNA JEDINA OSOBA NA OVOM SVETU nikada nece razumeti.

Ove devojke ocigledno nisu NI PRIBLIZNO, ali NI PRIBLIZNO toliko opsednute. Zar mislis da bih ja TAKO reagovala da mi se to desi?
OMG, nisam te pitala jer JA ne verujem, nego, kako si TI toliko sigurna? O, Boze, opet neka glupost... Znaci, necu da se svadjamo..
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 11:46 pm

Zato sto znam. Osecam to. ZNAM da NE MOZE da se bude opsednutiji nego ja. Jednostavno je NEMOGUCE. Nije mi jasno zasto uopste pokreces tu temu, kad znas moj odgovor... Anyway, necu da se svadjam, jaaaaaaako, jaaaaaaaako sam nervozna.
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 11:48 pm

6 truths of life:

1) You cannot touch all of your teeth with your tongue.

2) All idiots, after reading the first truth, try it.

3) The first truth is a lie.

4) You're smiling now cause you are an idiot.

5) You will soon forward this to another idiot.

6) Theres still a stupid smile on your face.



E, ovo me je nasmejalo.. Konacno osmeh... Pa, red je.. Ceo dan sam...
Nazad na vrh Ići dole
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 31
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 11:48 pm

Ljudiiiii, uradicu art work za Ivanov Music Myspace profil Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 11:49 pm

Tu poruku je dobio moj profesor pre nekoliko meseci... Hehe...
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 11:49 pm

Eh.. Jos nisam pocela Majkla :S
OMG.. :S
Majku je za 3 dana rodjendan..
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 11:50 pm

Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Tu poruku je dobio moj profesor pre nekoliko meseci... Hehe...
https://friends.forumsr.com/predstavite-se-f2/pozz-ljudiiiiiiiiiiii-d-t24-90.htm



Shocked



To si mi rekla xD
Nazad na vrh Ići dole
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 31
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 11:51 pm

Ah, Moonlight,,, scream,.. make it... breeze... lies... thrilleeeeeeeeeeeeer night... strike.... na na na... skoro pa sam naucio thriller dance Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 11:52 pm

Vampyre Erotica ::
Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Tu poruku je dobio moj profesor pre nekoliko meseci... Hehe...
https://friends.forumsr.com/predstavite-se-f2/pozz-ljudiiiiiiiiiiii-d-t24-90.htm



Shocked



To si mi rekla xD

Hahaha, jao da, setila sam se sad, pre nego sto si postavila link. Razz
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 11:52 pm

Happiness is the admin ::
Ah, Moonlight,,, scream,.. make it... breeze... lies... thrilleeeeeeeeeeeeer night... strike.... na na na... skoro pa sam naucio thriller dance Very Happy

Hehe... Super. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 11:53 pm

E, deco.. Odo' ja...
Nazad na vrh Ići dole
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 31
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 11:54 pm

Ljudi, premijerno cete videtiiiiiii ovo:
PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Coverbritneyvideosea0
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 11:55 pm

Vampyre Erotica ::
E, deco.. Odo' ja...

Gde ces, bre?

Jao, Alex, super!!! Very Happy Ova plavusa, Aleksandra, me jaaaaaako podseca na Ione. Shocked
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 11:56 pm

Happiness is the admin ::
Ljudi, premijerno cete videtiiiiiii ovo:
PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Coverbritneyvideosea0
Lepo, lepo...
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 11:57 pm

Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Vampyre Erotica ::
E, deco.. Odo' ja...

Gde ces, bre?

Jao, Alex, super!!! Very Happy Ova plavusa, Aleksandra, me jaaaaaako podseca na Ione. Shocked

Plava je Bitj...

Pa, necu da sirim depresiju...
Nazad na vrh Ići dole
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 31
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Icon_minitimeSre Avg 27, 2008 12:00 am

Thank U Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 31
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Icon_minitimeSre Avg 27, 2008 12:01 am

To bi, btw, trebao da bude cover naseg prvog cd-a, lol..
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Icon_minitimeSre Avg 27, 2008 12:01 am

'Ajd ljudi, pa se cujemo.. Kissy...
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Icon_minitimeSre Avg 27, 2008 12:03 am

Vampyre Erotica ::
Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Vampyre Erotica ::
E, deco.. Odo' ja...

Gde ces, bre?

Jao, Alex, super!!! Very Happy Ova plavusa, Aleksandra, me jaaaaaako podseca na Ione. Shocked

Plava je Bitj...

Pa, necu da sirim depresiju...

Da, da, Bitj, to sam i htela da kazem...

Ej, ljudi, moram i ja da idem. Crying or Very sad

Vidimo se. :-*********
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!   PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS! - Page 11 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
PONOVO NA OKUPU, Sanjice SRECAN RODJUS!
Nazad na vrh 
Strana 11 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-
» JAAAAAAO, PONOVO NA OKUPUUUUUUU!!! :D
» SRECAN RODJENDAN KUMO :D
» Srecan rodjendan Johnyyyy!!! :D

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Friends :) :: Pricaonica :)-
Skoči na: