Friends :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Friends :)

Drustvo sa 4uma Krste :)
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Prsotineeeeeeee!!! :P

Ići dole 
+3
Happiness is the admin
NajchupaFije dete (:
.
7 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 38 ... 43  Sledeći
AutorPoruka
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 8:21 pm

Sta mi se desava sa kompom?! Sad

Anyway... Danas je 20 godina otkako je Hilel umro. Sad RIP. Hvala ti za sve sto si stvorio, hvala ti za osnivanje najboljeg benda ikada i hvala ti za divnu muziku. Bez tebe Peppersi ne bi postojali. Znam da zvuci smesno, posto cak nisam bila ni planirana kada si umro, ali nedostajes mi. Zaista. Sad Hvala ti za sve i pocivaj u miru, my lovely man. Sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 1:00 am

Proslo je tacno godinu dana od koncerta, na danasnji dan. Ne mogu da verujem. Kao da je juce bilo. I dalje ne mogu da verujem da sam videla svoje BOGOVE, iz prvog reda. U ovo vreme, pre godinu dana, 26.6., bila sam najsrecnija osoba ikada! Secam se kako sam brojala sate i minute do koncerta. NE MOGU DA VERUJEM da sam bila U ISTO VREME na istom mestu kao i oni i udisala isti vazduh...To je bio najbolji dan u mom zivotu! A ovaj 26. jun mi je taaaako tezak... Ne znam kako cu preziveti ovaj dan, jer bih dala i svoj zivot da ih vidim opet, a znam da oni vise nikada nece doci.
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 2:34 am

Jao, tacno godinu dana.. Cudno. Kao da sam juce bila budna u ovo doba i obnavljala sve tekstove i gledala sve snimke... Laughing
Znam, ponasala sam se k'o kreten... Kad se setim pocetka, kako sam vristala... Kad su padali svi oko mene, a momci neki me stitili, jer sam bila mala... I kad je bila by the way.. Kad smo se svi odjednom BAS raspevali.. Mislim, sve vreme smo pevali, ali by the way je zvucala genijalno! Barem tu kod nas, na 120m od bine... Secam se i da sam, kada su prvi put otisli rekla: "Samo jos kada bi odsvirali Give it away, kakva bi to ludnica bila"... I zaista jesu! Kao da su me culi. Tada sam i ja padala, ludela... Sta jos da kazem osim: Papricice, dolazite u Srbiju ponovo! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 3:52 am

Jaaaao, cuti... Hocu opeeeetttt!!! Crying or Very sad

Toliko mi je tesko da hocu da prespavam ovaj dan. Sad Nema sanse da dodju ponovo. Upravo se dopisujem sa Ivom i ona prica kako ne trebam da budem takav pesimista, kako postoje sanse da dodju, ali ja znam da se to nece desiti.
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 5:51 am

Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 11:39 am

Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Jaaaao, cuti... Hocu opeeeetttt!!! Crying or Very sad

Toliko mi je tesko da hocu da prespavam ovaj dan. Sad Nema sanse da dodju ponovo. Upravo se dopisujem sa Ivom i ona prica kako ne trebam da budem takav pesimista, kako postoje sanse da dodju, ali ja znam da se to nece desiti.

Sa kojom Ivom, i kako se dopisujes?
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 1:36 pm

Evo sta je Iva rekla na Krsti:

"--------------------------------------------------------------------------------

Mi smo bili napolju punih 20 sati. I dalje ne mogu da verujem da sam to fizički izdržala.

Inače, samo da vas obavestim: organizator je lagao i nas i gomilu medija. Drugar mi je na eBay kupio plan turneje od 22.06. do 08.07.2007. i to mi je danas stiglo. Članovi benda nije trebalo da se zadržavaju u Srbiji, za njih nisu bile rezervisane sobe u Hajatu, došli su čarter letom iz Amsterdama i posle koncerta se vratili tamo.

Sve ostalo što se desilo bilo je sticaj nesrećnih okolnosti; ali eto, i da se nije to desilo, oni ne bi ostali ovde."


I sad nek' neko kaze nesto...
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 2:23 pm

Jao, samo Pepperse slusam Very Happy
Posle cu da gledam snimke iz Indjije (:
Aaaaaaaaaaaaaaaaaa, kad se samo setim kako je lepo bilo SadSadSad
Cak me je i mama pitala sta mi je.. Sad
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa SadSadSad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 5:29 pm

Pa koju Ivu sa neta znas? Dopisujem se sa jednom jedinom Ivom koju znam sa neta... Johnovom. Laughing

Ma, Peppersi su divni, dali su nam divan koncert. Nisu oni krivi za kisu i za to sto su ovi nasi organizatori kreteni. Koncert je bio SAVRSEN!!! Hocu opeeeeeetttttt!!! U ovo vreme sam vec bila u prvom redu!!!!! Sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 6:00 pm

Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Pa koju Ivu sa neta znas? Dopisujem se sa jednom jedinom Ivom koju znam sa neta... Johnovom. Laughing

Ma, Peppersi su divni, dali su nam divan koncert. Nisu oni krivi za kisu i za to sto su ovi nasi organizatori kreteni. Koncert je bio SAVRSEN!!! Hocu opeeeeeetttttt!!! U ovo vreme sam vec bila u prvom redu!!!!! Sad
Pa kako se dopisujete? :S
Pozdravi je!
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 6:05 pm

Pravim novi msn... Charlie_94 je zauzeto.. chilli_pepper je zauzeto.. STA DA STAVIM?!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 6:06 pm

Dopisujemo se na zvanicnom sajtu Peppersa. Wink

Sto se imena tice, stavi nesto sa RHCP ako hoces. Wink
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 6:07 pm

Jedna osoba sa OHG-a je videla Heather...

"Hi!
Last night around 9pm, I saw Heather at the 101 Coffee Shop on Franklin in Hollywood.
She was with 2 friends, they didn't sit down, maybe they were waiting for more people. We left before we could find out what the deal was.

She is tall and super skinny in person.
I know I am going to get heat for this, but she is much much prettier in person. Very soft sweet face, not masculine at all, which was a bit of a shock for me.
I pointed her out to my friend that I was with and told him that she was AK's girlfriend and he said-I noticed her when she came in, she is pretty.

she looks her age in person, very young.
I don't think she photographs as young as she actually looks in person."


JAAAAAAKO mi je drago da je Heather OK sad. Smile
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 6:08 pm

Elizabeth Bathory ::
Pravim novi msn... Charlie_94 je zauzeto.. chilli_pepper je zauzeto.. STA DA STAVIM?!
Hahahaha.. shes_only_14 Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 6:08 pm

Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Dopisujemo se na zvanicnom sajtu Peppersa. Wink

Sto se imena tice, stavi nesto sa RHCP ako hoces. Wink
Pa jesam Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 6:09 pm

Hehe... Laughing Ali pola ljudi nece da provali da je to zbog Peppersa. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 6:12 pm

Kako sam ljubomornaaaaaa!!!!!

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 LOVE023

Ima jos slika, ali Alex ce me spaliti. Jaooooooooooooooj, kako sam ljubomornaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! Mad Sad HOCU I JA CEDA DA ME GRLI TAKOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!! Sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 6:16 pm

Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Hehe... Laughing Ali pola ljudi nece da provali da je to zbog Peppersa. Laughing
Ko ih sisa Very Happy
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, sad sam pustila malo EKV.. Do sad sam samo RHCP.. Aaaaaaaaaaaa, peppersiiiiiiiiiiiii Very Happy:D:D
Jao, htela sam da zaplacem... Znas kako bih zelela da se ponovi? Andjelkaaaaaaaaaaaaaa SadSadSad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 6:18 pm

I JA BIIIIIIIIIIIIIH!!!!!!!!!! Umrecuuu!!! Sad

Btw, kad smo vec kod EKV-a, znas li da je Milan izjavio da obozava Pepperse, jos mnoogoo pre nego sto su postali popularni kod nas? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 6:20 pm

Veceras cu tek da budem sjebana... Dolazi mi drustvo, a bicu sjebana i to uzasno. Sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 6:22 pm

Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
I JA BIIIIIIIIIIIIIH!!!!!!!!!! Umrecuuu!!! Sad

Btw, kad smo vec kod EKV-a, znas li da je Milan izjavio da obozava Pepperse, jos mnoogoo pre nego sto su postali popularni kod nas? Very Happy
Nisam znala Sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 6:27 pm

Elizabeth Bathory ::
Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
I JA BIIIIIIIIIIIIIH!!!!!!!!!! Umrecuuu!!! Sad

Btw, kad smo vec kod EKV-a, znas li da je Milan izjavio da obozava Pepperse, jos mnoogoo pre nego sto su postali popularni kod nas? Very Happy
Nisam znala Sad

Sta ti je tu tuzno? Znam, zato sto je Milan... umro... Sad Ali valjda treba da nam bude lepo sto je imao super muzicki ukus. Wink
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 6:28 pm

Jao, da Very Happy
Micika mala Sad
Da je ziv, rodjendan bi mu bio TACNO mesec dana posle mog, 21.9. Very Happy
SadSad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 6:31 pm

Jbg... Sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 6:32 pm

Moji 'oce da me udaju... Shocked Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 34 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prsotineeeeeeee!!! :P
Nazad na vrh 
Strana 34 od 43Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 38 ... 43  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Friends :) :: Pricaonica :)-
Skoči na: