Friends :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Friends :)

Drustvo sa 4uma Krste :)
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Prsotineeeeeeee!!! :P

Ići dole 
+3
Happiness is the admin
NajchupaFije dete (:
.
7 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 37 ... 43  Sledeći
AutorPoruka
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 9:10 pm

Hard to concentrate

Hustle Bustle
And so much muscle
Our cells about to separate
Now I find it hard to concentrate
And temporary, this cash and carry
I’m stepping up to indicate
The time has come to deviate and

All I want is for you to be happy
And take this moment to make you my family
And finally you have found something perfect
And finally you have found…

Death defying, this mess I’m buying
It’s raining down with love and hate
Now I find it hard to motivate
And estuary is blessed but scary
Our hearts about to palpitate
And I’m not about to hesitate

And want to treasure the rest of your days here
And give you pleasure in so many ways, dear
And finally you have found something perfect
And finally you have found…
Here we go.

Do you want me to show up for duty?
And serve this woman and honor her beauty?
And finally you have found something perfect
And finally you have found... yourself
With me...
Will you... agree... to take this man... into your world..
And now... we are as one...


(Aaaaaa, hocu da meni to pevaaaa dok me prosiiiii, aaaaa... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad )

The heat exchanger
Is living in this figure 8
Now I’ll do my best to recreate.
And Sweet precision.
And soft collision
Our hearts about to palpitate
Now I find it hard to separate.

And all I want is for you to be happy
And take this woman and make you my family
And finally you have found someone perfect
And finally you have found

All I want is for you to be happy
And take this woman and make you my family
And finally you have found someone perfect
And finally you have found…
Yourself.


Poslednji izmenio Mrs. Kiedis-RHCP4ever dana Čet Jun 12, 2008 9:11 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 9:11 pm

Jao, znas sta bih JAKO volela? Da odem u Finsku, na jezero Bodom Very Happy
I da se ubijem. Bilo bi kul. Ali kao, da se bacim u vodu.. Ne, bolje, rezem vene, i odmah se bacim u vodu. I onda me voda nosi, a ja mrtva. Obucena u neku prelepu gothic haljinu.. Sa prelepom dugom kosom... A kako cu biti mrtva, bicu bleda.. A usne ce mi od krvi biti crvene.. Kako bi to bilo lepo.... Evo, sve zamisljam... Jezero, Finska, haljina.. Ja bleda, nekako bih bila lepa.. Ne znam.. Zaista bi mi bilo super. Ne bih brinula ni o cemu, ne bih se plasila starosti (ne plasim se smrti, nego starosti Neutral ), umrla bih bas onako kako sam oduvek zelela. Joooj, kako zelim da mi se to ostvari Sad
Nemas pojma koliko bih to zelela. Sad
Znaci..
Vec svi u skoli misle da nisam normalna:
1. Finska, svi zele negde drugo, a ja u Finsku.
2. Zelim da se ubijem, i to na najmorbidniji nacin koji su oni ikada culi.
Mislim, sta reci?
Ali ja to TAKO OCAJNICKI zelim SadSadSad
Samo gledam kako to da ostvarim? :S
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 9:12 pm

Fight like a brave ::
Jao, znas sta bih JAKO volela? Da odem u Finsku, na jezero Bodom Very Happy
I da se ubijem. Bilo bi kul. Ali kao, da se bacim u vodu.. Ne, bolje, rezem vene, i odmah se bacim u vodu. I onda me voda nosi, a ja mrtva. Obucena u neku prelepu gothic haljinu.. Sa prelepom dugom kosom... A kako cu biti mrtva, bicu bleda.. A usne ce mi od krvi biti crvene.. Kako bi to bilo lepo.... Evo, sve zamisljam... Jezero, Finska, haljina.. Ja bleda, nekako bih bila lepa.. Ne znam.. Zaista bi mi bilo super. Ne bih brinula ni o cemu, ne bih se plasila starosti (ne plasim se smrti, nego starosti Neutral ), umrla bih bas onako kako sam oduvek zelela. Joooj, kako zelim da mi se to ostvari Sad
Nemas pojma koliko bih to zelela. Sad
Znaci..
Vec svi u skoli misle da nisam normalna:
1. Finska, svi zele negde drugo, a ja u Finsku.
2. Zelim da se ubijem, i to na najmorbidniji nacin koji su oni ikada culi.
Mislim, sta reci?
Ali ja to TAKO OCAJNICKI zelim SadSadSad
Samo gledam kako to da ostvarim? :S

Plasis me. Shocked Ti nisi normalna, NE POMISLJAJ na tako nesto. No No No
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 9:13 pm

Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Fight like a brave ::
Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Fight like a brave ::
Ma, ko je njega sta pitao? C, c, c.. Silujes ga ti, ja cuvam Everlyja, onda se smuvate, i tak' to... Pa novi Kiedisovi, mawi, lepi Very Happy
Sve, sve.. xD
Bice vam fensi, a ja cem da cuvam bebu, dok se vi, khm, muvate, moze? Razz

Hahaha... Moze, ako on pristane. Razz Necu da ga silujem, hocu da me voli. Razz

Pristace, mora xD
Veruj mi Very Happy
Idemo u LA Very Happy:D:D
'Ocu da osnujem bend xD

Haha... Jaaaaoj, kako bih htela da se to desiiiiii... Aaaaaaaaaa.... Zamisli, imam ga samo za sebe i idem na SVE MOGUCE koncerte Peppersaaaaa... Aaaaaaaaaaa...
Haha, desice se, kazem ti Wink Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 9:14 pm

Btw, nisam proveravala tekst, samo sam iskopirala, mozda ima gresaka. Wink Nisam sad sposobna da citam, plakacu. Sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 9:15 pm

Fight like a brave ::
Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Fight like a brave ::
Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Fight like a brave ::
Ma, ko je njega sta pitao? C, c, c.. Silujes ga ti, ja cuvam Everlyja, onda se smuvate, i tak' to... Pa novi Kiedisovi, mawi, lepi Very Happy
Sve, sve.. xD
Bice vam fensi, a ja cem da cuvam bebu, dok se vi, khm, muvate, moze? Razz

Hahaha... Moze, ako on pristane. Razz Necu da ga silujem, hocu da me voli. Razz

Pristace, mora xD
Veruj mi Very Happy
Idemo u LA Very Happy:D:D
'Ocu da osnujem bend xD

Haha... Jaaaaoj, kako bih htela da se to desiiiiii... Aaaaaaaaaa.... Zamisli, imam ga samo za sebe i idem na SVE MOGUCE koncerte Peppersaaaaa... Aaaaaaaaaaa...
Haha, desice se, kazem ti Wink Very Happy

Odgovori mi nesto ozbiljno... Da li ti SHVATAS da se to NIKADA nece desiti, nazalost? Sad Da li shvatas da je to SAMO mastanje? Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 9:17 pm

Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Fight like a brave ::
Jao, znas sta bih JAKO volela? Da odem u Finsku, na jezero Bodom Very Happy
I da se ubijem. Bilo bi kul. Ali kao, da se bacim u vodu.. Ne, bolje, rezem vene, i odmah se bacim u vodu. I onda me voda nosi, a ja mrtva. Obucena u neku prelepu gothic haljinu.. Sa prelepom dugom kosom... A kako cu biti mrtva, bicu bleda.. A usne ce mi od krvi biti crvene.. Kako bi to bilo lepo.... Evo, sve zamisljam... Jezero, Finska, haljina.. Ja bleda, nekako bih bila lepa.. Ne znam.. Zaista bi mi bilo super. Ne bih brinula ni o cemu, ne bih se plasila starosti (ne plasim se smrti, nego starosti Neutral ), umrla bih bas onako kako sam oduvek zelela. Joooj, kako zelim da mi se to ostvari Sad
Nemas pojma koliko bih to zelela. Sad
Znaci..
Vec svi u skoli misle da nisam normalna:
1. Finska, svi zele negde drugo, a ja u Finsku.
2. Zelim da se ubijem, i to na najmorbidniji nacin koji su oni ikada culi.
Mislim, sta reci?
Ali ja to TAKO OCAJNICKI zelim SadSadSad
Samo gledam kako to da ostvarim? :S

Plasis me. Shocked Ti nisi normalna, NE POMISLJAJ na tako nesto. No No No

Da li verujes da sam se smeskala dok sam sve to pisala, a da sam upravo pukla od smeha kada sam procitala tvoj post? Znas li koliko ja to zelim? Ne mozes ni da zamislis, vec 2 godine razmisljam o tome.. Mislim da bih mogla to sada da odradim.. Sada, kad odem u Tivat.. Nema veze sto nije Finska.. Napisacu mojima sta zelim kad umrem, tacnije, gde hocu da mi telo zavrsi... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 9:17 pm

Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Fight like a brave ::
Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Fight like a brave ::
Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Fight like a brave ::
Ma, ko je njega sta pitao? C, c, c.. Silujes ga ti, ja cuvam Everlyja, onda se smuvate, i tak' to... Pa novi Kiedisovi, mawi, lepi Very Happy
Sve, sve.. xD
Bice vam fensi, a ja cem da cuvam bebu, dok se vi, khm, muvate, moze? Razz

Hahaha... Moze, ako on pristane. Razz Necu da ga silujem, hocu da me voli. Razz

Pristace, mora xD
Veruj mi Very Happy
Idemo u LA Very Happy:D:D
'Ocu da osnujem bend xD

Haha... Jaaaaoj, kako bih htela da se to desiiiiii... Aaaaaaaaaa.... Zamisli, imam ga samo za sebe i idem na SVE MOGUCE koncerte Peppersaaaaa... Aaaaaaaaaaa...
Haha, desice se, kazem ti Wink Very Happy

Odgovori mi nesto ozbiljno... Da li ti SHVATAS da se to NIKADA nece desiti, nazalost? Sad Da li shvatas da je to SAMO mastanje? Crying or Very sad

'Oce.
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 9:23 pm

Ne mogu vise... I ja hocu da smislim nacin da se ubijem... Boli me, jebote... Boli me uzasno. Nikada nisam mislila da cu JA da se zaljubim, jer ja uopste nisam u tom fazonu da gledam momke, da komentarisem... Znaci, ne mogu vise. Samo za njega sam se zalepila, on je jedini koga volim na taj nacin, non-stop mislim na njega. Dala bih mu sve- i svoj zivot. Umrla bih zbog njega. Ja njega POZNAJEM na neki nacin. ZNAM kakav je. Ljudi mogu da veruju u to ili ne, ali ti valjda znas. Ne izlazi mi iz glave... Sve se vrti oko njega. Jos jedan problem je sto sam najveci fanatik PEPPERSA ikada i TOLIKO ih obozavam i onda ih stalno slusam i gledam i bude mi jos teze... On je... Ne znam kako da opisem koliko mi znaci. A to nikada nece znati. Ne zna da postojim na ovom svetu. Ne zna ni da moje ime postoji. Sve me boli. Tesko mi je da disem, tesko mi je da zivim. Tesko mi je da slusam pesme koje je napisao kada je bio tuzan, tesko mi je da slusam pesme iz Indjije, tesko mi je sve... Stalno mi je tesko... Tesko mi je i da ga gledam tako savrsenog. Drago mi je da takvo savrsenstvo postoji, ali mi je i tesko. Muka mi je od zivota. Mrzim sebe. Mrzim ovo u sta sam se pretvorila. Hocu staru sebe nazad. Ili jos bolje- hocu da umrem. Ne mogu vise lazno da se smejem, a da se osecam kao govno i da umirem iznutra.


Poslednji put izmenio Mrs. Kiedis-RHCP4ever dana Čet Jun 12, 2008 9:26 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 9:24 pm

Aleksandra ::
Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Fight like a brave ::
Jao, znas sta bih JAKO volela? Da odem u Finsku, na jezero Bodom Very Happy
I da se ubijem. Bilo bi kul. Ali kao, da se bacim u vodu.. Ne, bolje, rezem vene, i odmah se bacim u vodu. I onda me voda nosi, a ja mrtva. Obucena u neku prelepu gothic haljinu.. Sa prelepom dugom kosom... A kako cu biti mrtva, bicu bleda.. A usne ce mi od krvi biti crvene.. Kako bi to bilo lepo.... Evo, sve zamisljam... Jezero, Finska, haljina.. Ja bleda, nekako bih bila lepa.. Ne znam.. Zaista bi mi bilo super. Ne bih brinula ni o cemu, ne bih se plasila starosti (ne plasim se smrti, nego starosti Neutral ), umrla bih bas onako kako sam oduvek zelela. Joooj, kako zelim da mi se to ostvari Sad
Nemas pojma koliko bih to zelela. Sad
Znaci..
Vec svi u skoli misle da nisam normalna:
1. Finska, svi zele negde drugo, a ja u Finsku.
2. Zelim da se ubijem, i to na najmorbidniji nacin koji su oni ikada culi.
Mislim, sta reci?
Ali ja to TAKO OCAJNICKI zelim SadSadSad
Samo gledam kako to da ostvarim? :S

Plasis me. Shocked Ti nisi normalna, NE POMISLJAJ na tako nesto. No No No

Da li verujes da sam se smeskala dok sam sve to pisala, a da sam upravo pukla od smeha kada sam procitala tvoj post? Znas li koliko ja to zelim? Ne mozes ni da zamislis, vec 2 godine razmisljam o tome.. Mislim da bih mogla to sada da odradim.. Sada, kad odem u Tivat.. Nema veze sto nije Finska.. Napisacu mojima sta zelim kad umrem, tacnije, gde hocu da mi telo zavrsi... Very Happy

Nemoj, molim te, sad i ti to da mi radis. Molim te.
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 9:25 pm

Aleksandra ::
Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Fight like a brave ::
Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Fight like a brave ::
Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Fight like a brave ::
Ma, ko je njega sta pitao? C, c, c.. Silujes ga ti, ja cuvam Everlyja, onda se smuvate, i tak' to... Pa novi Kiedisovi, mawi, lepi Very Happy
Sve, sve.. xD
Bice vam fensi, a ja cem da cuvam bebu, dok se vi, khm, muvate, moze? Razz

Hahaha... Moze, ako on pristane. Razz Necu da ga silujem, hocu da me voli. Razz

Pristace, mora xD
Veruj mi Very Happy
Idemo u LA Very Happy:D:D
'Ocu da osnujem bend xD

Haha... Jaaaaoj, kako bih htela da se to desiiiiii... Aaaaaaaaaa.... Zamisli, imam ga samo za sebe i idem na SVE MOGUCE koncerte Peppersaaaaa... Aaaaaaaaaaa...
Haha, desice se, kazem ti Wink Very Happy

Odgovori mi nesto ozbiljno... Da li ti SHVATAS da se to NIKADA nece desiti, nazalost? Sad Da li shvatas da je to SAMO mastanje? Crying or Very sad

'Oce.

Da li shvatas da je to samo masta? Sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 9:28 pm

Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Ne mogu vise... I ja hocu da smislim nacin da se ubijem... Boli me, jebote... Boli me uzasno. Nikada nisam mislila da cu JA da se zaljubim, jer ja uopste nisam u tom fazonu da gledam momke, da komentarisem... Znaci, ne mogu vise. Samo za njega sam se zalepila, on je jedini koga volim na taj nacin, non-stop mislim na njega. Dala bih mu sve- i svoj zivot. Umrla bih zbog njega. Ja njega POZNAJEM na neki nacin. ZNAM kakav je. Ljudi mogu da veruju u to ili ne, ali ti valjda znas. Ne izlazi mi iz glave... Sve se vrti oko njega. Jos jedan problem je sto sam najveci fanatik PEPPERSA ikada i TOLIKO ih obozavam i onda ih stalno slusam i gledam i bude mi jos teze... On je... Ne znam kako da opisem koliko mi znaci. A to nikada nece znati. Ne zna da postojim na ovom svetu. Ne zna ni da moje ime postoji. Sve me boli. Tesko mi je da disem, tesko mi je da zivim. Tesko mi je da slusam pesme koje je napisao kada je bio tuzan, tesko mi je da slusam pesme iz Indjije, tesko mi je sve... Stalno mi je tesko... Tesko mi je i da ga gledam tako savrsenog. Drago mi je da takvo savrsenstvo postoji, ali mi je i tesko. Muka mi je od zivota. Mrzim sebe. Mrzim ovo u sta sam se pretvorila. Hocu staru sebe nazad. Ili jos bolje- hocu da umrem. Ne mogu vise lazno da se smejem, a da se osecam kao govno i da umirem iznutra.

Gde smo se nasle? No
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 9:29 pm

Kada vec pricamo o tom nacinu ubijanja, smislila sam i ja... Zamisljam lepo kako skacem sa zgrade i naravno umirem odmah... A svi znaju razlog mog samoubistva... Svi, ukljucujici i Pepperse... I onda procitaju oprostajnu poruku koju sam im ostavila i dodju mi na sahranu... I tamo mi sviraju npr. Venice Queen... Ili bilo koju pesmu za Hillela, Kurta ili Rivera... samo prebace u zenski rod... I meni grobari lepo spustaju sanduk, sahranjuju me... I sve bude super. Peppersi znaju da postojim, tj. da sam nekada postojala...
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 9:31 pm

Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Kada vec pricamo o tom nacinu ubijanja, smislila sam i ja... Zamisljam lepo kako skacem sa zgrade i naravno umirem odmah... A svi znaju razlog mog samoubistva... Svi, ukljucujici i Pepperse... I onda procitaju oprostajnu poruku koju sam im ostavila i dodju mi na sahranu... I tamo mi sviraju npr. Venice Queen... Ili bilo koju pesmu za Hillela, Kurta ili Rivera... samo prebace u zenski rod... I mene onako spustaju u grob... I sve bude super. Znaju da postojim, tj. da sam nekada postojala...
Zanimljivo. Mada, ja ti to ne bih preporucila. Nemoj da se ubijas, ti imas prijatelje i porodicu koji te vole Wink
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 9:31 pm

Aleksandra ::
Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Ne mogu vise... I ja hocu da smislim nacin da se ubijem... Boli me, jebote... Boli me uzasno. Nikada nisam mislila da cu JA da se zaljubim, jer ja uopste nisam u tom fazonu da gledam momke, da komentarisem... Znaci, ne mogu vise. Samo za njega sam se zalepila, on je jedini koga volim na taj nacin, non-stop mislim na njega. Dala bih mu sve- i svoj zivot. Umrla bih zbog njega. Ja njega POZNAJEM na neki nacin. ZNAM kakav je. Ljudi mogu da veruju u to ili ne, ali ti valjda znas. Ne izlazi mi iz glave... Sve se vrti oko njega. Jos jedan problem je sto sam najveci fanatik PEPPERSA ikada i TOLIKO ih obozavam i onda ih stalno slusam i gledam i bude mi jos teze... On je... Ne znam kako da opisem koliko mi znaci. A to nikada nece znati. Ne zna da postojim na ovom svetu. Ne zna ni da moje ime postoji. Sve me boli. Tesko mi je da disem, tesko mi je da zivim. Tesko mi je da slusam pesme koje je napisao kada je bio tuzan, tesko mi je da slusam pesme iz Indjije, tesko mi je sve... Stalno mi je tesko... Tesko mi je i da ga gledam tako savrsenog. Drago mi je da takvo savrsenstvo postoji, ali mi je i tesko. Muka mi je od zivota. Mrzim sebe. Mrzim ovo u sta sam se pretvorila. Hocu staru sebe nazad. Ili jos bolje- hocu da umrem. Ne mogu vise lazno da se smejem, a da se osecam kao govno i da umirem iznutra.

Gde smo se nasle? No

Ne znam. Ne mogu vise ovako. ZASTO sam morala da se zaljubim u osobu koja ne zna ni da POSTOJIM, niti ce ikada znati?! ZASTO?!?!?!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 9:32 pm

Aleksandra ::
Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Kada vec pricamo o tom nacinu ubijanja, smislila sam i ja... Zamisljam lepo kako skacem sa zgrade i naravno umirem odmah... A svi znaju razlog mog samoubistva... Svi, ukljucujici i Pepperse... I onda procitaju oprostajnu poruku koju sam im ostavila i dodju mi na sahranu... I tamo mi sviraju npr. Venice Queen... Ili bilo koju pesmu za Hillela, Kurta ili Rivera... samo prebace u zenski rod... I mene onako spustaju u grob... I sve bude super. Znaju da postojim, tj. da sam nekada postojala...
Zanimljivo. Mada, ja ti to ne bih preporucila. Nemoj da se ubijas, ti imas prijatelje i porodicu koji te vole Wink

Pa znam, ali ne mogu vise. To je jedini nacin da saznaju da sam postojala.
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 9:35 pm

Mocan mi je potpis, ha? xD
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 9:37 pm

Jao. Sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 9:38 pm

Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Jao. Sad
Prelepo, a? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 9:39 pm

Tuzno. Sad Jako tuzno.
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 9:41 pm

Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Tuzno. Sad Jako tuzno.
Shvaticu to kao "prelepo" Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 9:44 pm

Zasto sam morala da se zaljubim u njega? Zasto sam morala da zavolim Pepperse i onda se zaljubim u njega? Zasto?!?!?! Sad Zasto nisam mogla lepo da ostanem nezaljubljena i srecna ili da se zaljubim u nekog iz moje okoline? SVE bih dala da sam zaljubljena u nekog ko mi je blizu, pa makar taj neko bio takodje nedostizan, ali bar bi mi bio blizu... Ali ne, ja sam MORALA da se zaljubim u Anthonyja Kiedisa. Sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 9:46 pm

Mrs. Kiedis-RHCP4ever ::
Zasto sam morala da se zaljubim u njega? Zasto sam morala da zavolim Pepperse i onda se zaljubim u njega? Zasto?!?!?! Sad Zasto nisam mogla lepo da ostanem nezaljubljena i srecna ili da se zaljubim u nekog iz moje okoline? SVE bih dala da sam zaljubljena u nekog ko mi je blizu, pa makar taj neko bio takodje nedostizan, ali bar bi mi bio blizu... Ali ne, ja sam MORALA da se zaljubim u Anthonyja Kiedisa. Sad

No
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 9:47 pm

Nije mi jasno zasto mi zivot ovo radi. Sta sam zgresila?
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 9:47 pm

To se i ja pitam? grrrrr..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 31 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prsotineeeeeeee!!! :P
Nazad na vrh 
Strana 31 od 43Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 37 ... 43  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Friends :) :: Pricaonica :)-
Skoči na: