Friends :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Friends :)

Drustvo sa 4uma Krste :)
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Prsotineeeeeeee!!! :P

Ići dole 
+3
Happiness is the admin
NajchupaFije dete (:
.
7 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 43  Sledeći
AutorPoruka
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Icon_minitimeČet Maj 08, 2008 11:53 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Izvini sto sam te smorila... Sad
Ne jedi govna! Koliko puta da ti kazem, moronko, NE MOZES da me smoris!!!!!!!!! Kako mrzim kad mi prica da me smara, a zna da ne moze NIKADA da me smori SadSadSad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Icon_minitimeČet Maj 08, 2008 11:53 pm

Happiness is the admin ::
Nisam ljut na tebe... Sad
I don't think so... No
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Icon_minitimeČet Maj 08, 2008 11:56 pm

Christina Death ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Izvini sto sam te smorila... Sad
Ne jedi govna! Koliko puta da ti kazem, moronko, NE MOZES da me smoris!!!!!!!!! Kako mrzim kad mi prica da me smara, a zna da ne moze NIKADA da me smori SadSadSad

Pa ne mislim bukvalno smara... Ali ti nije bas divno to da slusas... Vidis da si htela da odes.
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Icon_minitimePet Maj 09, 2008 12:03 am

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Christina Death ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Izvini sto sam te smorila... Sad
Ne jedi govna! Koliko puta da ti kazem, moronko, NE MOZES da me smoris!!!!!!!!! Kako mrzim kad mi prica da me smara, a zna da ne moze NIKADA da me smori SadSadSad

Pa ne mislim bukvalno smara... Ali ti nije bas divno to da slusas... Vidis da si htela da odes.

To sam rekla u smislu "ubicu se". I nije mi DIVNO, naravno, nije mi divno da gledam kako se nerviras Wink
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Icon_minitimePet Maj 09, 2008 12:03 am

Pa znam da nije... Sad Ali jbg. Sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Icon_minitimePet Maj 09, 2008 9:36 pm

Oh, moj Boze!!!!!!!!!!!!!! Ja sam ga videla!!!!!! Jao, kosa mu je tako porasla, skoro kao moja!!!!!!!! A Milena me zezala : "Oooooh, evo mi ga kum", i pocela je da se dere:"Kumeeeeeeeeee, gde si, bre?"... Sreca pa je nije cuo... Jao, kako ima lepu kosicu, kako je prelep.. UMIREM SadSad
Tako je divan, zlatan, zgodan....... Jaooooooooooooooo Very Happy:D:D:SadSadSadVery Happy
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 1:35 am

Bas mi je dragooo!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Sto ja nisam zaljubljena u nekoga iz moje okoline? Crying or Very sad

Kad smo vec kod zaljubljenosti... Ne znam sta da radim, sve mislim da se onaj drug pali na mene. Sad No Do sad je drustvo bilo kod mene i on je bio tu, naravno... Mislim, jeste da se non-stop grlim sa ostalim drugovima, ali ih stvarno gledam kao BRACU. A on uopste nema taj odnos sa drugaricama. Ali, UVEK sedi pored mene, grli me, zadirkuje me... Rolling Eyes Ne znam sta da radim, glup je osecaj. Ja svoje drugove gledam ISKLJUCIVO kao drugove. Sad Uzasno mi je neprijatno. Sve vreme me kao zadirkuje i zezamo se (zezam se kao sto se zezam sa svima), a on onda dodje i UVEK me zagrli i kaze: "Izviini..." i nasmeje se i stalno mi deli komplimente (najvise me zeza da imam ogromne grudi, kao iz zezanja Rolling Eyes Mada celo drustvo me tovari zbog toga- i drugovi i drugarice.) I onda kao nesto peva, zeza se, a ugaseno nam je svetlo, a on kao: "Kako je romanticno" i pocne da se smeje, a sedi pored mene...Sve vreme sedi pored mene. Kad slucajno ustane i neko drugi sedne pored, UVEK nadje nacin da nekako opet sedne pored i sve vreme me grli. I kad idemo gradom. Meni su UVEK LEDENE ruke i veceras me je celo vece terao da mu "hladim celo"... Razz Bilo bi mi OK da ovo radi neko od ostalih drugova, JER ZNAM DA ME GLEDAJU KAO SESTRU, ali ovaj NEMA takav odnos sa drugaricama. Uzasno se osecam, ne znam sta da radim... No Stvarno ga mnogo volim kao druga i super se zezamo, ali neprijatno mi je kad pomislim da on mozda... Znate vec. No Izvinite ako sam vas smorila, ali morala sam da pitam za savet, posto NE ZNAM koga drugog da pitam, jer mi je glupo, osobe iz RL-a mogu da me zezaju. No
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 2:59 am

Ja sam plakala... Znaci, samo razmisljam o njemu, i plakala sam najmanje pola sata.. Ljudi, ja ga volim.
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 3:22 pm

Kumo, na OHG-u... Ima li nasih?Razz
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 5:23 pm

Citat:
Originally posted by jebote_ja
stoko nedojebana, ne diraj mi dete!!



LOL
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 5:32 pm

Whitesnake ::
Kumo, na OHG-u... Ima li nasih?Razz

Ima nekoliko hrvata... Ima i nekoliko Srba, ali nisu bas aktivni... Diivan ti je avatar. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 5:37 pm

Sad je bila knock me down na vh1... Joooooooooooj, sto su bili slatki Very Happy:D:D
Na 42-gom mestu, the best of rock riffs...
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 5:38 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Whitesnake ::
Kumo, na OHG-u... Ima li nasih?Razz

Ima nekoliko hrvata... Ima i nekoliko Srba, ali nisu bas aktivni... Diivan ti je avatar. Very Happy
Jao, znam da je divan Very Happy
A tvoja najgora nocna mora se reg. tamo, da znas... Razz
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 5:40 pm

Gde si sada, bre? Sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 5:46 pm

Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 5:47 pm

Charlie Smile ::
Sad je bila knock me down na vh1... Joooooooooooj, sto su bili slatki Very Happy:D:D
Na 42-gom mestu, the best of rock riffs...

Knock me down su pustali na VH1?! Shocked Ubicu se, nisam gledalaaaa!!! No Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 5:48 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Charlie Smile ::
Sad je bila knock me down na vh1... Joooooooooooj, sto su bili slatki Very Happy:D:D
Na 42-gom mestu, the best of rock riffs...

Knock me down su pustali na VH1?! Shocked Ubicu se, nisam gledalaaaa!!! No Sad Sad Sad
Da, 'ladno Shocked
I ja sam uhvatila na sredini.. I kao, u soku sam, uopste, peppersi, ej?! Okrecem, i vidim Antha... Jbt... A onda vidim Knock me down.. Da se ubijem jbt lol!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 5:48 pm

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Juliacher2hj9

Joooj... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 5:50 pm

Joj, sto ima oci taj covek Shocked
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 5:50 pm

Charlie Smile ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Charlie Smile ::
Sad je bila knock me down na vh1... Joooooooooooj, sto su bili slatki Very Happy:D:D
Na 42-gom mestu, the best of rock riffs...

Knock me down su pustali na VH1?! Shocked Ubicu se, nisam gledalaaaa!!! No Sad Sad Sad
Da, 'ladno Shocked
I ja sam uhvatila na sredini.. I kao, u soku sam, uopste, peppersi, ej?! Okrecem, i vidim Antha... Jbt... A onda vidim Knock me down.. Da se ubijem jbt lol!

Ma ne cudim se ja sto su pustali Pepperse, nego sto su pustili "Knock me down", sa Mother's Milk albuma... Cudi me da su pustili ista pre BSSM ere... Pustili su jednom i "True men don't kill coyotes".


Poslednji izmenio Andjelka Kiedis-RHCP4ever dana Sub Maj 10, 2008 5:52 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 5:50 pm

Charlie Smile ::
Joj, sto ima oci taj covek Shocked

Diiivne oci ima... Very Happy Vidi kako se cakle... Very Happy Diiivan je ceo, bre. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 5:51 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Charlie Smile ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Charlie Smile ::
Sad je bila knock me down na vh1... Joooooooooooj, sto su bili slatki Very Happy:D:D
Na 42-gom mestu, the best of rock riffs...

Knock me down su pustali na VH1?! Shocked Ubicu se, nisam gledalaaaa!!! No Sad Sad Sad
Da, 'ladno Shocked
I ja sam uhvatila na sredini.. I kao, u soku sam, uopste, peppersi, ej?! Okrecem, i vidim Antha... Jbt... A onda vidim Knock me down.. Da se ubijem jbt lol!

Ma ne cudim se ja sto su pustali Pepperse, nego sto su pustili "Knock me down", sa Mother's Milk albuma... Cudi me da su pustili ista pre BSSM ere... Pustili su jednom i "Tre man don't kill coyotes".

Znam, znam zasto se cudis Smile
Znam, true man su pustali kad je bio first, best, last weekend Wink
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 5:52 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Charlie Smile ::
Joj, sto ima oci taj covek Shocked

Diiivne oci ima... Very Happy Vidi kako se cakle... Very Happy Diiivan je ceo, bre. Very Happy
"Volimo hasis, oci nam se cakle" lol! lol!
Ajs Nigrutin lol!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 5:52 pm

Charlie Smile ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Charlie Smile ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Charlie Smile ::
Sad je bila knock me down na vh1... Joooooooooooj, sto su bili slatki Very Happy:D:D
Na 42-gom mestu, the best of rock riffs...

Knock me down su pustali na VH1?! Shocked Ubicu se, nisam gledalaaaa!!! No Sad Sad Sad
Da, 'ladno Shocked
I ja sam uhvatila na sredini.. I kao, u soku sam, uopste, peppersi, ej?! Okrecem, i vidim Antha... Jbt... A onda vidim Knock me down.. Da se ubijem jbt lol!

Ma ne cudim se ja sto su pustali Pepperse, nego sto su pustili "Knock me down", sa Mother's Milk albuma... Cudi me da su pustili ista pre BSSM ere... Pustili su jednom i "Tre man don't kill coyotes".

Znam, znam zasto se cudis Smile
Znam, true man su pustali kad je bio first, best, last weekend Wink

Da, znam. Smile
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Icon_minitimeSub Maj 10, 2008 5:53 pm

Charlie Smile ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Charlie Smile ::
Joj, sto ima oci taj covek Shocked

Diiivne oci ima... Very Happy Vidi kako se cakle... Very Happy Diiivan je ceo, bre. Very Happy
"Volimo hasis, oci nam se cakle" lol! lol!
Ajs Nigrutin lol!

Razz Njemu se cakle zboh Heather i Everlyja. Razz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prsotineeeeeeee!!! :P   Prsotineeeeeeee!!! :P - Page 12 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prsotineeeeeeee!!! :P
Nazad na vrh 
Strana 12 od 43Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 43  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Friends :) :: Pricaonica :)-
Skoči na: