Friends :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Friends :)

Drustvo sa 4uma Krste :)
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Icon_minitimeSub Mar 22, 2008 6:18 pm

Annie Jackson ::
Ok, znaci, ne verujem da si TOLIKO prsla lol!
Prvo, ja NIKADA ne bih primetila da nema carapu, a drugo, nikada nisam razmisljala o GOLOM Anthony-ju... Boze... Perverznjakinjo Razz:P:P:P:P

Hahaha... lol! Pa jednostavno mi je neverovatna cinjenica da su bili u Srbiji, na istom mestu u isto vreme kao i ja... I plus se i presvlacili... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Icon_minitimeSub Mar 22, 2008 6:19 pm

KAKO su mi slatki Anth i Ione ovde... Very Happy

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 P1010009jr7
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Icon_minitimeSub Mar 22, 2008 6:22 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Annie Jackson ::
Ok, znaci, ne verujem da si TOLIKO prsla lol!
Prvo, ja NIKADA ne bih primetila da nema carapu, a drugo, nikada nisam razmisljala o GOLOM Anthony-ju... Boze... Perverznjakinjo Razz:P:P:P:P

Hahaha... lol! Pa jednostavno mi je neverovatna cinjenica da su bili u Srbiji, na istom mestu u isto vreme kao i ja... I plus se i presvlacili... Laughing
Jao, kad se setim tog dana... Znaci, bilo je suncano i toplo. Dosli smo oko 16h, i vec u 17h smo usli. Nisam znala sta mi se desava.. I onda je proleteo jedan helikopter. Policija or somethin', a drugi.. Iz drugog nam je neko mahao. Dok sam ja shvatila ko je to, u stvari, bio... Jel znas? Very Happy lol!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Icon_minitimeSub Mar 22, 2008 6:25 pm

Jaoj, cuti, ne podsecaj meeee!!! Ja se sve tripujem da nisam mahala njihovom helikopteru... Mahala sam svima, ali svi kazu da ti nisu oni... I sve se tripujem da njihovom nisam mahala... Htela sam da se ubijem koliko me je grizla savest ako nisam videla helikopter... Crying or Very sad Stalno pricam majici: "Sta ako su VIDELI BAS MENE, ako su bas PRVI RED gledali, a ja nisam mahala?!"... Crying or Very sad Mahala sam svim helikopterima, ali niko oko mene nije nesto skakao, jer su pricali da nisu oni... Bolje da me nisi podsetila... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Icon_minitimeSub Mar 22, 2008 6:25 pm

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 44b2eci
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Icon_minitimeSub Mar 22, 2008 6:26 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Jaoj, cuti, ne podsecaj meeee!!! Ja se sve tripujem da nisam mahala njihovom helikopteru... Mahala sam svima, ali svi kazu da ti nisu oni... I sve se tripujem da njihovom nisam mahala... Htela sam da se ubijem koliko me je grizla savest ako nisam videla helikopter... Crying or Very sad Stalno pricam majici: "Sta ako su VIDELI BAS MENE, ako su bas PRVI RED gledali, a ja nisam mahala?!"... Crying or Very sad Mahala sam svim helikopterima, ali niko oko mene nije nesto skakao, jer su pricali da nisu oni... Bolje da me nisi podsetila... Crying or Very sad

Srali su Wink
Jesu, videle smo, tjuti Smile
A provalila sam, jer kad sam posle uporedila Anthovu sliku na putu do backstage-a (ne znam u kom je casopisu bilo), bilo je isto.. Znaci, jeste!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Icon_minitimeSub Mar 22, 2008 6:29 pm

Da, ZNAM da su bili oni, imam i ja slike, tj. vise slika. Imam i sliku na kojoj se VIDE Chad i Flea kako masu. Ali ja se tripujem da nisam mahala! Crying or Very sad Ubicu seeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Icon_minitimeSub Mar 22, 2008 6:30 pm

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 01lt5
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Icon_minitimeSub Mar 22, 2008 6:33 pm

Mahala si, skote!!!!!!!!!!!I ja sam :)I oni su nama dvema.. E, a znas sta je fazon? U onom delu gde sam ja bila, mahala sam samo ja i jos jedan lik... Samo nas dvoje... I vi tamo u prvom redu.. Znaci, mozda me je Tonica video... Bila sam, znaci, skroz.. Na ivici suza, nisam smela da zaplacem da mi cale ne bi popovao da sam zaljubljena, ali, znaci, histericna sam bila... Strasno je bilo, ali stvarno!i hocu ponovo! Kad se setim, dok je Charlie bila, ja mislim da sam bila... Sta ja znam, nekako.. Kao u oblacima, plakala sam, nisam znala sta cu! Sada kad slusam pesme koje su svirali tamo, pogotovu By the way, jer su tu svi nekako najjace pevali... Znaci, placem... Mnogo ih volim Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Icon_minitimeSub Mar 22, 2008 6:35 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 01lt5

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Icon_minitimeSub Mar 22, 2008 6:37 pm

NE PODSECAJ MEEEEE!!! Crying or Very sad Umrecuuuuuuuuuu!!! Crying or Very sad I ja se UBIJAM kad slusam pesme sa koncerta... I kad slusam "Easily", iako to nisu svirali, to smo pevali pre nego sto su izasli na binu. Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Icon_minitimeSub Mar 22, 2008 6:38 pm

Ae, ne bedaci se, bre!!! Jao, kad budem dosla, pa skocim na tebe Laughing
Mislim da necu da te pustam uopste, samo cu da te grliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim Very Happy:D:D:D
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Icon_minitimeSub Mar 22, 2008 6:39 pm

Annie Jackson ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 01lt5

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

A provali jedan od nadimaka- Swanalicious... Hahaha... lol!
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Icon_minitimeSub Mar 22, 2008 6:40 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Annie Jackson ::
Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 01lt5

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

A provali jedan od nadimaka- Swanalicious... Hahaha... lol!
Znam, znam... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Icon_minitimeSub Mar 22, 2008 6:42 pm

Ej, moram da idem. Sad Dolazim veceras. Wink :-@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Icon_minitimeSub Mar 22, 2008 6:44 pm

Znam, moram i ja za 15 min. da budem kod drugarice... 'Ajde ljubim te najvise :*****************************************************************************************
Nazad na vrh Ići dole
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 31
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Icon_minitimeSub Mar 22, 2008 9:16 pm

OMG OMG OMG Shocked
Upoznao sam se sa Ivanom Shocked
Znaci, sokiran sam!!!!!!!!!!!! Shocked

Ovako je totalno drugacije nego preko neta... ali potpuno drugacije...

AAAAAAAAAAAA, prelepo je! Very Happy Very Happy Very Happy Tako je xtra!!!!!!
I ako sve bude ok, vidimo se ponovo za 2 nedelje Very Happy
Ivan nas je slikao svojim fonom, pa slike trazite od njega, lol...
Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Icon_minitimeSub Mar 22, 2008 10:43 pm

Jao, super Very Happy
I, kakav je uzivo?lol! Jel si preziveo?Laughing
Jao, kako mi je dragooooooo Very Happy:D:D
I jel te 'vatao? Mislim, umesto Ace??Razz:P:P lol!
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Icon_minitimeSub Mar 22, 2008 11:56 pm

Jaaaaaaaaaoj, sto mi je drago zbog vaaaaaas!!! Very Happy Very Happy Very Happy Kako bi bilo extra kad bismo se svi upoznali.
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Icon_minitimeNed Mar 23, 2008 12:19 am

Zivecemo zajedno Smile
looooooooooooooooooooooooool
Jao, ljudi!! Znaci, Ivana cu tako da smorim za slike, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!Very Happy:D:D:D
Sale, a tebe cu da ubijem, taman kad sam shvatila da nisam u Ivana vise, ti mi kazes ono sto si mi rekao, i ponovo sumnjam u sebe lol!
Al' 'ajde...lol
Sve vas voliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, bwej Very Happy:D:D
I tako.. A sada odo' da pawam, ne vidim vise ni sta kucam, premorena sam...
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Icon_minitimeNed Mar 23, 2008 12:50 am

E, ides, a ja taman dosla... Sad

Volimo i mi tebe! Laku noc, lepo spavaj, lepo sanjaj! Very Happy :-@@@@@@@@@@@@@@@@@
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Icon_minitimeNed Mar 23, 2008 7:52 am

Sad je 5:52 ujutru... A ja ne spavam, bedacim se... Slusam ovu verziju "Under the bridge"-a (obavezno pogledajte): https://www.youtube.com/watch?v=z9syJvl5JSQ&feature=related i placem kao kreten. Ne znam vise sta da radim. Celo vece gledam snimke kao idiot. Umrecu. Mislim da su me opet napale misli o samoubistvu. Crying or Very sad Mislim, nisam ni prestajala da mislim o tome, ali sam se trudila da to potisnem, ali gotovo, prsla sam. Boze, sta da radim?! KAD BI ONI samo ZNALI kako se ja osecam... Najgore je sto nikada necu moci da im pokazem to. Crying or Very sad Mrzim sebe i ne znam sto ovo pisem.
Nazad na vrh Ići dole
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 31
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Icon_minitimeNed Mar 23, 2008 12:21 pm

Jaoj, Andjice Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Icon_minitimeNed Mar 23, 2008 1:23 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Sad je 5:52 ujutru... A ja ne spavam, bedacim se... Slusam ovu verziju "Under the bridge"-a (obavezno pogledajte): https://www.youtube.com/watch?v=z9syJvl5JSQ&feature=related i placem kao kreten. Ne znam vise sta da radim. Celo vece gledam snimke kao idiot. Umrecu. Mislim da su me opet napale misli o samoubistvu. Crying or Very sad Mislim, nisam ni prestajala da mislim o tome, ali sam se trudila da to potisnem, ali gotovo, prsla sam. Boze, sta da radim?! KAD BI ONI samo ZNALI kako se ja osecam... Najgore je sto nikada necu moci da im pokazem to. Crying or Very sad Mrzim sebe i ne znam sto ovo pisem.

Ej, bre, nemoj da razmisljas o tome, kravo!!!!!!!!!!!!Jel si ti normalna?!Nemoj da razmisljas o tome, molim te! Znaci, nemoj da se ponasas kao ja, uopste nije fora da se ubijes, bre!I ne znam ni sta ja pisem, jos uvek mi se spava.. A ti si to napisala ovde zato sto ZNAS da te ovde SVI OBOZAVAMO i da cemo da te saslusamo... Ispisacu ti nesto kasnije, ne mogu sada, jos spavam, a i majka ce da me ubije lol!
Meni samoubistvo nije potrebno, posto ce me neko ubiti, tako da.. Very Happy
I prekini under the bridge da slusas, ta pesma me uvek rasplace, k'o da ju je pisao za mene lol!
Mogu da zamislim kako je tebi... Ae, slusaj malo... Ne znam, ostavi malo Pepperse, molim te! Ae, plz, meni za ljubav, samo malo predji na.. Ne znam, EKV (Nirvana bedaci...), Alice Cooper, Maidene.. Zoricu Markovic lol!
Ae, i nemoj da me plasis tim pricama! Volimo te, bwej:)
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Icon_minitimeNed Mar 23, 2008 5:50 pm

Joj, ljudi moji... Sad Volim i ja vas... Kumo, ne mogu da predjem na nesto drugo... Sta da radim, jbg, postajem nervozna ako ne slusam Pepperse... Zavisnik sam Peppersa, jbg...

Anyway, nova slika...

"Heather Christie at the MAC Cosmetics and Heatherette Los Angeles Color Collection Launch Party on March 20, 2008 at MAC Pro in Los Angeles, California".

Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Heatherchtodd51629269mavo6

Mislim da ona i ne shvata sta bi neka tamo Andjelka, iz neke tamo Srbije dala da je na njenom mestu. Njoj je sasvim normalno da zna Pepperse, da bude sa Anthonyjem, da cuva dete...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!   Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema! - Page 20 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Britney's macho feminism forum topic auuu kakva tema!
Nazad na vrh 
Strana 20 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» PASNJAK!!! (tema za divan, a ne za TH)
» Obavestenje: Tema "Prica o Anthu & co"
» Topic za hvaljenje savrsenog Anthonyja :D

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Friends :) :: Pricaonica :)-
Skoči na: