Friends :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Friends :)

Drustvo sa 4uma Krste :)
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Empty
PočaljiNaslov: Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D   Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Icon_minitimeSre Feb 13, 2008 11:01 pm

"We're just taking a little hiatus, just relaxing. We toured a lot in the last year and a half, so it's family time, and then we'll recharge and get together sometime this year and make some more music." - Chad Smith


http://www.ultimate-guitar.com/news/video_news/red_hot_chili_peppers_update.html



Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Icon_biggrin Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Icon_biggrin Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Icon_biggrin NE MOZETE NI DA ZAMISLITE KOLIKO SAM SRECNAAAAAAAAAAA!!! ODVALICU OD SRECEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!! Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Icon_biggrin Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Icon_biggrin Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Icon_biggrin Mislila sam da ce praviti vecu pauzu... Jaaaaaaaoj, kako sam srecnaaaaaaaaaaaaaaa!!! Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Icon_biggrin Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Icon_biggrin Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Icon_biggrin Jaoj, BOZE, umrecu od srece!!!!!! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D   Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Icon_minitimePet Feb 15, 2008 11:18 pm

Wow Very Happy
Strava SmileSmile
Jedva cekam..
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D   Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Icon_minitimePet Feb 15, 2008 11:19 pm

Srecan dan zaljubljenih ...
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D   Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Icon_minitimeSub Feb 16, 2008 3:18 am

Hvala, takodje...

Izvini sto sam bila onako gruba... Shvati, mnogo sam sjebana...... Sad Sad sam izasla, zezala se sa drustvom, malo sam pripita... Ali mi je bilo super... A sad, kad se otreznim, ubedacicu se opet...
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D   Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Icon_minitimeSub Feb 16, 2008 12:11 pm

Ma, ok je...Izvini ti, ja sam preterala...Ti si u tome videla svadju, a ja stvarno nisam htela da se svadjam...Ne znam kako si uopste dosla do zakljucka da sam se svadjala sa tobom.Nirvana nije vredna toga Wink
Volim ja tebe vise od Nirvane, necu da se zbog Kurta svadjam...
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D   Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Icon_minitimeSub Feb 16, 2008 1:03 pm

Volim i ja tebe, divna siiiiiiii! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D   Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Icon_minitimeSub Feb 16, 2008 1:06 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Volim i ja tebe, divna siiiiiiii! Very Happy
Ovih dana sam BAS bila nikakva Crying or Very sad
Danas je bolje...Jel se ne ljutis, bas sam preterala, nisam htela da zapocinjem svadju, stvarno nisam..
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D   Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Icon_minitimeSub Feb 16, 2008 1:09 pm

Ne ljutim se, naravno... Mnogo sam razmisljala o tebi ovih dana... Mislila sam da neces hteti da cujes vise za mene, da zbog mene vise ne dolazis na sajt... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D   Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Icon_minitimeSub Feb 16, 2008 1:13 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Ne ljutim se, naravno... Mnogo sam razmisljala o tebi ovih dana... Mislila sam da neces hteti da cujes vise za mene, da zbog mene vise ne dolazis na sajt... Crying or Very sad
E, vidis... Da si dosla u Nis, i dosla u moju skolu, kod mojih drugarica ...Jbt, samo sam bila skenjana, i kad me pitaju"sta ti je", a ja:"ma, pusti me, posvadjala sam se sa Andjom.."
Ali majke mi, bas sam bila nikakva, pre par dana sam plakala..Emo...Pravi EMO..LOL
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D   Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Icon_minitimeSub Feb 16, 2008 1:15 pm

Ne znas kako sam se ja osecala... Mislila sam da me mrzis i da vise nikad neces cak ni da budes na istom sajtu na kom sam ja. Sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D   Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Icon_minitimeSub Feb 16, 2008 1:16 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Ne znas kako sam se ja osecala... Mislila sam da me mrzis i da vise nikad neces cak ni da budes na istom sajtu na kom sam ja. Sad
Pa, 5 dana nisam dolazila, mislila sam da me mrzis posle one gluposti..Ja sam se strasno plasila, a jedva sam juce dosla, da vam cestitam dan zaljubljenih...
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D   Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Icon_minitimeSub Feb 16, 2008 1:19 pm

Ja tebe nikad ne bih mogla da mrzim!

A ja sam mislia da ti mene mrzis... Sad Joj, srecom, sad je sve OK.
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D   Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Icon_minitimeSub Feb 16, 2008 1:21 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Ja tebe nikad ne bih mogla da mrzim!

A ja sam mislia da ti mene mrzis... Sad Joj, srecom, sad je sve OK.

Ja TEBE da mrzim?Jel ti to mene *** Paunovicu?Laughing
Nikada..Nema te sile...Znaci, odma' da znas sta se desava kad se posvadjamo:
Ja se skroz skenjam, ni za sta nisam, nervozna sam, i obavezno placem k'o konj...Srecom, nisi ljuta...
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D   Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Icon_minitimeSub Feb 16, 2008 1:26 pm

'Ajde da sklopimo deal- NIKADA u zivotu necemo da se posvadjamo na duze... Mislim, OK je da se pokacimo, ali nikad necemo prestati da se dopisujemo, OK? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D   Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Icon_minitimeSub Feb 16, 2008 1:29 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
'Ajde da sklopimo deal- NIKADA u zivotu necemo da se posvadjamo na duze... Mislim, OK je da se pokacimo, ali nikad necemo prestati da se dopisujemo, OK? Very Happy

Deal!Very Happy
Bezi, da sada nisam dosla, ne znam sta bi bilo sa mnom...Strasno ...
Evo, ja na humoru sad srecna...
"Aaaaaaaaaaaaaa, pomirila sam se sa Andjom...Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!" Very Happy:D:D
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D   Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Icon_minitimeSub Feb 16, 2008 1:33 pm

Hehe... Very Happy :-@@@@@@@@@@@@@
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D   Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Icon_minitimeSub Feb 16, 2008 1:33 pm

:-@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D   Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Novi album Peppersaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :D :D :D
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Najopasniji novi Virus!
» KO JE NOVI REGISTROVANI CLAN JUST ME???
» naj album vama omiljene grupe???

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Friends :) :: Stuff :: Zabava :: Multimedia& Web Stuff :: Muzika-
Skoči na: