Friends :)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Friends :)

Drustvo sa 4uma Krste :)
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Welcome to my RHCP world...

Ići dole 
3 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Sledeći
AutorPoruka
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Welcome to my RHCP world... Empty
PočaljiNaslov: Welcome to my RHCP world...   Welcome to my RHCP world... Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 12:26 am

'Ajde i ja da otvorim ovaj blog, dnevnik...


Ovako... Danas sam se, po obicaju, probudila u 17:30... Bile su mi drugarice koje juce nisu mogle da mi dodju na rodjendan... Zezale smo se, pricale, gledale Pepperse... A sad sam sjebana. Uzasno sjebana. Odvratno je. Sinoc sam se UBILA od plakanja kad sam gledala Anthonyjeve i Heatherine slike... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Jos danas procitam onaj tekst... Drago mi je zbog njega, srecan je... Ali i pretesko mi je istovremeno... Pretesko... Kad ih gledam kako su srecni... Kad gledam stare slike, kad je drzi za stomak, kad se ljube... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Samo hocu da prespavam ovaj zivot.... Sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Welcome to my RHCP world... Empty
PočaljiNaslov: Re: Welcome to my RHCP world...   Welcome to my RHCP world... Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 12:39 am

I nerviram se jer CEO DAN SA forum ne radi... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Happiness is the admin
Britney Spears
Britney Spears



Broj poruka : 1292
Godina : 32
Location : On the floor ;)
Datum upisa : 11.11.2007

Welcome to my RHCP world... Empty
PočaljiNaslov: Re: Welcome to my RHCP world...   Welcome to my RHCP world... Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 1:05 am

Britney Spears - Me against the music feat Madonna ( 2003 - In the zone )
Nazad na vrh Ići dole
https://friends.forumsr.com
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Welcome to my RHCP world... Empty
PočaljiNaslov: Re: Welcome to my RHCP world...   Welcome to my RHCP world... Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 1:08 am

? Shocked To svuda pises... Laughing Verovatno ti je komp odvalio ili nas zezas... Razz
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Welcome to my RHCP world... Empty
PočaljiNaslov: Re: Welcome to my RHCP world...   Welcome to my RHCP world... Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 6:10 am

O BOZE!!! PLACEM od srece sad zbog novih slika... Diiiiiiiiivne su!!! Very Happy Very Happy Very Happy Postavila sam ih u RHCP temi... Very Happy Very Happy Very Happy Slike su PRELEPE!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Welcome to my RHCP world... Empty
PočaljiNaslov: Re: Welcome to my RHCP world...   Welcome to my RHCP world... Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 9:16 pm

Boze... Upravo sam cula vest koja me je sokirala... Boze, samo da nije istina... SadSadSad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Welcome to my RHCP world... Empty
PočaljiNaslov: Re: Welcome to my RHCP world...   Welcome to my RHCP world... Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 10:04 pm

Sta?Daj,nemoj da me plasis!Sta se desilo?
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Welcome to my RHCP world... Empty
PočaljiNaslov: Re: Welcome to my RHCP world...   Welcome to my RHCP world... Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 10:06 pm

Moja drugarica... Tj, upoznala sam je kad sam letos bila u Somboru i bas smo se zblizile... Umire... SadSadSadSadSadSad Iako se nismo dugo znale, uzasno se osecam, a ona mi stalno prica da se NE BEDACIM, da ce da se ljuti ako se bedacim... Jbt, ne mogu da verujem!!! Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Welcome to my RHCP world... Empty
PočaljiNaslov: Re: Welcome to my RHCP world...   Welcome to my RHCP world... Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 10:08 pm

U soku sam, jbt... Malopre smo pricale 3 sata telefonom... SadSadSad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Welcome to my RHCP world... Empty
PočaljiNaslov: Re: Welcome to my RHCP world...   Welcome to my RHCP world... Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 10:10 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Moja drugarica... Tj, upoznala sam je kad sam letos bila u Somboru i bas smo se zblizile... Umire... SadSadSadSadSadSad Iako se nismo dugo znale, uzasno se osecam, a ona mi stalno prica da se NE BEDACIM, da ce da se ljuti ako se bedacim... Jbt, ne mogu da verujem!!! Crying or Very sad
Umire?Kako,sta?Cekaj,ne razumem?
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Welcome to my RHCP world... Empty
PočaljiNaslov: Re: Welcome to my RHCP world...   Welcome to my RHCP world... Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 10:17 pm

Razbolela se... Ima neku tesku bolest... SadSadSad Celo moje drustvo je islo letos u Sombor... Kad sam je upoznala tamo, zaljubila se OPASNO u mom druga (a inace u njega je MILION mojih drugarica zaljubljeno) i popila je brufene (ima epilepsiju, tako da NIJE smela to da uradi... A ja to nisam znala, jer mi je trazila brufen rekavsi da je boli glava) i zavrsila u bolnici... Plasili su se da ce da se ubije, pa smo morali on i ja da joj idemo u posetu (mada su meni tek kasnije rekli da je i mene trazila)... Opasno se zaljubila... Ljubili su se pre neo sto je zavrsila u bolnici, jer je on hteo da joj "ucini" Rolling Eyes posto joj je bio rodjendan... I kad smo otisli u Smederevo, opet je zavrsla u bolnici, stalno smo se cule... Izgubila je telefon i moj broj, pa je sad opet nabavila, cule smo se i saznala sam... Sad Sad sam se cula i sa njim, ne moze da veruje. Sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Welcome to my RHCP world... Empty
PočaljiNaslov: Re: Welcome to my RHCP world...   Welcome to my RHCP world... Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 10:19 pm

Jao,Boze Sad
Kako mi je zao jbt Sad
Pa od cega?Jao,uzasno...
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Welcome to my RHCP world... Empty
PočaljiNaslov: Re: Welcome to my RHCP world...   Welcome to my RHCP world... Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 10:24 pm

Samo MOLIM BOGA da ona to nesto nije lepo razumela... Ona je imala JAAAAKO tesko detinjstvo, sama je pobegla u dom... Bilo joj je lose i otisla je kod lekara. Njeni roditelji joj nisu rekli rezultate, ali je ona primetila da se cudno ponasaju, jer joj ugadjaju, NI ZA STA joj ne prebacuju, kupuju joj sta hoce... I jednog dana je nasla rezultate i saznala... SadSadSad Svi mi kazu da mozda laze da bi se Milos sazalio (taj drug), ali ja ne verujem da bi lagala za tako nesto... SadSadSad Kaze da svaki dan misli na mene, skuplja clanke Peppersa, lepi ih u jednu svesku i naucila je svasta o njima zbog mene... SadSadSad Istetovirace slovo M, kao Milos... SadSadSad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Welcome to my RHCP world... Empty
PočaljiNaslov: Re: Welcome to my RHCP world...   Welcome to my RHCP world... Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 10:27 pm

Joj... SadSadSad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Welcome to my RHCP world... Empty
PočaljiNaslov: Re: Welcome to my RHCP world...   Welcome to my RHCP world... Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 10:27 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Samo MOLIM BOGA da ona to nesto nije lepo razumela... Ona je imala JAAAAKO tesko detinjstvo, sama je pobegla u dom... Bilo joj je lose i otisla je kod lekara. Njeni roditelji joj nisu rekli rezultate, ali je ona primetila da se cudno ponasaju, jer joj ugadjaju, NI ZA STA joj ne prebacuju, kupuju joj sta hoce... I jednog dana je nasla rezultate i saznala... SadSadSad Svi mi kazu da mozda laze da bi se Milos sazalio (taj drug), ali ja ne verujem da bi lagala za tako nesto... SadSadSad Kaze da svaki dan misli na mene, skuplja clanke Peppersa, lepi ih u jednu svesku i naucila je svasta o njima zbog mene... SadSadSad Istetovirace slovo M, kao Milos... SadSadSad
Jao,Boze Crying or Very sad
Kako mi je zao Sad
Ne znam..Sad.Covece... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Welcome to my RHCP world... Empty
PočaljiNaslov: Re: Welcome to my RHCP world...   Welcome to my RHCP world... Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 10:29 pm

I meni je zao... Samo da se nekako izleci i da nije TOLIKO ozbiljno kao sto ona misli... SadSadSad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Welcome to my RHCP world... Empty
PočaljiNaslov: Re: Welcome to my RHCP world...   Welcome to my RHCP world... Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 10:32 pm

I ja se nadam !Sad
Koliko ima godina?
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Welcome to my RHCP world... Empty
PočaljiNaslov: Re: Welcome to my RHCP world...   Welcome to my RHCP world... Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 10:35 pm

Moje godiste je.... Sad Ali jos nije napunila 16... Sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Welcome to my RHCP world... Empty
PočaljiNaslov: Re: Welcome to my RHCP world...   Welcome to my RHCP world... Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 10:37 pm

Jadna Crying or Very sad
Covece:(
Ne znam kako,ali me je ovo UZASNO ubedacilo..Jao,mogu misliti kako je tebi Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Welcome to my RHCP world... Empty
PočaljiNaslov: Re: Welcome to my RHCP world...   Welcome to my RHCP world... Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 10:39 pm

Jooooj, cuti... SadSadSad Iako je ne znam dugo, tih 15 dana smo bile stalno zajedno... SadSadSad I cule smo se posle toga... Sad Sad ce Milosa da grize savest, iako on nije kriv. Sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Welcome to my RHCP world... Empty
PočaljiNaslov: Re: Welcome to my RHCP world...   Welcome to my RHCP world... Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 10:41 pm

Btw, ona zivi u Indjiji... Sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Welcome to my RHCP world... Empty
PočaljiNaslov: Re: Welcome to my RHCP world...   Welcome to my RHCP world... Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 10:41 pm

Pa sto da ga grize savest,bre?Sad
Sto se ne skupite pa odete kod nje?Raspust je..
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Welcome to my RHCP world... Empty
PočaljiNaslov: Re: Welcome to my RHCP world...   Welcome to my RHCP world... Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 10:43 pm

Vodjena_snom ::
Pa sto da ga grize savest,bre?Sad
Sto se ne skupite pa odete kod nje?Raspust je..

Zato sto je ne vole mnogi. Misle da je luda sto je pokusala da se ubije zbog njega i misle da laze. Sad Doci ce ona u Smederevo, pa cu da je vidim. A on kaze da nema razloga da ga grize savest, ali ZNAM mu je ustvari mnogo zao... Zna koliko je propatila zbog njega... Zna da je zezao, jer mu NISTA nije znacila, a ona ga toliko voli... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
NajchupaFije dete (:
Vampire Queen
Vampire Queen
NajchupaFije dete (:


Broj poruka : 4885
Godina : 29
Location : Paris '71
Datum upisa : 11.11.2007

Welcome to my RHCP world... Empty
PočaljiNaslov: Re: Welcome to my RHCP world...   Welcome to my RHCP world... Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 10:45 pm

Andjelka Kiedis-RHCP4ever ::
Vodjena_snom ::
Pa sto da ga grize savest,bre?Sad
Sto se ne skupite pa odete kod nje?Raspust je..

Zato sto je ne vole mnogi. Misle da je luda sto je pokusala da se ubije zbog njega i misle da laze. Sad Doci ce ona u Smederevo, pa cu da je vidim. A on kaze da nema razloga da ga grize savest, ali ZNAM mu je ustvari mnogo zao... Zna koliko je propatila zbog njega... Zna da je zezao, jer mu NISTA nije znacila, a ona ga toliko voli... Crying or Very sad

Boze Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
.
Anthony's eternal love
Anthony's eternal love



Broj poruka : 4639
Datum upisa : 12.11.2007

Welcome to my RHCP world... Empty
PočaljiNaslov: Re: Welcome to my RHCP world...   Welcome to my RHCP world... Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 10:46 pm

Joj, cuti... Samo se molimo Bogu da nije tako ozbiljno kao sto ona misli i da je to ona nesto pogresno razumela...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Welcome to my RHCP world... Empty
PočaljiNaslov: Re: Welcome to my RHCP world...   Welcome to my RHCP world... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Welcome to my RHCP world...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 17Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Sledeći
 Similar topics
-
» RHCP JE MODER
» RHCP - ANDJELKA KIEDIS SAZNALA SMISAO ZIVOTA!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Friends :) :: Stuff :: Personal stuff :: Dear diary-
Skoči na: